MSE 53 : TKKF Jadberg Pionier Tychy 9 : 11 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

  • Mecz
  • Składy

Live IX kolejka Hala sportowa Gim. 3, Tychy ul. Borowa 123, 02-12-2017 20:00 Liczba widzów: 35

Koniec meczu

Sędziowie: Petřík Martin / Mik Patrik

TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 9:11 (2-2,4-5,3-4) KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
  • Marcin Szydłowski (Michał Karski) 1
  • Krzysztof Carina 2
  • 201 2 min. kary - Łukasz Widurski
  • 1 Jarosław Lech (Łukasz Ślusarek)
  • 2 Bartłomiej Augustyn
  • 2 min. kary - Piotr Drewienkowski216
  • Grzegorz DiakówPS 3
  • 3 Łukasz Ślusarek (Jarosław Lech)
  • 4 Łukasz Chlebda (Lesław Ossowski)
  • Kamil Kozieł (Maciej Kowcun) 4
  • Krystian Malasiewicz (Krzysztof Carina) 5
  • Krzysztof Carina (Grzegorz Diaków) 6
  • 2 min. kary - Piotr Stolecki201
  • 2 min. kary - Artur Sajewicz207
  • 5PP Łukasz Chlebda (Bartłomiej Augustyn)
  • 6 Łukasz Ślusarek (Piotr Ligas)
  • 207 2 min. kary - Łukasz Widurski
  • 7 Bartłomiej Augustyn
  • 8 Łukasz Chlebda
  • 9PS Piotr Ligas
  • 201 2 min. kary - Piotr Ligas
  • Krzysztof Carina (Grzegorz Diaków)PP 7
  • Mariusz Kolanowski (Grzegorz Diaków) 8
  • Krzysztof Carina (Mariusz Kolanowski) 9
  • 10 Łukasz Ślusarek (Jarosław Lech)
  • 2 min. kary - Maciej Kowcun203
  • 201 2 min. kary - Łukasz Widurski
  • 11EN Łukasz Chlebda

Przerwa na żądanie

58:57

Statystyki bramkarzy

Krzysztof Burda 78.00 % (11/39) 50.00 % Mariusz Fryźlewicz (3/3)
57.14 % Paweł Fryźlewicz (6/8)

Najlepsi zawodnicy

Carina Krzysztof Chlebda Łukasz

Składy drużyn

  • 1Grzegorz Diaków
    Lesław Ossowski
  • 2Krzysztof Carina
    Bartłomiej Augustyn
  • 3Mariusz Kolanowski
    Jarosław Lech
  • 4Łukasz Biesiada
    Piotr Ligas
  • 5Artur Sajewicz
    Radosław Budzoń
  • 6Kamil Kozieł
    Łukasz Chlebda
  • 7Krystian Malasiewicz
    Tomasz Ryś
  • 8Przemysław Wójcikowski
    Łukasz Widurski
  • 9Marcin Szydłowski
    Łukasz Ślusarek
  • 10Krzysztof Jasiewicz
    Paweł Fryźlewicz
  • 11Marcin Krzysteczko
    Paweł Książkiewicz
  • 12Łukasz Pacura
    Mariusz Fryźlewicz
  • 13Piotr Stolecki
     
  • 14Maciej Kowcun
     
  • 15Piotr Drewienkowski
     
  • 16Michał Karski
     
  • 17Krzysztof Burda
     
  • 18Perttu Tiilikainen
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Artur Sajewicz
    Łukasz Chlebda
  • 2Grzegorz Diaków
    Ligas Piotr
  • 3Jacek Jakubiec
    Kacper Luberda