KSE26 : LUCE Bielsko-Biała 1 : 42 MMKS Podhale Nowy Targ

  • Mecz
  • Składy

7. kolejka Hala BKS ul. Rychlińskiego 19 Bielsko-Biała, 03-11-2018 17:00 Liczba widzów: 0

LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała 1:42 (1:15,0:12,0:15) MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
  • Patrycja Mentel (Sabina Waluś) 1
  • 1 Zuzanna Pudzisz (Anna Dynda)
  • 2 Zuzanna Pudzisz (Justyna Florczak)
  • 3 Justyna Florczak (Agnieszka Timek)
  • 4 Monika Kowalczyk (Katarzyna Kłak)
  • 5 Justyna Florczak (Magdalena Mamak)
  • 6 Patrycja Fryźlewicz (Katarzyna Kłak)
  • 7 Katarzyna Kłak (Patrycja Fryźlewicz)
  • 8 Agnieszka Timek (Justyna Florczak)
  • 9 Monika Kowalczyk (Justyna Florczak)
  • 10 Patrycja Fryźlewicz (Gabriela Pysz)
  • 11 Monika Kowalczyk (Magdalena Mamak)
  • 12 Agnieszka Timek (Justyna Florczak)
  • 13 Agnieszka Timek (Zuzanna Pudzisz)
  • 14 Justyna Florczak (Agnieszka Timek)
  • 15 Agnieszka Timek (Justyna Florczak)
  • 16 Justyna Florczak (Gabriela Pysz)
  • 17 Agnieszka Timek (Justyna Florczak)
  • 18 Justyna Florczak
  • 19 Justyna Florczak (Zuzanna Pudzisz)
  • 20 Monika Kowalczyk (Gabriela Pysz)
  • 21 Justyna Florczak (Agnieszka Timek)
  • 22 Gabriela Pysz (Patrycja Fryźlewicz)
  • 23 Gabriela Pysz (Agnieszka Timek)
  • 24 Agnieszka Timek (Monika Kowalczyk)
  • 25 Agnieszka Timek (Justyna Florczak)
  • 26 Patrycja Fryźlewicz (Zuzanna Pudzisz)
  • 27 Agnieszka Timek (Justyna Florczak)
  • 28 Justyna Florczak (Zuzanna Pudzisz)
  • 29 Agnieszka Timek (Monika Kowalczyk)
  • 30 Patrycja Fryźlewicz (Katarzyna Kłak)
  • 31 Patrycja Fryźlewicz (Gabriela Pysz)
  • 32 Agnieszka Timek (Monika Kowalczyk)
  • 33 Patrycja Fryźlewicz (Katarzyna Kłak)
  • 34 Gabriela Pysz
  • 35 Justyna Florczak (Agnieszka Timek)
  • 36 Patrycja Fryźlewicz (Gabriela Pysz)
  • 37 Justyna Florczak (Magdalena Mamak)
  • 38 Monika Kowalczyk (Justyna Florczak)
  • 39 Katarzyna Kłak
  • 40 Monika Kowalczyk (Gabriela Pysz)
  • 41 Agnieszka Timek (Monika Kowalczyk)
  • 42 Agnieszka Timek (Zuzanna Pudzisz)

Przerwa na żądanie

52:43

Statystyki bramkarzy

Najlepsi zawodnicy

Składy drużyn

  • 1Adriana Kałuża
    Agnieszka Timek
  • 2Joanna Homel
    Justyna Florczak
  • 3Dominika Kołodziej
    Katarzyna Kłak
  • 4Renata Zyzańska
    Magdalena Mamak
  • 5Izabela Kaczor
    Patrycja Fryźlewicz
  • 6Patrycja Mentel
    Monika Kowalczyk
  • 7Marta Rasała
    Gabriela Pysz
  • 8Maja Świątek
    Zuzanna Pudzisz
  • 9Sabina Waluś
    Anna Dynda
  • 10Iwona Gaweł
    Karolina Majerczak
  • 11Agnieszka Gibas
     
  • 12Anita Konieczka
     
  • 13Iwona Pająk
     
  • 14Katarzyna Radomska
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Tomasz Jędrysik
    Arkadiusz Pysz
  • 2
    Marian Pudzisz

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje