MSE55 : AZS Politechnika Łódzka 5 : 11 SKS Olimpia Łochów

  • Mecz
  • Składy

Live 12. kolejka Zatoka Sportu, Hala Sportowa w Łodzi, ul. Politechniki 10, 25-11-2018 12:00 Liczba widzów: 23

Koniec meczu

Sędziowie: Krawczyk Krzysztof / Rozmiarek Marcin

AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka 5:11 (0:4,3:3,2:4) SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
  • 1 Michał Skura (Karol Miszczuk)
  • 2 min. kary - Marcin Hubicki206
  • 2 PPGrzegorz Marszał (Kacper Skura)
  • 2 min. kary - Łukasz Wroński208
  • 3PP Grzegorz Marszał
  • 4 Karol Miszczuk (Dawid Skura)
  • 211 2 min. kary - Karol Miszczuk
  • 2 min. kary - Rafał Fijałkowski208
  • 208 2 min. kary - Krystian Moleń
  • 5 Michał Skura (Dawid Skura)
  • Mateusz Kołodziejski (Marcin Hubicki) 1
  • Mateusz KołodziejskiMPS -
  • 101 2 min. kary - Łukasz Sadolewski
  • 6SH Dawid Skura (Sebastian Sternicki)
  • 101 10 min. kary - Michał Skura
  • Robert Krawczyk (Kasper Kuźnik) 2
  • Patryk Szadkowski (Robert Krawczyk) 3
  • 7 Kacper Skura
  • 8 Grzegorz Marszał (Kacper Wierzchołowski)
  • 2 min. kary - Konstanty Michna219
  • 9PP Dawid Skura (Michał Skura)
  • Jan Dyśko (Marcin Hubicki) 4
  • Mateusz Kołodziejski (Jan Dyśko) 5
  • 10 Kacper Skura (Grzegorz Marszał)
  • 2 min. kary - Łukasz Wroński207
  • 2 min. kary - Rafał Fijałkowski210
  • 11PP Grzegorz Marszał (Dawid Skura)

Przerwa na żądanie

56:23

Statystyki bramkarzy

Patryk Przybylski 71.43 % (4/10) 66.67 % Sebastian Gąsiorek (7/14)
Karol Ankutowicz 72.73 % (6/16) 100.00 % Mariusz Sosnowski (0/4)

Najlepsi zawodnicy

Dyśko Jan Marszał Grzegorz

Składy drużyn

  • 1Łukasz Wroński
    Mariusz Sosnowski
  • 2Rafał Fijałkowski
    Grzegorz Marszał
  • 3Mateusz Kołodziejski
    Kacper Wierzchołowski
  • 4Dawid Studziński
    Dawid Skura
  • 5Marcin Hubicki
    Maciej Baran
  • 6Patryk Szadkowski
    Rafał Guzek
  • 7Karol Ankutowicz
    Karol Miszczuk
  • 8Robert Krawczyk
    Krystian Moleń
  • 9Konstanty Michna
    Michał Skura
  • 10Kasper Kuźnik
    Sebastian Sternicki
  • 11Jan Dyśko
    Kacper Skura
  • 12Patryk Przybylski
    Sebastian Gąsiorek
  • 13Maksymilian Rajchelt
    Paweł Chrupek
  • 14Dawid Benkes
    Łukasz Sadolewski
  • 15Przemysław Lichota
    Emil Guzek

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Roman Twerdyk
    Janusz Sternicki
  • 2Benkes Robert
    Maraszał Grzegorz