EM34 : Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 12 : 5 TLU Kala-Izolacje Toruń

  • Mecz
  • Składy

Live 5. kolejka AWFiS Gdańsk, 03-11-2019 12:00 Liczba widzów: 203

Koniec meczu

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 12:5 (6:0,2:1,4:4) TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
  • Wojciech Kleister (Błażej Rusiecki) 1
  • Wojciech Kleister (Leszek Samson) 2
  • Leszek Samson (Mateusz Miszewski) 3
  • Leszek Samson (Piotr Szarowski) 4
  • Mateusz Miszewski (Leszek Samson) 5
  • Karol Barzowski 6
  • 5 min. kary - Grzegorz Siwik301
  • 20 min. kary - Radosław Kowalewski301
  • 1 Jakub Trojanowski (Mateusz Gurski)
  • 201 2 min. kary - Dawid Fons
  • Karol Barzowski (Mateusz Miszewski)PP 7
  • 2 min. kary - Piotr Szarowski201
  • Leszek Samson (Karol Barzowski)SH 8
  • Wojciech Kleister (Leszek Samson) 9
  • Karol Barzowski (Krzysztof Ułanowicz) 10
  • 2 Emil Piasecki (Adrian Popławski)
  • -MPS Emil Piasecki
  • 3 Dawid Fons (Mateusz Gurski)
  • Błażej Rusiecki (Wojciech Kleister) 11
  • Karol Barzowski (Mateusz Miszewski) 12
  • 4 Mateusz Gurski
  • 2 min. kary - Mateusz Miszewski212
  • 5 Piotr Różański (Jakub Trojanowski)

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Adam Ulewicz 80.95 % (4/17) 77.78 % Krzysztof Długołęcki (4/14)
Adrian Berkowski 95.83 % (1/23) 77.14 % Szymon Przybysz (8/27)
100.00 % Wojciech Tajkowski (0/6)

Najlepsi zawodnicy

Kleister Wojciech Przybysz Szymon

Składy drużyn

  • 1Karol Idzi
    Jakub Trojanowski
  • 2Karol Barzowski
    Maciej Śliwiński
  • 3Radosław Kowalewski
    Piotr Różański
  • 4Leszek Samson
    Amadeusz Fajerabent
  • 5Tomasz Mazurek
    Mateusz Janowicz
  • 6Wojciech Kleister
    Damian Janowicz
  • 7Mateusz Kołakowski
    Mateusz Gurski
  • 8Arkadiusz Woźniak
    Adrian Popławski
  • 9Krzysztof Ułanowicz
    Krzysztof Długołęcki
  • 10Mateusz Miszewski
    Dawid Nowasielski
  • 11Grzegorz Siwik
    Emil Piasecki
  • 12Błażej Rusiecki
    Rafał Gurski
  • 13Adam Ulewicz
    Szymon Matczak
  • 14Grzegorz Łacny
    Dawid Fons
  • 15Piotr Szarowski
    Szymon Przybysz
  • 16Mateusz Zinkel
    Wojciech Tajkowski
  • 17Marcin Amerek
     
  • 18Adrian Berkowski
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Paweł Ludwichowski
    Przemysław Popławski
  • 2
    Różański Piotr