MSE 92 : TKKF Jadberg Pionier Tychy 4 : 11 SKS Olimpia Łochów

  • Mecz
  • Składy

Live 1/8 Finału Play Off Hala Sportowa SP 10 Tychy ul. Borowa 123, 09-02-2019 20:00 Liczba widzów: 45

Koniec meczu

Sędziowie: Hála Pavel / Hála Vladimír

TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 4:11 (1-3,2-4,1-4) SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
  • 2 min. kary - Artur Sajewicz210
  • 2 min. kary - Grzegorz Diaków201
  • Krzysztof Carina (Marcin Szydłowski)SH 1
  • 1PP Krystian Moleń (Sebastian Sternicki)
  • 201 2 min. kary - Karol Miszczuk
  • 2 Rafał Guzek (Kacper Skura)
  • 2 min. kary - Piotr Drewienkowski208
  • 3 Michał Skura (Karol Miszczuk)
  • Artur Sajewicz (Grzegorz Diaków) 2
  • 4 Grzegorz Marszał (Maciej Baran)
  • 5 Karol Miszczuk (Michał Skura)
  • 6 Kacper Skura (Grzegorz Marszał)
  • 7 Michał Skura
  • 207 2 min. kary - Paweł Chrupek
  • Krzysztof Carina (Kamil Kozieł)PP 3
  • 8 Dawid Skura (Michał Skura)
  • 9 Sebastian Sternicki (Karol Miszczuk)
  • 5 min. kary - Piotr Drewienkowski208
  • 10PP Michał Skura (Sebastian Sternicki)
  • 11PP Piotr Kaniuk (Paweł Chrupek)
  • Dominik Wojciechowski (Grzegorz Diaków) 4

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Krzysztof Burda 59.26 % (11/16) 71.43 % Mariusz Sosnowski (4/10)
Przemysław Wójcikowski 100.00 % (0/4) 100.00 % Sebastian Gąsiorek (0/2)

Najlepsi zawodnicy

Burda Krzysztof Skura Michał

Składy drużyn

  • 1Grzegorz Diaków
    Mariusz Sosnowski
  • 2Krzysztof Carina
    Grzegorz Marszał
  • 3Artur Sajewicz
    Dawid Skura
  • 4Kamil Kozieł
    Maciej Baran
  • 5Przemysław Wójcikowski
    Rafał Guzek
  • 6Marcin Szydłowski
    Karol Miszczuk
  • 7Krzysztof Jasiewicz
    Krystian Moleń
  • 8Mariusz Górowski
    Cezary Grotkowski
  • 9Dominik Wojciechowski
    Michał Skura
  • 10Piotr Drewienkowski
    Sebastian Sternicki
  • 11Dariusz Mrozowski
    Kacper Skura
  • 12Rafał Pogrzeba
    Piotr Kaniuk
  • 13Michał Karski
    Sebastian Gąsiorek
  • 14Krzysztof Burda
    Paweł Chrupek
  • 15Perttu Tiilikainen
    Emil Guzek

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Artur Sajewicz
    Janusz Sternicki
  • 2Grzegorz Diaków
    Grzegorz Marszał
  • 3
    Michał Skura