MSE 71 : UKS Absolwent Siedlec 8 : 9 TKKF Jadberg Pionier Tychy

  • Mecz
  • Składy

Live Półfinały II Katowice, 11 Listopada 16, 19-04-2015 10:30 Liczba widzów: 26

Koniec meczu

Sędziowie: Mašurka Milan / Szilvaszi Petr

UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 8:9 (3-3,3-4,2-2) TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy
  • Patryk Hantsch (Dawid Kuhnke) 1
  • 2 min. kary - Jonasz Ksiąg207
  • 1 Kamil Kozieł (Łukasz Biesiada)
  • 2 Kamil Kozieł (Grzegorz Diaków)
  • 2 min. kary - Przemysław Strażyński213
  • Patryk Hantsch (Dawid Kuhnke) SH 2
  • 3PP Jacek Jakubiec (Łukasz Biesiada)
  • Daniel Chochowski (Przemysław Strażyński) 3
  • 208 2 min. kary - Grzegorz Diaków
  • Jacek Ksiąg PP4
  • Tobiasz Łukaszewski (Patryk Hantsch) 5
  • 2 min. kary - Jacek Ksiąg207
  • Patryk Hantsch SH 6
  • 4 Grzegorz Diaków (Łukasz Biesiada)
  • 2 min. kary - Przemysław Strażyński210
  • 5 PPJacek Jakubiec (Mariusz Kolanowski)
  • 6 Łukasz Biesiada (Artur Sajewicz)
  • 7 Jacek Jakubiec (Mariusz Kolanowski)
  • 8 Mariusz Kolanowski (Grzegorz Diaków)
  • Przemysław Strażyński 7
  • 2 min. kary - Bartłomiej Fliegner210
  • 201 2 min. kary - Jacek Jakubiec
  • Patryk Hantsch (Bartłomiej Fliegner) 8
  • 9 Mariusz Kolanowski (Kamil Kozieł)

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Krzysztof Ksiąg 82.00 % (9/41) 84.31 % Przemysław Wójcikowski (8/43)

Najlepsi zawodnicy

Kuhnke Dawid Kolanowski Mariusz

Składy drużyn

  • 1Przemysław Strażyński
    Grzegorz Diaków
  • 2Patryk Hantsch
    Krzysztof Carina
  • 3Daniel Chochowski
    Mariusz Kolanowski
  • 4Maciej Jastrzębski
    Marcin Kozic
  • 5Krzysztof Ksiąg
    Łukasz Biesiada
  • 6Jacek Ksiąg
    Artur Sajewicz
  • 7Dawid Kuhnke
    Mirosław Michna
  • 8Mariusz Borowczak
    Paweł Puk
  • 9Jonasz Ksiąg
    Kamil Kozieł
  • 10Bartłomiej Fliegner
    Jacek Jakubiec
  • 11Dawid Korpan
    Przemysław Wójcikowski
  • 12Miron Łata
    Marcin Szydłowski
  • 13Tobiasz Łukaszewski
    Marcin Krzysteczko
  • 14 
    Łukasz Pacura
  • 15 
    Piotr Drewienkowski
  • 16 
    Ibrahim Mohammed

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Przemysław Strażyński
    Artur Sajewicz
  • 2
    Diaków Grzegorz