MSE 116 : SKS Olimpia Łochów 10 : 11 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

  • Mecz
  • Składy

Live Ćwierćfinały Hala Sportowa w Łochowie, ul. Wyspiańskiego 20, 02-03-2019 20:00 Liczba widzów: 120

Koniec meczu

Sędziowie: Rozmiarek Marcin / Mielewczyk Krzysztof

SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów                                          10:11 d. (4:3,2:4,4:4)(0:1) I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
  • Kacper Skura (Maciej Baran) 1
  • 1 Damian Domański
  • Kacper Skura (Paweł Chrupek) 2
  • Kacper Wierzchołowski (Kacper Skura) 3
  • 2 Wojciech Bojko
  • Dawid Skura (Krystian Moleń) 4
  • 3 Jan Kleinhardt
  • 2 min. kary - Rafał Guzek202
  • 4PP Wojciech Bojko
  • 212 2 min. kary - Miron Łata
  • Dawid Skura (Michał Skura)PP 5
  • 5 Damian Domański (Miron Łata)
  • Krystian Moleń 6
  • 6 Wojciech Bojko (Jan Kleinhardt)
  • 208 2 min. kary - Michał Chochowski
  • 2 min. kary - Dawid Skura207
  • 7 Miron Łata (Paweł Kleinhardt)
  • Rafał GuzekPS 7
  • 8 Wojciech Bojko (Jan Kleinhardt)
  • Kacper Skura (Grzegorz Marszał) 8
  • Sebastian Sternicki (Dawid Skura) 9
  • 2 min. kary - Rafał Guzek208
  • Grzegorz Marszał (Kacper Skura)SH 10
  • 9 Daniel Chochowski (Wojciech Bojko)
  • 10 Paweł Kleinhardt (Miron Łata)
  • 2 min. kary - Krystian Moleń207
  • 11 Wojciech Bojko

Przerwa na żądanie

51:55

Statystyki bramkarzy

Mariusz Sosnowski 73.68 % (5/14) 76.47 % Piotr Wiliński (4/13)
Sebastian Gąsiorek 76.00 % (6/19) 77.78 % Daniel Gągalski (6/21)

Najlepsi zawodnicy

Skura Dawid Kleinhardt Jan

Składy drużyn

  • 1Mariusz Sosnowski
    Daniel Chochowski
  • 2Grzegorz Marszał
    Szymon Szłapak
  • 3Kacper Wierzchołowski
    Maksym Helman
  • 4Emil Filipowicz
    Jan Kleinhardt
  • 5Dawid Skura
    Wojciech Bojko
  • 6Maciej Baran
    Paweł Kleinhardt
  • 7Rafał Guzek
    Damian Domański
  • 8Karol Miszczuk
    Miron Łata
  • 9Krystian Moleń
    Michał Chochowski
  • 10Cezary Grotkowski
    Daniel Gągalski
  • 11Michał Skura
    Piotr Wiliński
  • 12Sebastian Sternicki
    Kacper Bakiera
  • 13Kacper Skura
     
  • 14Piotr Kaniuk
     
  • 15Sebastian Gąsiorek
     
  • 16Paweł Chrupek
     
  • 17Emil Guzek
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Janusz Sternicki
    Andrzej Helman
  • 2
    Wiśniewski Paweł