MSE29 : KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 12 : 5 TKKF Jadberg Pionier Tychy

  • Mecz
  • Składy

Live 6. kolejka Hala Sportowa w Nowym Targu Os. Niwa 4c SP nr 4, 07-10-2018 12:00 Liczba widzów: 85

Koniec meczu

Sędziowie: Burek Bartosz / Czarnecki Wojciech

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 12:5 (3:2,4:3,5:0) TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
  • 1 Kamil Kozieł (Łukasz Pacura)
  • 2 min. kary - Aleksander Hamrol207
  • 217 2 min. kary - Marek Dziuk
  • 2 Tommi Roivas
  • Łukasz Ślusarek (Maciej Niziołek) 1
  • Krzysztof Spyra (Paweł Książkiewicz) 2
  • Daniel Widurski 3
  • Łukasz Chlebda (Daniel Widurski) 4
  • 3 Michał Karski (Rafał Pogrzeba)
  • 4 Marek Dziuk (Przemysław Wójcikowski)
  • Michał Kozubal 5
  • Łukasz Chlebda (Jakub Leja) 6
  • Łukasz Ślusarek (Łukasz Chlebda) 7
  • 5 Michał Karski (Kamil Kozieł)
  • 2 min. kary - Łukasz Ślusarek219
  • Rafał ZacherMPS -
  • Łukasz Ślusarek (Jakub Leja) 8
  • Lesław Ossowski (Łukasz Widurski) 9
  • Krzysztof Spyra (Łukasz Ślusarek) 10
  • Łukasz Widurski (Lesław Ossowski) 11
  • Łukasz Ślusarek (Piotr Ligas) 12

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Mariusz Fryźlewicz 100.00 % (0/11) 76.92 % Krzysztof Burda (12/40)
Jakub Udziela 79.17 % (5/19)

Najlepsi zawodnicy

Widurski Łukasz Kozieł Kamil

Składy drużyn

  • 1Lesław Ossowski
    Kamil Kozieł
  • 2Jarosław Lech
    Przemysław Wójcikowski
  • 3Piotr Ligas
    Łukasz Pacura
  • 4Łukasz Chlebda
    Mariusz Górowski
  • 5Kamil Sikora
    Piotr Drewienkowski
  • 6Krzysztof Spyra
    Dariusz Mrozowski
  • 7Łukasz Widurski
    Rafał Pogrzeba
  • 8Łukasz Ślusarek
    Michał Karski
  • 9Michał Kozubal
    Krzysztof Burda
  • 10Aleksander Hamrol
    Marek Dziuk
  • 11Jakub Leja
    Tommi Roivas
  • 12Jakub Słowakiewicz
     
  • 13Rafał Zacher
     
  • 14Szymon Jachymiak
     
  • 15Maciej Niziołek
     
  • 16Jakub Udziela
     
  • 17Daniel Widurski
     
  • 18Paweł Fryźlewicz
     
  • 19Paweł Książkiewicz
     
  • 20Mariusz Fryźlewicz
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Łukasz Chlebda
    Artur Sajewicz
  • 2Ligas Piotr
    Stolecki Piotr
  • 3Augustyn Bartłomiej

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje