MJ 32 : UKS Fenomen Babimost 29 : 6 TLU Kala-Izolacje Toruń

  • Mecz
  • Składy

Live VI kolejka Hala Olimpia Babimost, 19-11-2017 12:00 Liczba widzów: 79

Koniec meczu

Sędziowie: Górski Michał / Kalwasiński Arkadiusz

UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 29:6 (6:1,7:2,16:3) NO_IMAGE TLU Kala-Izolacje Toruń
  • Paweł Krawiec (Filip Wierzejewski) 1
  • Dawid Szefner 2
  • Michał Pawlak (Jan Sowa) 3
  • Filip Wierzejewski (Dawid Szefner) 4
  • 1 Adrian Popławski (Jakub Kilan)
  • Filip Wierzejewski (Dawid Szefner) 5
  • Nikodem Gawroński 6
  • Dawid Szefner (Nikodem Gawroński) 7
  • Filip Wierzejewski (Paweł Krawiec) 8
  • 2 Emil Piasecki (Dawid Nowasielski)
  • Paweł Krawiec (Nikodem Gawroński) 9
  • Michał Pawlak (Kacper Jarysz) 10
  • Dawid Szefner 11
  • Oskar Szewczyk 12
  • Filip Wierzejewski (Dawid Szefner) 13
  • 3 Emil Piasecki (Dominik Kalinowski)
  • Tomasz Liberek (Michał Pawlak) 14
  • Dawid Szefner (Damian Malajka) 15
  • Michał Pawlak (Tomasz Liberek) 16
  • Kacper Jarysz (Nikodem Gawroński) 17
  • Nikodem Gawroński (Dawid Szefner) 18
  • Krystian Ochota (Michał Pawlak) 19
  • Oskar Stroiński 20
  • Tomasz Liberek (Paweł Krawiec) 21
  • 4 Dominik Kalinowski (Adrian Popławski)
  • 5 Emil Piasecki (Dominik Kalinowski)
  • 201 2 min. kary - Dominik Kalinowski
  • Paweł Krawiec (Tomasz Liberek) 22
  • Tomasz Liberek (Paweł Krawiec) 23
  • 6 Jakub Kilan (Emil Piasecki)
  • Paweł Krawiec (Michał Pawlak) 24
  • Dawid Szefner (Krystian Ochota) 25
  • 201 2 min. kary - Adrian Popławski
  • Michał Pawlak (Krystian Ochota) 26
  • Dawid Szefner (Nikodem Gawroński) 27

Przerwa na żądanie

56:33 44:28

Statystyki bramkarzy

Dominik Piątyszek 85.71 % (2/12) 52.46 % Adam Fiderewicz (29/32)
Karol Fritsche 75.00 % (4/12)

Najlepsi zawodnicy

Wierzejewski Filip Piasecki Emil

Składy drużyn

  • 1Dawid Szefner
    Mateusz Gurski
  • 2Krzysztof Kula
    Adrian Popławski
  • 3Paweł Krawiec
    Dawid Nowasielski
  • 4Damian Malajka
    Maciej Welka
  • 5Nikodem Gawroński
    Damian Kowalski
  • 6Kacper Jarysz
    Emil Piasecki
  • 7Oskar Stroiński
    Szymon Najdzion
  • 8Tomasz Liberek
    Adam Fiderewicz
  • 9Filip Wierzejewski
    Dominik Kalinowski
  • 10Krystian Ochota
    Jakub Kilan
  • 11Michał Pawlak
     
  • 12Oskar Szewczyk
     
  • 13Karol Fritsche
     
  • 14Dominik Piątyszek
     
  • 15Jan Sowa
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Marek Przygocki
  • 2
    Popławski Przemysław
  • 3
    Piotr Różański
  • 4
    Guński Rafał