MSE 59 : TKKF Jadberg Pionier Tychy 6 : 10 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

  • Mecz
  • Składy

Live X kolejka HALA SPORTOWA GIM. 3, TYCHY UL. BOROWA 123, 03-12-2017 11:00 Liczba widzów: 20

Koniec meczu

Sędziowie: Petřík Martin / Hála Vladimír

TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 6:10 (2:1,1:5,3:4) KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
  • Michał Karski (Kamil Kozieł) 1
  • 1 Lesław Ossowski
  • 2 min. kary - Piotr Stolecki216
  • 2 min. kary - Marcin Krzysteczko208
  • 208 2 min. kary - Bartłomiej Augustyn
  • Grzegorz Diaków (Krystian Malasiewicz)ESH 2
  • 2 min. kary - Krzysztof Jasiewicz216
  • 2PS Piotr Ligas
  • 3 Łukasz Ślusarek (Tomasz Ryś)
  • 4 Łukasz Chlebda
  • 5 Tomasz Ryś (Jarosław Lech)
  • Krystian Malasiewicz (Krzysztof Carina) 3
  • 6 Lesław Ossowski (Łukasz Widurski)
  • 7 Bartłomiej Augustyn (Łukasz Widurski)
  • 2 min. kary - Piotr Drewienkowski207
  • 8PP Piotr Ligas (Łukasz Chlebda)
  • 5 min. kary - Artur Sajewicz504
  • 9PP Piotr Ligas (Łukasz Chlebda)
  • 10 Bartłomiej Augustyn (Łukasz Ślusarek)
  • Marcin Krzysteczko (Artur Sajewicz) 4
  • Kamil Kozieł (Michał Karski) 5
  • Grzegorz Diaków (Krzysztof Carina) 6
  • 2 min. kary - Piotr Stolecki201

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Przemysław Wójcikowski 78.26 % (10/36) 80.00 % Paweł Fryźlewicz (6/24)

Najlepsi zawodnicy

Malasiewicz Krystian Augustyn Bartłomiej

Składy drużyn

  • 1Grzegorz Diaków
    Lesław Ossowski
  • 2Krzysztof Carina
    Bartłomiej Augustyn
  • 3Mariusz Kolanowski
    Jarosław Lech
  • 4Łukasz Biesiada
    Piotr Ligas
  • 5Artur Sajewicz
    Radosław Budzoń
  • 6Kamil Kozieł
    Łukasz Chlebda
  • 7Krystian Malasiewicz
    Tomasz Ryś
  • 8Przemysław Wójcikowski
    Łukasz Widurski
  • 9Krzysztof Jasiewicz
    Łukasz Ślusarek
  • 10Marcin Krzysteczko
    Paweł Fryźlewicz
  • 11Łukasz Pacura
    Paweł Książkiewicz
  • 12Piotr Stolecki
     
  • 13Maciej Kowcun
     
  • 14Piotr Drewienkowski
     
  • 15Michał Karski
     
  • 16Krzysztof Burda
     
  • 17Perttu Tiilikainen
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Artur Sajewicz
    Łukasz Chlebda
  • 2Grzegorz Diaków
    Piotr Ligas
  • 3
    Kacper Luberda