KJ21 : Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4 : 20 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów

  • Mecz
  • Składy

7. kolejka Akademickie Centrum Sportu Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni przy ul. Śmidowicza 69, 24-11-2018 18:00 Liczba widzów: 0

Sędziowie: Stenka Maja / Ruszczyk Szymon

Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4:20 (0,0,0) MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
  • 1 Weronika Wroceńska (Magdalena Kaczanowska)
  • 2 Jutrzenka Cirocka (Zuzanna Krzywak)
  • 3 Patrycja Hliwa
  • 4 Magdalena Kaczanowska
  • 5 Zuzanna Krzywak (Patrycja Hliwa)
  • Aleksandra Sienkiewicz (Katarzyna Słonina) 1
  • 6 Jutrzenka Cirocka (Zuzanna Krzywak)
  • 2 min. kary - Katarzyna Ferenc
  • 7 Patrycja Hliwa (Jutrzenka Cirocka)
  • 8 Patrycja Hliwa (Zuzanna Krzywak)
  • 9 Marzena Urwan (Magdalena Kaczanowska)
  • 10 Zuzanna Krzywak (Jutrzenka Cirocka)
  • 11 Zuzanna Kluczyńska
  • 12OG OGWeronika Chruszcz
  • Zuzanna Kozłowska 2
  • 13 Jutrzenka Cirocka (Zuzanna Kluczyńska)
  • 14 Jutrzenka Cirocka (Zuzanna Krzywak)
  • 15 Magdalena Kaczanowska
  • Katarzyna Słonina 3
  • 16 Jutrzenka Cirocka (Zuzanna Krzywak)
  • 17 Aleksandra Lewandowska (Wiktoria Kopaczewska)
  • 18 Marzena Urwan (Magdalena Kaczanowska)
  • 19 Patrycja Hliwa (Zuzanna Krzywak)
  • Weronika Chruszcz (Maja Skakovska) 4

Przerwa na żądanie

47:48

Statystyki bramkarzy

Najlepsi zawodnicy

Kluza Kamila Cirocka Jutrzenka

Składy drużyn

  • 1Aleksandra Sienkiewicz
    Aleksandra Lewandowska
  • 2Kamila Kluza
    Katarzyna Ferenc
  • 3Weronika Chruszcz
    Jutrzenka Cirocka
  • 4Katarzyna Słonina
    Patrycja Hliwa
  • 5Maja Słonina
    Dominika Tomaszczenik
  • 6Malwina Witkowska
    Zuzanna Krzywak
  • 7Paulina Bartoszewicz
    Magdalena Kaczanowska
  • 8Hanna Tybura
    Weronika Wroceńska
  • 9Michalina Gerlee
    Adrianna Antonowicz
  • 10Marta Jahnz
    Zuzanna Kluczyńska
  • 11Marika Kondracka
    Marzena Urwan
  • 12Marianna Antkowiak
    Weronika Hołub
  • 13Zuzanna Kozłowska
    Weronika Jaworska
  • 14Maja Skakovska
    Nawojka Cirocka
  • 15Sara Zielińska
    Wiktoria Kopaczewska
  • 16 
    Kornelia Szesteren

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Jakub Ambrosiewicz
  • 2Michał Gużyński