MSE59 : TKKF Jadberg Pionier Tychy 3 : 14 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

  • Mecz
  • Składy

Live 13. kolejka Hala Sportowa SP 10 Tychy ul. Borowa 123, 15-12-2018 18:00 Liczba widzów: 44

Koniec meczu

TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 3:14 (1-3,0-5,2-6) KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
  • 1 Aleksander Hamrol (Szymon Jachymiak)
  • 2 min. kary - Kamil Kozieł201
  • 2 Szymon Jachymiak (Aleksander Hamrol)
  • 3PS Daniel Widurski
  • Piotr Bar (Michał Karski) 1
  • Kamil KoziełMPS -
  • 201 2 min. kary - Łukasz Widurski
  • 2 min. kary - Tommi Roivas207
  • 4PP Jakub Słowakiewicz
  • 5 min. kary - Piotr Drewienkowski208
  • 5PP Łukasz Chlebda (Daniel Widurski)
  • 2 min. kary - Grzegorz Diaków201
  • 6PP Szymon Jachymiak (Aleksander Hamrol)
  • 7 Szymon Jachymiak (Aleksander Hamrol)
  • 2 min. kary - Piotr Drewienkowski208
  • 8PP Rafał Zacher (Daniel Widurski)
  • 9 Daniel Widurski (Łukasz Chlebda)
  • 10 Jakub Słowakiewicz (Łukasz Chlebda)
  • Mariusz Górowski (Grzegorz Diaków) 2
  • 11 Michał Kozubal (Szymon Jachymiak)
  • 12 Jakub Słowakiewicz
  • 13 Łukasz Widurski (Aleksander Hamrol)
  • Piotr Bar (Michał Karski) 3
  • 14 Łukasz Chlebda (Jakub Słowakiewicz)
  • 2 min. kary - Piotr Bar201
  • 101 2 min. kary - Łukasz Widurski

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Krzysztof Burda 71.43 % (14/35) 85.71 % Paweł Fryźlewicz (2/12)
94.74 % Jakub Udziela (1/18)

Najlepsi zawodnicy

Bar Piotr Słowakiewicz Jakub

Składy drużyn

  • 1Grzegorz Diaków
    Kamil Chrobak
  • 2Kamil Kozieł
    Piotr Ligas
  • 3Bartłomiej Powęzka
    Łukasz Chlebda
  • 4Krzysztof Jasiewicz
    Łukasz Widurski
  • 5Łukasz Pacura
    Michał Kozubal
  • 6Piotr Stolecki
    Aleksander Hamrol
  • 7Mariusz Górowski
    Jakub Słowakiewicz
  • 8Piotr Drewienkowski
    Rafał Zacher
  • 9Rafał Pogrzeba
    Szymon Jachymiak
  • 10Michał Karski
    Maciej Niziołek
  • 11Krzysztof Burda
    Jakub Udziela
  • 12Tommi Roivas
    Daniel Widurski
  • 13Piotr Bar
    Paweł Fryźlewicz

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Artur Sajewicz
    Łukasz Chlebda
  • 2Grzegorz Diaków
    Krzysztof Zacher