MJ60 : I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 8 : 15 UKS Fenomen Babimost

  • Mecz
  • Składy

Live 21. kolejka Hala Sportowa I LO Gorzów Wlkp., ul. Puszkina 31, 26-01-2019 19:00 Liczba widzów: 41

Koniec meczu

Sędziowie: Krawczyk Krzysztof / Krawczyk Jakub

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 8:15 (2-5,4-4,2-6) UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
  • 1 Filip Wierzejewski (Dawid Szefner)
  • 2 Dawid Szefner (Michał Pawlak)
  • 208 2 min. kary - Michał Pawlak
  • Wojciech Bojko (Mateusz Szczepkowski) 1
  • 3 Filip Wierzejewski (Dawid Szefner)
  • 4 Bartosz Jędrzy
  • Wojciech Kaczmarek (Marcin Stolarek) 2
  • 5 Dawid Szefner (Filip Wierzejewski)
  • 2 min. kary - Paweł Kleinhardt217
  • Paweł Kleinhardt 3
  • 2 min. kary - Wojciech Kaczmarek211
  • 6PP Filip Wierzejewski (Dawid Szefner)
  • 217 2 min. kary - Krystian Ochota
  • Paweł Kleinhardt (Marcin Stolarek)PP 4
  • 7 Oskar Szewczyk (Jan Sowa)
  • 504 5 min. kary - Filip Wierzejewski
  • Wojciech BojkoPP 5
  • Wojciech Bojko (Paweł Kleinhardt)PP 6
  • 8SH Dawid Szefner (Nikodem Gawroński)
  • 9 Dawid Szefner
  • 2 min. kary - Michał Chochowski207
  • 10PP Dawid Szefner (Michał Pawlak)
  • Wojciech BojkoMPS -
  • 11 Oskar Szewczyk (Dawid Szefner)
  • 2 min. kary - Filip Panek210
  • 12PP Michał Pawlak (Dawid Szefner)
  • Paweł Kleinhardt (Wojciech Bojko) 7
  • 13 Michał Pawlak (Nikodem Gawroński)
  • 14 Dawid Szefner (Nikodem Gawroński)
  • 201 2 min. kary - Krystian Ochota
  • 2 min. kary - Wojciech Bojko201
  • 15PP Dawid Szefner
  • Mateusz Szczepkowski (Wojciech Kaczmarek)EN 8

Przerwa na żądanie

50:42

Statystyki bramkarzy

Kornel Krzymowski 54.55 % (10/12) 75.00 % Dominik Piątyszek (8/24)
Radosław Szostak 37.50 % (5/3)

Najlepsi zawodnicy

Kleinhardt Paweł Szefner Dawid

Składy drużyn

  • 1Marcin Stolarek
    Dawid Szefner
  • 2Filip Panek
    Nikodem Gawroński
  • 3Wojciech Kaczmarek
    Oskar Stroiński
  • 4Wojciech Bojko
    Filip Wierzejewski
  • 5Piotr Kalembkiewicz
    Krystian Ochota
  • 6Paweł Kleinhardt
    Michał Pawlak
  • 7Jakub Gawroński
    Oskar Szewczyk
  • 8Michał Chochowski
    Dominik Piątyszek
  • 9Mateusz Szczepkowski
    Jan Sowa
  • 10Kornel Krzymowski
    Bartosz Jędrzy
  • 11Kamil Prałat
     
  • 12Radosław Szostak
     
  • 13Tomasz Kulbicki
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Andrzej Helman
    Marek Przygocki
  • 2Paweł Wiśniewski