KSE 64 : Energa Olimpia Osowa Gdańsk 4 : 6 UKS Absolwent Siedlec

  • Mecz
  • Składy

Live Finał Hala Widowiskowo-Sportowa w Rakoniewicach, 18-05-2013 15:00 Liczba widzów: 285

Koniec meczu

Sędziowie: Bieńkowski Aleksander / Chomnicki Marek

Energa Olimpia Osowa Gdańsk Energa Olimpia Osowa Gdańsk 4:6 (2-2,1-1,1-3) UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
  • 1 Paulina Kidoń (Marta Stachowiak)
  • Hanna Samson (Jagoda Wieczorek) 1
  • OG 2
  • 2 Natalia Orkisz (Paulina Kidoń)
  • 3 Karolina Dutkiewicz
  • Karolina Herman (Monika Krajewska) 3
  • 2 min. kary - Karolina Herman217
  • 4 Paulina Kidoń (Karolina Dutkiewicz)
  • Karolina Littwin (Karolina Herman) 4
  • 5 Paulina Kidoń (Karolina Dutkiewicz)
  • 2 min. kary - Irena Mroch201
  • 6PP Karolina Dutkiewicz (Paulina Kidoń)

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Mariola Szarmach 76.92 % (6/20) 81.82 % Agnieszka Czernicka (4/18)

Najlepsi zawodnicy

Samson Hanna Dutkiewicz Karolina

Składy drużyn

  • 1Karolina Littwin
    Magdalena Pawlik-Poślednik
  • 2Irena Mroch
    Karolina Dutkiewicz
  • 3Julia Jurkowska
    Paulina Kidoń
  • 4Mariola Szarmach
    Klaudia Koszela
  • 5Anna Chomnicka
    Wiktoria Stępczak
  • 6Jagoda Wieczorek
    Marta Stachowiak
  • 7Hanna Samson
    Natalia Koszela
  • 8Katarzyna Tołysz
    Agnieszka Żychlińska
  • 9Karolina Krawczyk
    Natalia Orkisz
  • 10Karolina Herman
    Martyna Rzepa
  • 11Monika Kraus
    Dominika Chlebowska
  • 12Weronika Ząbczyk
    Agnieszka Czernicka
  • 13Maja Stenka
    Danuta Kędziora
  • 14Anna Szychta
    Agnieszka Kozanecka
  • 15Anna Raczkowska
    Elżbieta Kidoń
  • 16Monika Krajewska
    Anna Piwecka
  • 17Karolina Damps
     
  • 18Marta Chudyszewicz
     
  • 19Agnieszka Smolarek
     
  • 20Paula Szpilman
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Bogdan Zajdziński
    Magdalena Pawlik - Poślednik
  • 2Christek Bertilsow
    Kędziora Agnieszka
  • 3Ludwichowski Paweł
    Schulz Tomasz
  • 4Ludwichowski Piotr
    Wesołowska Weronika
  • 5
    Pietrzyńska Joanna