KSE 53 : LUCE Bielsko-Biała 1 : 30 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

  • Mecz
  • Składy

Live Ćwierćfinały Hala Sportowa BKS w Bielsku-Białej, ul. Rychlińskiego 19, 20-01-2019 16:00 Liczba widzów: 0

Przed meczem

Sędziowie: Kraus Monika / Hojna Tomasz

LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała 1:30 (0:11,0:9,1:10) Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
  • 1 Maja Stenka
  • 2 Anna Raczkowska
  • 3 Anna Raczkowska (Weronika Grądzka)
  • 4 Katarzyna Pawłowska (Karolina Damps)
  • 5 Katarzyna Pawłowska (Hanna Samson)
  • 6 Malwina Zagórska (Maja Stenka)
  • 2 min. kary - Izabela Kaczor201
  • 7PP Hanna Samson (Malwina Zagórska)
  • 8 Hanna Samson
  • 9 Martyna Sumisławska (Malwina Zagórska)
  • 10 Malwina Zagórska (Maja Stenka)
  • 11 Maja Stenka
  • 12 Paula Szpilman Malicka (Weronika Grądzka)
  • 13 Weronika Grądzka (Hanna Samson)
  • 14 Anna Raczkowska
  • 15 Paula Szpilman Malicka (Malwina Zagórska)
  • 16 Katarzyna Pawłowska (Anna Raczkowska)
  • 17 Maja Stenka (Malwina Zagórska)
  • 18 Hanna Samson (Weronika Grądzka)
  • 19 Karolina Damps (Weronika Grądzka)
  • 20DP Maja Stenka (Malwina Zagórska)
  • 21 Paula Szpilman Malicka (Hanna Samson)
  • 22 Malwina Zagórska (Maja Stenka)
  • 23 Martyna Sumisławska (Maja Stenka)
  • 24 Anna Raczkowska (Paula Szpilman Malicka)
  • 25DP Hanna Samson (Maja Stenka)
  • 26 Karolina Damps (Hanna Samson)
  • 27 Karolina Damps (Hanna Samson)
  • 28 Martyna Sumisławska (Paula Szpilman Malicka)
  • 29OG
  • MPS -
  • 30 Paula Szpilman Malicka (Anna Chomnicka)
  • 31 Martyna Sumisławska (Maja Stenka)

Przerwa na żądanie

42:57

Statystyki bramkarzy

Katarzyna Radomska 65.52 % (30/57) 90.00 % Mariola Szarmach (1/9)

Najlepsi zawodnicy

Składy drużyn

  • 1Adriana Kałuża
    Mariola Szarmach
  • 2Joanna Homel
    Anna Chomnicka
  • 3Dominika Kołodziej
    Hanna Samson
  • 4Renata Zyzańska
    Maja Stenka
  • 5Izabela Kaczor
    Anna Raczkowska
  • 6Patrycja Mentel
    Karolina Damps
  • 7Marta Rasała
    Weronika Grądzka
  • 8Agnieszka Gibas
    Katarzyna Pawłowska
  • 9Katarzyna Radomska
    Martyna Sumisławska
  • 10 
    Malwina Zagórska
  • 11 
    Wiktoria Targońska
  • 12 
    Paula Szpilman Malicka

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Tomasz Jędrysik
    Paweł Ludwichowski