MJ 67 (III m-ce : UKS Absolwent Siedlec 5 : 18 ULKS Olimpia Łochów

  • Mecz
  • Składy

Live Łochów 18-19.03.2017 Hala sportowa w Łochowie, 19-03-2017 09:00 Liczba widzów: 98

Koniec meczu

Sędziowie: Burek Bartosz / Czarnecki Wojciech

UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 5:18 (3-8,1-6,1-4) ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
  • Mateusz Łukaszewski (Kacper Ososiński) 1
  • 1 Kacper Skura (Piotr Ogonowski)
  • 2 min. kary - Seweryn Mania213
  • 2PP Sebastian Sternicki (Michał Skura)
  • 2 min. kary - Seweryn Mania208
  • 3 Paweł Chrupek (Kacper Skura)
  • Tobiasz Łukaszewski (Kacper Ososiński) 2
  • 4 Kacper Skura (Michał Skura)
  • 5 Piotr Ogonowski (Sebastian Sternicki)
  • 2 min. kary - Mateusz Łukaszewski201
  • 6 Michał Skura
  • 201 2 min. kary - Łukasz Sadolewski
  • 7SH Piotr Kaniuk (Sebastian Sternicki)
  • Hubert Maćkowiak (Mateusz Łukaszewski) 3
  • 8 Kacper Skura (Michał Skura)
  • 9 Damian Baran (Paweł Chrupek)
  • Mateusz Łukaszewski 4
  • 5 min. kary - Tobiasz Łukaszewski502
  • 10PP Piotr Kaniuk (Paweł Chrupek)
  • 11PP Paweł Chrupek (Michał Skura)
  • 12PP Kacper Skura (Michał Skura)
  • 13PP Kacper Skura (Piotr Kaniuk)
  • 14PP Paweł Chrupek
  • 15 Paweł Ogonowski (Michał Skura)
  • Tobiasz Łukaszewski (Kacper Ososiński) 5
  • 211 2 min. kary - Bożydar Kądziela
  • 16 Jakub Sternicki (Sebastian Sternicki)
  • 17PS Jakub Sternicki
  • 18 Damian Baran (Paweł Ogonowski)

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

75.00 % Sebastian Gąsiorek (3/9)
81.82 % Szymon Ziółkowski (2/9)

Najlepsi zawodnicy

Ososiński Kacper Skura Michał

Składy drużyn

  • 1Kacper Lupa
    Michał Skura
  • 2Michał Lewandowski
    Jakub Sternicki
  • 3Hubert Maćkowiak
    Sebastian Sternicki
  • 4Mateusz Łukaszewski
    Piotr Ogonowski
  • 5Mikołaj Laskowski
    Paweł Ogonowski
  • 6Filip Kozina
    Damian Baran
  • 7Patryk Łukaszewski
    Jakub Kwiatkowski
  • 8Hubert Stachowiak
    Jakub Groszkowski
  • 9Kacper Ososiński
    Kacper Skura
  • 10Tobiasz Łukaszewski
    Wiktor Wódka
  • 11Nikodem Górny
    Jakub Gadomski
  • 12Jakub Ziomkowski
    Piotr Kaniuk
  • 13Seweryn Mania
    Sebastian Gąsiorek
  • 14 
    Paweł Chrupek
  • 15 
    Patryk Jarosz
  • 16 
    Łukasz Sadolewski
  • 17 
    Bożydar Kądziela
  • 18 
    Szymon Ziółkowski
  • 19 
    Patryk Ryszawa

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Przemysław Strażyński
    Paweł Wróbel
  • 2
    Sternicki Janusz