MSE 100 : UKS Fenomen Babimost 12 : 4 ULKS Józefina

  • Mecz
  • Składy

Live 1/8 Finału Play Off Hala Sportowa Olimpia w Babimoście ul. Żwirki i Wigury 10A, 16-02-2019 19:00 Liczba widzów: 264

Koniec meczu

Sędziowie: Burek Bartosz / Krawczyk Krzysztof

UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 12:4 (6:2,3:1,3:1) ULKS Józefina ULKS Józefina
  • 2 min. kary - Paweł Dulat211
  • Krystian Ochota (Dawid Szefner) 1
  • 1 Grzegrz Kruk (Łukasz Kruk)
  • Bartosz Jarysz (Dawid Połomka) 2
  • 206 2 min. kary - Bartosz Gajewski
  • Dawid Szefner (Filip Wierzejewski) 3
  • Krzysztof Malasiewicz (Dawid Połomka) 4
  • 207 2 min. kary - Jakub Jarosz
  • 2PS Michał Zaremba
  • Krystian Ochota (Dawid Połomka)PP 5
  • Dawid KorpanPS 6
  • 2 min. kary - Krzysztof Malasiewicz217
  • 2 min. kary - Paweł Dulat202
  • Tomasz Liberek (Dawid Połomka)SH 7
  • Jonasz Ksiąg (Patryk Przygocki) 8
  • Dawid Szefner (Patryk Przygocki) 9
  • -MPS Mateusz Laskowski
  • 3 Jakub Majewski (Kacper Marchlewski)
  • 201 2 min. kary - Mateusz Laskowski
  • Tomasz LiberekSH 10
  • 209 2 min. kary - Łukasz Kruk
  • 2 min. kary - Krystian Ochota207
  • 208 2 min. kary - Mateusz Laskowski
  • 4 Łukasz Kruk (Michał Zaremba)
  • Nikodem Gawroński (Filip Wierzejewski) 11
  • Dawid Połomka (Patryk Przygocki) 12

Przerwa na żądanie

32:44

Statystyki bramkarzy

Mariusz Borowczak 85.71 % (1/6) 80.65 % Adrian Bałut (12/50)
Michał Lewandowski 80.00 % (2/8)
Dominik Piątyszek 81.82 % (2/9)

Najlepsi zawodnicy

Połomka Dawid Kruk Łukasz

Składy drużyn

  • 1Krzysztof Malasiewicz
    Mateusz Laskowski
  • 2Jacek Ksiąg
    Jakub Majewski
  • 3Mariusz Borowczak
    Adrian Bałut
  • 4Jonasz Ksiąg
    Jakub Jarosz
  • 5Paweł Dulat
    Bartosz Gajewski
  • 6Bartosz Jarysz
    Kacper Marchlewski
  • 7Dawid Połomka
    Łukasz Kruk
  • 8Dawid Korpan
    Michał Zaremba
  • 9Dawid Szefner
    Grzegrz Kruk
  • 10Nikodem Gawroński
     
  • 11Tomasz Liberek
     
  • 12Filip Wierzejewski
     
  • 13Patryk Przygocki
     
  • 14Krystian Ochota
     
  • 15Michał Pawlak
     
  • 16Michał Lewandowski
     
  • 17Dominik Piątyszek
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Marek Przygocki
    Jakub Majewski
  • 2Jakub Łyskawa