MSE 65 : TKKF Jadberg Pionier Tychy 7 : 8 UKS Wiatr Ludźmierz

  • Mecz
  • Składy

Live XI kolejka Hala sportowa Gim. 3, Tychy ul. Borowa 123, 16-12-2017 18:00 Liczba widzów: 50

Koniec meczu

Sędziowie: Petřík Martin / Mašurka Milan

TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 7:8 (5-3,1-4,1-1) UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
  • 1 Jakub Cyrwus (Paweł Luberda)
  • Łukasz Biesiada (Marcin Krzysteczko) 1
  • Grzegorz Diaków (Krzysztof Carina) 2
  • 2 Karol Pelczarski
  • Mariusz Kolanowski (Krzysztof Carina) 3
  • 201 2 min. kary - Kacper Jaskierski
  • Krystian Malasiewicz (Krzysztof Carina)PP 4
  • 2 min. kary - Rafał Pogrzeba208
  • 3PP Jakub Słowakiewicz
  • Maciej Kowcun (Rafał Pogrzeba) 5
  • 4 Paweł Luberda (Jakub Słowakiewicz)
  • 5 Jakub Szal
  • 2 min. kary - Rafał Pogrzeba201
  • 6PP Karol Pelczarski (Rafał Zacher)
  • Krzysztof Carina (Mariusz Kolanowski) 6
  • 7 Jakub Cyrwus
  • Michał Karski (Marcin Szydłowski) 7
  • 2 min. kary - Kamil Kozieł208
  • 8 Jakub Słowakiewicz (Rafał Zacher)
  • 201 2 min. kary - Maciej Niziołek
  • 201 2 min. kary - Jan Jaskierski

Przerwa na żądanie

52:39

Statystyki bramkarzy

Przemysław Wójcikowski 90.91 % (1/10) 80.00 % Jakub Udziela (7/28)
Krzysztof Burda 73.08 % (7/19)

Najlepsi zawodnicy

Carina Krzysztof Szal Jakub

Składy drużyn

  • 1Grzegorz Diaków
    Grzegorz Panek
  • 2Krzysztof Carina
    Jakub Szal
  • 3Mariusz Kolanowski
    Karol Pelczarski
  • 4Marcin Kozic
    Jakub Słowakiewicz
  • 5Łukasz Biesiada
    Rafał Zacher
  • 6Artur Sajewicz
    Tomasz Lasyk
  • 7Kamil Kozieł
    Maciej Niziołek
  • 8Jacek Jakubiec
    Jakub Udziela
  • 9Krystian Malasiewicz
    Konrad Pelczarski
  • 10Przemysław Wójcikowski
    Kacper Jaskierski
  • 11Marcin Szydłowski
    Jakub Cyrwus
  • 12Marcin Krzysteczko
    Jan Jaskierski
  • 13Łukasz Pacura
    Michał Janusz
  • 14Roman Jadamus
    Paweł Luberda
  • 15Maciej Kowcun
     
  • 16Piotr Drewienkowski
     
  • 17Rafał Pogrzeba
     
  • 18Michał Karski
     
  • 19Krzysztof Burda
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Artur Sajewicz
    Rafał Pelczarski
  • 2Grzegorz Diaków
    Słowakiewicz Jakub
  • 3Marcin Kozic