MSE 124 : I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 6 : 13 SKS Olimpia Łochów

  • Mecz
  • Składy

Live Ćwierćfinały Hala Sportowa I LO Gorzów Wlkp., ul. Puszkina 31, 10-03-2019 10:00 Liczba widzów: 21

Koniec meczu

Sędziowie: Burek Bartosz / Czarnecki Wojciech

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 6:13 (2-4,2-5,2-4) SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
  • 1 Karol Miszczuk (Dawid Skura)
  • 2 Karol Miszczuk (Dawid Skura)
  • 207 2 min. kary - Dawid Skura
  • Wojciech BojkoPP 1
  • 202 2 min. kary - Krystian Moleń
  • 2 min. kary - Wojciech Bojko208
  • 2 min. kary - Maksym Helman208
  • 3PP Michał Skura (Sebastian Sternicki)
  • Maksym Helman (Wojciech Bojko) 2
  • 4 Dawid Skura
  • 5 Grzegorz Marszał (Paweł Chrupek)
  • Jan Kleinhardt 3
  • 6PS Rafał Guzek
  • 2 min. kary - Jan Kleinhardt211
  • 2 min. kary - Wojciech Bojko218
  • 7PP Sebastian Sternicki (Michał Skura)
  • 8 Grzegorz Marszał
  • 9 Karol Miszczuk
  • Miron Łata (Szymon Szłapak) 4
  • 201 2 min. kary - Sebastian Sternicki
  • Paweł Kleinhardt (Wojciech Bojko)PP 5
  • 10 Kacper Skura
  • 2 min. kary - Paweł Kleinhardt201
  • 210 2 min. kary - Dawid Skura
  • 11 Grzegorz Marszał (Kacper Skura)
  • 12 Sebastian Sternicki (Dawid Skura)
  • 208 2 min. kary - Rafał Guzek
  • Miron Łata (Paweł Kleinhardt)PP 6
  • 2 min. kary - Wojciech Bojko212
  • 13PP Dawid Skura (Sebastian Sternicki)

Przerwa na żądanie

35:30

Statystyki bramkarzy

Piotr Wiliński 48.00 % (13/12) 79.31 % Mariusz Sosnowski (6/23)

Najlepsi zawodnicy

Chochowski Michał Marszał Grzegorz

Składy drużyn

  • 1Daniel Chochowski
    Mariusz Sosnowski
  • 2Szymon Szłapak
    Grzegorz Marszał
  • 3Maksym Helman
    Kacper Wierzchołowski
  • 4Jan Kleinhardt
    Dawid Skura
  • 5Marcin Stolarek
    Maciej Baran
  • 6Wojciech Bojko
    Rafał Guzek
  • 7Paweł Kleinhardt
    Karol Miszczuk
  • 8Damian Domański
    Krystian Moleń
  • 9Miron Łata
    Michał Skura
  • 10Michał Chochowski
    Sebastian Sternicki
  • 11Piotr Wiliński
    Kacper Skura
  • 12Rafał Zawadzki
    Sebastian Gąsiorek
  • 13 
    Paweł Chrupek
  • 14 
    Emil Guzek

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Andrzej Helman
    Janusz Sternicki
  • 2Paweł Wiśniewski