KSE 39 : LUCE Bielsko-Biała 0 : 35 PUKS Trzebinia

  • Mecz
  • Składy

X kolejka hala sportowa BKS, 14-01-2018 10:00 Liczba widzów: 15

Sędziowie: Czerniawski Filip / Konieczka Maciej

LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała 0:35 (0:11,0:13,0:11) PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
  • 1 Katarzyna Pabis
  • 2 Justyna Gierek (Katarzyna Pabis)
  • 3 Karolina Rozmus (Katarzyna Pabis)
  • 4 Patrycja Ludwiczak (Maja Masztaler)
  • 5 Aneta Szmyd
  • 6 Patrycja Gurgul (Weronika Pabis)
  • 7 Karolina Rozmus (Katarzyna Pabis)
  • 8 Ewelina Turek (Patrycja Ludwiczak)
  • 9 Maja Masztaler (Ewelina Turek)
  • 10 Karolina Rozmus (Justyna Gierek)
  • 11 Ewelina Turek
  • 12 Justyna Gierek
  • 13 Maja Masztaler (Weronika Pabis)
  • 14 Ewelina Turek (Maja Masztaler)
  • 15 Karolina Rozmus (Katarzyna Pabis)
  • 16 Ewelina Turek (Patrycja Ludwiczak)
  • 17 Justyna Gierek (Karolina Rozmus)
  • 18 Patrycja Gurgul (Maja Masztaler)
  • 19 Katarzyna Pabis (Justyna Gierek)
  • 20 Ewelina Turek
  • 21 Maja Masztaler (Patrycja Ludwiczak)
  • 22 Karolina Rozmus (Patrycja Gurgul)
  • 23 Patrycja Ludwiczak (Ewelina Turek)
  • 24 Maja Masztaler (Katarzyna Pabis)
  • 25 Maja Masztaler (Patrycja Gurgul)
  • 26 Ewelina Turek (Patrycja Ludwiczak)
  • 27 Maja Masztaler
  • 28 Katarzyna Pabis
  • 29 Maja Masztaler (Weronika Pabis)
  • 30 Patrycja Gurgul (Karolina Rozmus)
  • 31 Maja Masztaler (Katarzyna Pabis)
  • 32 Maja Masztaler (Patrycja Gurgul)
  • 33 Maja Masztaler (Ewelina Turek)
  • 34 Aneta Szmyd (Weronika Pabis)
  • 35 Justyna Gierek (Karolina Rozmus)

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Julia Gałczyńska 46.97 % (35/31) 100.00 % Magdalena Michaliszyn (0/9)

Najlepsi zawodnicy

Miszta Wiktoria Pabis Katarzyna

Składy drużyn

  • 1Adriana Kałuża
    Justyna Gierek
  • 2Karolina Bressan-Tognin
    Karolina Rozmus
  • 3Joanna Homel
    Katarzyna Pabis
  • 4Dominika Kołodziej
    Patrycja Gurgul
  • 5Renata Zyzańska
    Maja Masztaler
  • 6Izabela Kaczor
    Ewelina Turek
  • 7Patrycja Mentel
    Magdalena Michaliszyn
  • 8Marta Rasała
    Aneta Szmyd
  • 9Maja Świątek
    Weronika Pabis
  • 10Sabina Waluś
    Patrycja Ludwiczak
  • 11Julia Gałczyńska
     
  • 12Julia Hołomek
     
  • 13Wiktoria Miszta
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Marta Rasała
    Paweł Raj
  • 2Wojciech Mendakiewicz
    Krzysztof Widyna
  • 3
    Kołodziej Dominika
  • 4
    Justyna Lason

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje