MJ29 : UKS Fenomen Babimost 15 : 6 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

  • Mecz
  • Składy

9. kolejka Hala Sportowa Olimpia w Babimoście, ul. Żwirki i Wigury 10a, 03-11-2018 15:00 Liczba widzów: 61

Sędziowie: Krawczyk Krzysztof / Krawczyk Jakub

UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 15:6 (6:1,7:0,2:5) I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
  • Nikodem Gawroński 1
  • Dawid Szefner (Nikodem Gawroński) 2
  • 217 2 min. kary - Kamil Prałat
  • 2 min. kary - Paweł Krawiec207
  • 213 2 min. kary - Wojciech Kaczmarek
  • Dawid Szefner (Paweł Krawiec)PP 3
  • Tomasz Liberek 4
  • Nikodem Gawroński (Miłosz Gról) 5
  • 2 min. kary - Dawid Szefner208
  • 1PP Paweł Kleinhardt (Wojciech Kaczmarek)
  • Dawid Szefner (Krystian Ochota) 6
  • Nikodem Gawroński 7
  • Krystian Ochota (Nikodem Gawroński) 8
  • Dawid Szefner 9
  • Nikodem Gawroński (Dawid Szefner) 10
  • Oskar Stroiński (Nikodem Gawroński) 11
  • Paweł Krawiec (Dawid Szefner) 12
  • Tomasz Liberek (Nikodem Gawroński) 13
  • 2 Wojciech Bojko (Wojciech Kaczmarek)
  • 3 Paweł Kleinhardt
  • Nikodem Gawroński (Krystian Ochota) 14
  • 4 Wojciech Bojko
  • Kacper Jarysz (Nikodem Gawroński) 15
  • 5 Wojciech Bojko (Paweł Kleinhardt)
  • 2 min. kary - Paweł Krawiec217
  • 6PP Paweł Kleinhardt
  • 217 2 min. kary - Paweł Kleinhardt

Przerwa na żądanie

31:01

Statystyki bramkarzy

Dominik Piątyszek 86.96 % (3/20) 61.90 % Radosław Szostak (8/13)
Aleksander Sołtysik 50.00 % (3/3) 66.67 % Kornel Krzymowski (7/14)

Najlepsi zawodnicy

Piątyszek Dominik Kleinhardt Paweł

Składy drużyn

  • 1Dawid Szefner
    Marcin Stolarek
  • 2Paweł Krawiec
    Wojciech Kaczmarek
  • 3Miłosz Gról
    Wojciech Bojko
  • 4Nikodem Gawroński
    Piotr Kalembkiewicz
  • 5Kacper Jarysz
    Paweł Kleinhardt
  • 6Oskar Stroiński
    Jakub Gawroński
  • 7Tomasz Liberek
    Michał Chochowski
  • 8Krystian Ochota
    Mateusz Szczepkowski
  • 9Michał Pawlak
    Jędrzej Sikora
  • 10Oskar Szewczyk
    Kornel Krzymowski
  • 11Dominik Piątyszek
    Kamil Prałat
  • 12Jan Sowa
    Radosław Szostak
  • 13Aleksander Sołtysik
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Marek Przygocki
    Andrzej Helman
  • 2
    Bojko Paweł
  • 3
    Wiśniewski Paweł