MJ 23 : ULKS Olimpia Łochów 8 : 7 UKS Bankówka Zielonka

  • Mecz
  • Składy

Live IV kolejka Hala sportowa w Łochowie, 05-11-2017 09:00 Liczba widzów: 47

Koniec meczu

Sędziowie: Gapski Radosław / Ruszczyk Szymon

ULKS Olimpia Łochów ULKS Olimpia Łochów                                          8:7 d. (2:1,1:4,4:2)(1:0) UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
  • 1 Patryk Dmochowski
  • Sebastian Sternicki 1
  • 206 2 min. kary - Marcin Bobel
  • 2 min. kary - Mateusz Sadolewski208
  • Kacper Skura (Sebastian Sternicki) 2
  • 2 Jan Rydzewski (Daniel Surdyn)
  • OG 3
  • 207 2 min. kary - Jan Rydzewski
  • 3SH Patryk Dmochowski (Igor Grabowski)
  • 4 Marcin Bobel (Patryk Dmochowski)
  • 5 Jakub Szałański (Jakub Miętki)
  • 2 min. kary - Sebastian Sternicki208
  • 6 Marcin Bobel (Bartosz Jachacy)
  • 7 Jan Rydzewski
  • 201 2 min. kary - Patryk Dmochowski
  • Piotr Kaniuk (Paweł Chrupek)PP 4
  • Mateusz Sadolewski (Kacper Skura) 5
  • Sebastian Sternicki 6
  • 202 2 min. kary - Daniel Surdyn
  • Mateusz Sadolewski (Paweł Chrupek) 7
  • Sebastian Sternicki (Paweł Chrupek)ET 8

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Szymon Ziółkowski 100.00 % (0/11) 74.19 % Michał Zakojan (8/23)
Sebastian Gąsiorek 76.67 % (7/23)

Najlepsi zawodnicy

Sadolewski Mateusz Rydzewski Jan

Składy drużyn

  • 1Jakub Sternicki
    Patryk Dmochowski
  • 2Sebastian Sternicki
    Igor Grabowski
  • 3Jakub Groszkowski
    Jan Rydzewski
  • 4Kacper Skura
    Michał Zakojan
  • 5Wiktor Wódka
    Maciej Głowienka
  • 6Jakub Gadomski
    Adrian Krysik
  • 7Mateusz Sadolewski
    Radosław Rycharski
  • 8Piotr Kaniuk
    Paweł Sieklucki
  • 9Sebastian Gąsiorek
    Marcin Bobel
  • 10Paweł Chrupek
    Bartosz Jachacy
  • 11Łukasz Sadolewski
    Jakub Szałański
  • 12Dominik Tryc
    Jakub Miętki
  • 13Szymon Ziółkowski
    Daniel Surdyn
  • 14Patryk Ryszawa
    Mateusz Chojnacki
  • 15Krystian Gerałtowski
    Paweł Iterman
  • 16Kamil Molski
    Jarosław Czeredys
  • 17Kacper Kośnik
    Piotr Radzio
  • 18Albert Kostaciński
    Jakub Kwietniewski
  • 19 
    Mateusz Moczydłowski

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Janusz Sternicki
    Stanisław Głowienka
  • 2Skura
    Cy