EM40 : Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 5 : 12 UKS Bankówka Zielonka

  • Mecz
  • Składy

Live 6. kolejka AWFiS Gdańsk, 16-11-2019 16:00 Liczba widzów: 187

Koniec meczu

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 5:12 (0:4,2:2,3:6) UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
  • 1 Mateusz Kowalski (Mateusz Antoniak)
  • 2 Jan Rydzewski (Igor Grabowski)
  • 3 Mateusz Antoniak (Maciej Sieńko)
  • -MPS Jan Rydzewski
  • 5 min. kary - Leszek Samson502
  • 4PP Błażej Matejek (Michał Sieńko)
  • 203 2 min. kary - Maciej Sieńko
  • Leszek Samson (Błażej Rusiecki)PP 1
  • Marcin Amerek (Karol Barzowski) 2
  • 2 min. kary - Piotr Szarowski201
  • 5PP Michał Sieńko (Mateusz Kowalski)
  • 6 Bartosz Jachacy
  • 210 2 min. kary - Jakub Strzała
  • Marcin Amerek (Leszek Samson) 3
  • 7PS Mateusz Antoniak
  • 2 min. kary - Błażej Rusiecki212
  • 216 2 min. kary - Alexander Gotte
  • 8 Mateusz Antoniak (Mateusz Kowalski)
  • 5 min. kary - Błażej Rusiecki502
  • Mateusz MiszewskiPS SH 4
  • 9PP Błażej Matejek (Michał Sieńko)
  • 212 2 min. kary - Maciej Sieńko
  • 208 2 min. kary - Michał Sieńko
  • 10 Maciej Sieńko (Michał Sieńko)
  • Marcin Amerek (Radosław Kowalewski) 5
  • 11 Michał Sieńko (Mateusz Antoniak)
  • 12 Jan Rydzewski
  • 2 min. kary - Leszek Samson217

Przerwa na żądanie

56:30 48:48

Statystyki bramkarzy

Adrian Berkowski 80.00 % (12/48) 89.80 % Bartłomiej Wójcik (5/44)

Najlepsi zawodnicy

Samson Leszek Wójcik Bartłomiej

Składy drużyn

  • 1Karol Idzi
    Mateusz Antoniak
  • 2Karol Barzowski
    Mateusz Kowalski
  • 3Radosław Kowalewski
    Damian Kaczanowski
  • 4Leszek Samson
    Maciej Sieńko
  • 5Tomasz Mazurek
    Jakub Strzała
  • 6Arkadiusz Woźniak
    Michał Sieńko
  • 7Mateusz Miszewski
    Błażej Matejek
  • 8Grzegorz Siwik
    Jakub Rydzewski
  • 9Błażej Rusiecki
    Bartłomiej Wójcik
  • 10Adam Ulewicz
    Michał Lubański
  • 11Piotr Chmielewski
    Jan Jamski
  • 12Paweł Damps
    Adam Szczęsny
  • 13Grzegorz Łacny
    Igor Grabowski
  • 14Piotr Szarowski
    Jan Rydzewski
  • 15Mateusz Zinkel
    Marcin Bobel
  • 16Marcin Amerek
    Bartosz Jachacy
  • 17Adrian Berkowski
    Jakub Miętki
  • 18 
    Daniel Surdyn
  • 19 
    Mateusz Moczydłowski
  • 20 
    Alexander Gotte

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Paweł Ludwichowski
    Krzysztof Rybacki