MSE 41 : UKS Wiatr Ludźmierz 8 : 9 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

  • Mecz
  • Składy

Live VII kolejka Hala ZSTiP Nowy Targ - ul. Wojska Polskiego 9, 11-11-2017 18:00 Liczba widzów: 210

Koniec meczu

UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 8:9 d. (3:3,1:5,4:0)(0:1) KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
  • 1 Łukasz Chlebda (Michał Kozubal)
  • Jakub Szal (Samuel Jachimczyk) 1
  • Jakub Słowakiewicz (Bartosz Olchawski) 2
  • Jakub Szal (Samuel Jachimczyk) 3
  • 2 Piotr Ligas
  • 2 min. kary - Aleksander Hamrol208
  • 3PP Piotr Ligas (Łukasz Chlebda)
  • 208 2 min. kary - Tomasz Brzana
  • 2 min. kary - Grzegorz Panek211
  • 208 2 min. kary - Tomasz Brzana
  • 2 min. kary - Daniel Widurski208
  • 4 Michał Kozubal (Bartłomiej Augustyn)
  • 5 Łukasz Chlebda (Łukasz Ślusarek)
  • 2 min. kary - Daniel Widurski208
  • Jakub Szal (Szymon Jachymiak) 4
  • 2 min. kary - Daniel Widurski207
  • 2 min. kary - Aleksander Hamrol207
  • 6PP Łukasz Chlebda (Jarosław Lech)
  • 7 Piotr Ligas (Lesław Ossowski)
  • 2 min. kary - Daniel Widurski502
  • 8PP Michał Kozubal (Piotr Ligas)
  • 201 2 min. kary - Łukasz Widurski
  • Jakub Słowakiewicz (Daniel Widurski)ESH 5
  • 201 2 min. kary - Bartłomiej Augustyn
  • Daniel Widurski (Szymon Jachymiak)PP 6
  • 2 min. kary - Aleksander Hamrol502
  • Daniel WidurskiPS SH 7
  • 213 2 min. kary - Paweł Książkiewicz
  • Samuel JachimczykPP 8
  • 2 min. kary - Daniel Widurski212
  • 9ET Michał Kozubal (Radosław Budzoń)

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Jakub Udziela 67.86 % (9/19) 68.00 % Paweł Fryźlewicz (8/17)
100.00 % Maciej Jastrzębski (0/4)

Najlepsi zawodnicy

Szal Jakub Chlebda Łukasz

Składy drużyn

  • 1Samuel Jachimczyk
    Michał Dziurdzik
  • 2Grzegorz Panek
    Lesław Ossowski
  • 3Aleksander Hamrol
    Bartłomiej Augustyn
  • 4Jakub Szal
    Jarosław Lech
  • 5Karol Pelczarski
    Piotr Ligas
  • 6Jakub Słowakiewicz
    Radosław Budzoń
  • 7Szymon Jachymiak
    Łukasz Chlebda
  • 8Tomasz Lasyk
    Maciej Jastrzębski
  • 9Maciej Niziołek
    Tomasz Brzana
  • 10Jakub Udziela
    Kamil Sikora
  • 11Daniel Widurski
    Tomasz Ryś
  • 12Konrad Pelczarski
    Krzysztof Spyra
  • 13Kacper Jaskierski
    Łukasz Widurski
  • 14Jakub Cyrwus
    Łukasz Ślusarek
  • 15Jan Jaskierski
    Michał Kozubal
  • 16Michał Janusz
    Paweł Fryźlewicz
  • 17Paweł Luberda
    Paweł Książkiewicz
  • 18Bartosz Olchawski
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Rafał Pelczarski
    Łukasz Chlebda
  • 2Pazdur Edward
    Ligas Piotr
  • 3
    Luberda Kacper

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje