MSE 47 : TKKF Pionier Tychy 3 : 7 MUKS Zielonka

  • Mecz
  • Składy

Live XII kolejka Hala sportowa przy Gim. nr 3 ul. Borowa 123 Tychy, 05-01-2014 11:00 Liczba widzów: 35

Koniec meczu

TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy 3:7 (2-1,0-4,1-2) MUKS Zielonka MUKS Zielonka
  • 2 min. kary - Grzegorz Diaków207
  • 1PP Mateusz Antoniak (Andrzej Kryński)
  • Paweł Puk (Marcin Krzysteczko) 1
  • 2 min. kary - Tomasz Kurzawa201
  • Mariusz Kolanowski (Grzegorz Diaków) 2
  • 2 Andrzej Kryński (Mateusz Antoniak)
  • 3 Adrian Rudnik (Michał Sieńko)
  • 2 min. kary - Roman Jadamus208
  • 2 min. kary - Tomasz Kurzawa208
  • 208 2 min. kary - Paweł Kryński
  • -MPS Mariusz Zadroga
  • 2 min. kary - Mirosław Michna226
  • 4PP Mateusz Antoniak (Michał Sieńko)
  • 5 Michał Sieńko (Adrian Rudnik)
  • 6 Paweł Kryński (Mateusz Antoniak)
  • 201 2 min. kary - Michał Sieńko
  • Krzysztof Carina (Grzegorz Diaków)PP 3
  • 7 Michał Sieńko (Adrian Rudnik)
  • 201 2 min. kary - Paweł Kryński
  • -MPS Mateusz Antoniak
  • 2 min. kary - Grzegorz Diaków201

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Przemysław Wójcikowski 70.83 % (7/17) 83.33 % Bartłomiej Wójcik (1/5)
80.00 % Maciej Bogdański (2/8)

Najlepsi zawodnicy

Wójcikowski Przemysław Sieńko Michał

Składy drużyn

  • 1Grzegorz Diaków
    Mateusz Antoniak
  • 2Tomasz Kurzawa
    Mateusz Kowalski
  • 3Krzysztof Carina
    Andrzej Kryński
  • 4Mariusz Kolanowski
    Mariusz Zadroga
  • 5Marcin Kozic
    Paweł Kryński
  • 6Łukasz Biesiada
    Paweł Konieczka
  • 7Artur Sajewicz
    Maciej Sieńko
  • 8Mirosław Michna
    Damian Tomczuk
  • 9Paweł Puk
    Jakub Strzała
  • 10Kamil Kozieł
    Maciej Bogdański
  • 11Jacek Jakubiec
    Michał Sieńko
  • 12Przemysław Wójcikowski
    Adrian Rudnik
  • 13Marcin Szydłowski
    Michał Skalski
  • 14Dawid Szumiłowski
    Bartłomiej Wójcik
  • 15Krzysztof Piechociński
    Piotr Abramczyk
  • 16Marcin Krzysteczko
    Rafał Deska
  • 17Łukasz Pacura
     
  • 18Roman Jadamus
     
  • 19Tobiasz Pilnicki
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Artur Sajewicz
    Robert Deska
  • 2Dikaów Grzegorz
    Zadroga Mariusz
  • 3Kurzawa Tomasz