MSE 93 : AKS Politechnika Wrocław 10 : 11 UKS Prus Żary

  • Mecz
  • Składy

Live XII kolejka Hala Widowiskowo - Sportowa, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, ul. Chełmońskiego 12, 18-12-2016 10:00 Liczba widzów: 20

Koniec meczu

Sędziowie: Lutomirski Tomasz / Krawczyk Jakub

AKS Politechnika Wrocław AKS Politechnika Wrocław 10:11 d. (3:1,4:2,3:7)(0:1) UKS Prus Żary UKS Prus Żary
  • Mateusz Gałek (Kajetan Niewczas) 1
  • 2 min. kary - Adrian Grędziński209
  • 1 PPBartłomiej Fliegner (Michał Kowalczuk)
  • Mateusz Gałek (Marcin Błażowski) 2
  • 201 2 min. kary - Bartłomiej Adamczak
  • Adrian Grędziński (Dominik Wojciechowski) PP3
  • Adrian Grędziński (Mateusz Gałek) 4
  • Adrian Grędziński (Mateusz Gałek) 5
  • Tomasz Kurpios 6
  • 2 min. kary - Eryk Kuc216
  • 2PP Michał Kowalczuk (Bartłomiej Fliegner)
  • Maciej Kowcun (Adrian Grędziński) 7
  • -MPS Marcin Karaszewski
  • 2 min. kary - Kamil Stelmach224
  • 3 Wojciech Marzec (Michał Kowalczuk)
  • Adrian Grędziński (Piotr Suski) 8
  • 4 Marcin Karaszewski (Mateusz Błaszczak)
  • 2 min. kary - Kamil Stelmach215
  • 5PP Wojciech Marzec (Rafał Poprawski)
  • 6 Bartłomiej Fliegner (Mateusz Błaszczak)
  • 7OG
  • 8 Rafał Poprawski (Marcin Karaszewski)
  • Marcin BłażowskiPS 9
  • Sławomir Jędrysiak (Dominik Wojciechowski) 10
  • 2 min. kary - Dominik Wojciechowski213
  • 9PP Bartłomiej Fliegner (Marcin Karaszewski)
  • 10 Bartłomiej Fliegner
  • 11ET Wojciech Marzec (Michał Kowalczuk)

Przerwa na żądanie

56:27 67:39

Statystyki bramkarzy

Aleksander Strzelecki 72.97 % (10/27) 72.22 % Sławomir Sojka (10/26)
Karol Ankutowicz 83.33 % (1/5)

Najlepsi zawodnicy

Gałek Mateusz Fliegner Bartłomiej

Składy drużyn

  • 1Marcin Błażowski
    Wojciech Marzec
  • 2Maciej Zauściński
    Michał Kowalczuk
  • 3Adrian Grędziński
    Rafał Poprawski
  • 4Mateusz Gałek
    Marcin Karaszewski
  • 5Piotr Suski
    Mateusz Błaszczak
  • 6Maciej Kowcun
    Bartłomiej Fliegner
  • 7Karol Ankutowicz
    Daniel Wądołowski
  • 8Tomasz Kurpios
    Patryk Grabowski
  • 9Dominik Wojciechowski
    Sławomir Sojka
  • 10Kamil Stelmach
    Bartłomiej Adamczak
  • 11Aleksander Strzelecki
    Dawid Dutka
  • 12Sławomir Jędrysiak
    Rafał Werstler
  • 13Kajetan Niewczas
    Kacper Rybak
  • 14Eryk Kuc
     
  • 15Krzysztof Kudryński
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Krzysztof Zemankiewicz
    Waldemar Malendowicz