KSE 49 : LUCE Bielsko-Biała 0 : 34 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

  • Mecz
  • Składy

Live Ćwierćfinały Hala Sportowa BKS w Bielsku-Białej, ul. Rychlińskiego 19, 20-01-2019 09:00 Liczba widzów: 10

Koniec meczu

Sędziowie: Kraus Monika / Hojna Tomasz

LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała 0:34 (0:8,0:12,0:14) Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
  • 1 Maja Stenka (Wiktoria Targońska)
  • 2 Wiktoria Targońska (Anna Chomnicka)
  • 3 Weronika Grądzka (Katarzyna Pawłowska)
  • 213 2 min. kary - Malwina Zagórska
  • 4 Hanna Samson (Katarzyna Pawłowska)
  • 5 Weronika Grądzka
  • 6 Weronika Grądzka (Katarzyna Pawłowska)
  • 7 Malwina Zagórska (Maja Stenka)
  • 8 Hanna Samson (Weronika Grądzka)
  • 9 Martyna Sumisławska (Malwina Zagórska)
  • 10 Karolina Damps
  • 11 Hanna Samson (Anna Raczkowska)
  • 12 Hanna Samson
  • 13 Weronika Grądzka (Hanna Samson)
  • 14 Maja Stenka (Martyna Sumisławska)
  • 15 Paula Szpilman Malicka (Wiktoria Targońska)
  • 16 Malwina Zagórska (Weronika Grądzka)
  • 17 Anna Raczkowska
  • 18 Paula Szpilman Malicka (Maja Stenka)
  • 19 Paula Szpilman Malicka (Martyna Sumisławska)
  • 20 Weronika Grądzka (Karolina Damps)
  • 21 Anna Raczkowska (Katarzyna Pawłowska)
  • 22 Paula Szpilman Malicka (Maja Stenka)
  • 23 Anna Raczkowska (Karolina Damps)
  • 24 Malwina Zagórska (Paula Szpilman Malicka)
  • 504 5 min. kary - Katarzyna Pawłowska
  • 25 Martyna Sumisławska
  • 26 Katarzyna Pawłowska
  • 27 Martyna Sumisławska (Maja Stenka)
  • 28 Hanna Samson (Karolina Damps)
  • 29 Anna Raczkowska (Malwina Zagórska)
  • 30 Anna Raczkowska (Katarzyna Pawłowska)
  • 31 Hanna Samson
  • 32 Karolina Damps (Hanna Samson)
  • 33 Paula Szpilman Malicka (Malwina Zagórska)
  • 34 Martyna Sumisławska (Maja Stenka)

Przerwa na żądanie

55:44

Statystyki bramkarzy

Katarzyna Radomska 63.04 % (34/58) 100.00 % Mariola Szarmach (0/5)

Najlepsi zawodnicy

Radomska Katarzyna

Składy drużyn

  • 1Adriana Kałuża
    Mariola Szarmach
  • 2Joanna Homel
    Anna Chomnicka
  • 3Dominika Kołodziej
    Hanna Samson
  • 4Renata Zyzańska
    Maja Stenka
  • 5Izabela Kaczor
    Anna Raczkowska
  • 6Patrycja Mentel
    Karolina Damps
  • 7Marta Rasała
    Weronika Grądzka
  • 8Sabina Waluś
    Katarzyna Pawłowska
  • 9Agnieszka Gibas
    Martyna Sumisławska
  • 10Iwona Pająk
    Malwina Zagórska
  • 11Katarzyna Radomska
    Wiktoria Targońska
  • 12 
    Paula Szpilman Malicka

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Tomasz Jędrysik
    Paweł Ludwichowski