KSE 26 : UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 10 : 14 KS Worwa Szarotka Nowy Targ

  • Mecz
  • Składy

VIII kolejka Warszawa, 15-11-2015 09:00 Liczba widzów: 20

Sędziowie: Lutomirski Tomasz / Sosnowski Mateusz

UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 10:14 (2-6,2-6,6-2) KS Worwa Szarotka Nowy Targ KS Worwa Szarotka Nowy Targ
  • 2 min. kary - Paulina Łętowska201
  • 1 Ewelina Burdyn (Anna Kubowicz)
  • 2 min. kary - Aleksandra Szymańska201
  • 2 min. kary - Daria Ziółkowska212
  • 2 Magda Chowaniec (Kinga Leśniak)
  • 3 Anna Kubowicz (Ewelina Burdyn)
  • 4 Ewelina Burdyn (Magda Chowaniec)
  • Dagmara Zadrożna (Wioletta Szustak) 1
  • 2 min. kary - Martyna Grabowska201
  • Dagmara Zadrożna (Paulina Łętowska) 2
  • 5 Ewelina Burdyn
  • 2 min. kary - Patrycja Marchlewska209
  • 6 Magda Chowaniec (Kinga Leśniak)
  • 2 min. kary - Natalia Kozłowska201
  • Wioletta SzustakSH 3
  • Paulina Łętowska (Wioletta Szustak) 4
  • 7 Karolina Węgrzyn
  • 8 Martyna Panek (Kinga Leśniak)
  • 9 Anna Kubowicz (Magda Chowaniec)
  • 10OG
  • 2 min. kary - Aleksandra Szymańska201
  • 11PP Ewelina Burdyn
  • 12 Julia Piekarczyk (Anna Kubowicz)
  • 13 Anna Kubowicz (Ewelina Burdyn)
  • Małgorzata Łapot (Patrycja Marchlewska) 5
  • 213 2 min. kary - Ewelina Burdyn
  • Wioletta Szustak (Paulina Łętowska)DP 6
  • 211 2 min. kary - Martyna Panek
  • Dagmara Zadrożna PS7
  • Dagmara Zadrożna PS8
  • Dagmara Zadrożna (Paulina Łętowska) 9
  • 14 Ewelina Burdyn (Anna Kubowicz)
  • Dagmara Zadrożna (Natalia Kozłowska) PP10
  • 210 2 min. kary - Karolina Węgrzyn

Przerwa na żądanie

53:38

Statystyki bramkarzy

Karina Trojan 64.10 % (14/25) 66.67 % Agnieszka Wojeńska (10/20)

Najlepsi zawodnicy

Zadrożna Dagmara Kubowicz Anna

Składy drużyn

  • 1Aleksandra Szymańska
    Magda Chowaniec
  • 2Kamila Bojdzińska
    Joanna Chlebda
  • 3Małgorzata Łapot
    Kinga Leśniak
  • 4Patrycja Marchlewska
    Anna Kubowicz
  • 5Dagmara Zadrożna
    Ewelina Burdyn
  • 6Paulina Łętowska
    Karolina Węgrzyn
  • 7Karolina Stankiewicz
    Olga Rokicka
  • 8Daria Ziółkowska
    Klaudia Jachymiak
  • 9Karina Trojan
    Emilia Piekarczyk
  • 10Martyna Czyż
    Julia Piekarczyk
  • 11Katarzyna Knet
    Anna Grela
  • 12Natalia Kozłowska
    Martyna Panek
  • 13Wioletta Szustak
    Andżelika Kalata
  • 14Wiktoria Zalech
    Gabriela Jaróg
  • 15Martyna Grabowska
    Agnieszka Wojeńska

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Lucyna Bielecka
    Lesław Ossowski
  • 2Piotr Januchta
    Ludwik Chowaniec
  • 3
    Magdalena Chowaniec
  • 4
    Joanna Chlebda
  • 5
    Anna Kubowicz