MSE 05 : TKKF Jadberg Pionier Tychy 6 : 8 KS Górale Nowy Targ

  • Mecz
  • Składy

Live I kolejka Hala sportowa Gim. nr 3, 43-100 Tychy ul. Borowa 123, 23-09-2017 18:00 Liczba widzów: 67

Koniec meczu

Sędziowie: Petřík Martin / Podlesný Tomáš

TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 6:8 (0:2,2:3,4:3) KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
  • 2 min. kary - Kamil Kozieł213
  • 1 Karol Subik (Bartosz Ciapała)
  • 2 min. kary - Piotr Drewienkowski214
  • 2PP Bartosz Ciapała (Jakub Korczak)
  • Mariusz Kolanowski (Grzegorz Diaków) 1
  • Grzegorz Diaków 2
  • 3 Artur Tylka (Jakub Korczak)
  • 4 Jakub Bisaga (Maciej Tomalak)
  • 5 Piotr Kostela (Karol Subik)
  • 209 2 min. kary - Jakub Bisaga
  • 2 min. kary - Maciej Kowcun208
  • 208 2 min. kary - Jakub Korczak
  • 6 Jakub Korczak (Jakub Pawlik)
  • Roman JadamusDP 3
  • 7 Piotr Kostela (Karol Subik)
  • Kamil KoziełMPS -
  • 201 2 min. kary - Maciej Tomalak
  • Grzegorz Diaków (Kamil Kozieł)PP 4
  • 8 Piotr Kostela (Bartosz Gotkiewicz)
  • Krzysztof Carina (Grzegorz Diaków) 5
  • Grzegorz Diaków (Mariusz Kolanowski) 6
  • 2 min. kary - Marcin Szydłowski201
  • 2 min. kary - Łukasz Pacura207

Przerwa na żądanie

58:37 57:07

Statystyki bramkarzy

Przemysław Wójcikowski 76.92 % (3/10) 82.35 % Jakub Pawlik (6/28)
Krzysztof Burda 79.17 % (5/19)

Najlepsi zawodnicy

Diaków Grzegorz Kostela Piotr

Składy drużyn

  • 1Grzegorz Diaków
    Bartosz Gotkiewicz
  • 2Krzysztof Carina
    Piotr Kostela
  • 3Mariusz Kolanowski
    Jakub Pawlik
  • 4Marcin Kozic
    Maciej Tomalak
  • 5Paweł Puk
    Karol Subik
  • 6Kamil Kozieł
    Bartosz Ciapała
  • 7Krystian Malasiewicz
    Mateusz Turwoń
  • 8Przemysław Wójcikowski
    Artur Tylka
  • 9Piotr Suski
    Jakub Korczak
  • 10Marcin Szydłowski
    Jakub Bisaga
  • 11Krzysztof Jasiewicz
     
  • 12Marcin Krzysteczko
     
  • 13Łukasz Pacura
     
  • 14Roman Jadamus
     
  • 15Maciej Kowcun
     
  • 16Dominik Wojciechowski
     
  • 17Piotr Drewienkowski
     
  • 18Rafał Pogrzeba
     
  • 19Michał Karski
     
  • 20Krzysztof Burda
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Artur Sajewicz
    Piotr Kostela
  • 2Grzegorz Diaków
    Gotkiewicz Bartosz
  • 3Jakubiec Jacek
    Wronka Patryk
  • 4Biesiada Łukasz
  • 5Strzelecki Aleksander