MSE 11 : TKKF Jadberg Pionier Tychy 10 : 8 KS Górale Nowy Targ

  • Mecz
  • Składy

Live II kolejka Hala sportowa Gim. nr 3, 43-100 Tychy ul. Borowa 123, 24-09-2017 11:00 Liczba widzów: 51

Koniec meczu

Sędziowie: Gavlas Libor / Mašurka Milan

TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 10:8 (0-3,3-3,7-2) KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
  • 1 Bartosz Gotkiewicz (Karol Subik)
  • 2 Jakub Korczak
  • 3 Jakub Bisaga (Jakub Korczak)
  • 2 min. kary - Kamil Kozieł201
  • Mariusz Kolanowski (Krystian Malasiewicz) 1
  • 201 2 min. kary - Jakub Korczak
  • Kamil Kozieł (Grzegorz Diaków) PP2
  • 2 min. kary - Marcin Kozic201
  • 4 Jakub Korczak (Mateusz Turwoń)
  • 5 Piotr Kostela (Bartosz Gotkiewicz)
  • 6 Jakub Korczak (Bartosz Gotkiewicz)
  • Krzysztof Carina (Łukasz Pacura) 3
  • Michał Karski (Marcin Szydłowski) 4
  • Mariusz Kolanowski (Krzysztof Carina) 5
  • Krzysztof Carina (Grzegorz Diaków) 6
  • 7 Maciej Tomalak (Piotr Kostela)
  • Mariusz Kolanowski (Grzegorz Diaków) 7
  • Mariusz Kolanowski (Grzegorz Diaków) 8
  • 210 2 min. kary - Artur Tylka
  • 2 min. kary - Grzegorz Diaków207
  • 8 PPJakub Bisaga (Piotr Kostela)
  • Krzysztof Carina (Grzegorz Diaków) 9
  • Grzegorz Diaków (Krzysztof Carina) EN10
  • 2 min. kary - Kamil Kozieł210

Przerwa na żądanie

58:34 45:24

Statystyki bramkarzy

Krzysztof Burda 84.62 % (2/11) 70.59 % Jakub Pawlik (10/24)
Przemysław Wójcikowski 72.73 % (6/16)

Najlepsi zawodnicy

Kolanowski Mariusz Korczak Jakub

Składy drużyn

  • 1Grzegorz Diaków
    Bartosz Gotkiewicz
  • 2Krzysztof Carina
    Piotr Kostela
  • 3Mariusz Kolanowski
    Jakub Pawlik
  • 4Marcin Kozic
    Maciej Tomalak
  • 5Paweł Puk
    Karol Subik
  • 6Kamil Kozieł
    Mateusz Turwoń
  • 7Krystian Malasiewicz
    Artur Tylka
  • 8Przemysław Wójcikowski
    Jakub Korczak
  • 9Piotr Suski
    Jakub Bisaga
  • 10Marcin Szydłowski
     
  • 11Marcin Krzysteczko
     
  • 12Łukasz Pacura
     
  • 13Piotr Stolecki
     
  • 14Maciej Kowcun
     
  • 15Dominik Wojciechowski
     
  • 16Piotr Drewienkowski
     
  • 17Rafał Pogrzeba
     
  • 18Michał Karski
     
  • 19Aleksander Strzelecki
     
  • 20Krzysztof Burda
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Artur Sajewicz
    Piotr Kostela
  • 2Grzegorz Diaków
    Bartosz Gotkiewicz
  • 3Kozic Marcin