KJ24 : Aligator UKS Chwarzno Gdynia 5 : 17 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów

  • Mecz
  • Składy

8. kolejka Akademickie Centrum Sportu Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni przy ul. Śmidowicza 69, 25-11-2018 10:00 Liczba widzów: 15

Sędziowie: Stenka Maja / Ruszczyk Szymon

Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 5:17 (0,0,0) MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
  • 1 Magdalena Kaczanowska (Katarzyna Ferenc)
  • 2 Nawojka Cirocka (Zuzanna Kluczyńska)
  • 3 DPKatarzyna Ferenc
  • 4 Zuzanna Kluczyńska (Katarzyna Ferenc)
  • 5 Jutrzenka Cirocka (Patrycja Hliwa)
  • 6 Zuzanna Krzywak (Patrycja Hliwa)
  • 7 Magdalena Kaczanowska (Magdalena Kaczanowska)
  • 8 Jutrzenka Cirocka (Zuzanna Krzywak)
  • 201 2 min. kary - Jutrzenka Cirocka
  • 9 Magdalena Kaczanowska (Zuzanna Krzywak)
  • 10 PSJutrzenka Cirocka
  • 11 Zuzanna Kluczyńska (Katarzyna Ferenc)
  • 12 Jutrzenka Cirocka (Zuzanna Krzywak)
  • Maja Słonina (Katarzyna Słonina) 1
  • Katarzyna Słonina MPS-
  • 13 Dominika Tomaszczenik (Zuzanna Krzywak)
  • 14 Patrycja Hliwa (Zuzanna Krzywak)
  • Weronika Chruszcz 2
  • 203 2 min. kary - Dominika Tomaszczenik
  • Paulina Bartoszewicz PP3
  • Malwina Witkowska 4
  • 2 min. kary - Katarzyna Słonina
  • 15 Jutrzenka Cirocka (Patrycja Hliwa)
  • 16 Patrycja Hliwa (Jutrzenka Cirocka)
  • 17 Magdalena Kaczanowska (Nawojka Cirocka)

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Kamila Kluza 56.25 % (14/18) 85.71 % Wiktoria Kopaczewska (2/12)

Najlepsi zawodnicy

Słonina Katarzyna Krzywak Zuzanna

Składy drużyn

  • 1Aleksandra Sienkiewicz
    Aleksandra Lewandowska
  • 2Kamila Kluza
    Katarzyna Ferenc
  • 3Weronika Chruszcz
    Jutrzenka Cirocka
  • 4Katarzyna Słonina
    Patrycja Hliwa
  • 5Maja Słonina
    Dominika Tomaszczenik
  • 6Malwina Witkowska
    Zuzanna Krzywak
  • 7Paulina Bartoszewicz
    Magdalena Kaczanowska
  • 8Hanna Tybura
    Zuzanna Kluczyńska
  • 9Michalina Gerlee
    Weronika Jaworska
  • 10Marta Jahnz
    Nawojka Cirocka
  • 11Marika Kondracka
    Wiktoria Kopaczewska
  • 12Marianna Antkowiak
    Kornelia Szesteren
  • 13Zuzanna Kozłowska
     
  • 14Sara Zielińska
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1
    Artur Cirocki
  • 2Jakub Ambrosiewicz