MJ 50 : Aligator UKS Chwarzno Gdynia 8 : 13 UKS Fenomen Babimost

  • Mecz
  • Składy

Live IX kolejka Gdynia, 13-01-2018 18:00 Liczba widzów: 30

Koniec meczu

Sędziowie: Stenka Maja / Kraus Monika

Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 8:13 (3:3,1:8,4:2) UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
  • Maciej Kaczanowski 1
  • 201 2 min. kary - Dawid Szefner
  • 2 min. kary - Sebastian Bąk210
  • 207 2 min. kary - Dawid Szefner
  • Cezary Gawrysiak (Jakub Kwaśniewski)ESH 2
  • 1ESH Michał Pawlak
  • 212 2 min. kary - Dawid Szefner
  • 2SH Michał Pawlak (Nikodem Gawroński)
  • Kacper Antkowiak (Sebastian Bąk) 3
  • 3 Paweł Krawiec (Jan Sowa)
  • 2 min. kary - Marcin Kaczanowski207
  • 210 2 min. kary - Dawid Szefner
  • Maurycy Gawrysiak (Kacper Antkowiak) 4
  • 4 Nikodem Gawroński
  • 5 Dawid Szefner (Jan Sowa)
  • 6 Dawid Szefner (Michał Pawlak)
  • 7 Dawid Szefner (Filip Wierzejewski)
  • 8 Paweł Krawiec (Filip Wierzejewski)
  • 2 min. kary - Kacper Antkowiak207
  • 9PP Krystian Ochota (Dawid Szefner)
  • 10 Dawid Szefner (Paweł Krawiec)
  • 11 Paweł Krawiec (Michał Pawlak)
  • Kacper Antkowiak 5
  • Cezary GawrysiakPS 6
  • Cezary Gawrysiak 7
  • 12 Dawid Szefner (Filip Wierzejewski)
  • 13 Filip Wierzejewski (Krzysztof Kula)
  • Kacper Antkowiak 8
  • 2 min. kary - Kacper Antkowiak207
  • 2 min. kary - Kacper Antkowiak201

Przerwa na żądanie

50:18

Statystyki bramkarzy

Mateusz Skemski 58.06 % (13/18) 63.64 % Dominik Piątyszek (8/14)

Najlepsi zawodnicy

Gawrysiak Cezary Szefner Dawid

Składy drużyn

  • 1Cezary Gawrysiak
    Dawid Szefner
  • 2Adam Burzyński
    Krzysztof Kula
  • 3Maurycy Gawrysiak
    Paweł Krawiec
  • 4Sebastian Bąk
    Nikodem Gawroński
  • 5Marcin Kaczanowski
    Oskar Stroiński
  • 6Jakub Kwaśniewski
    Filip Wierzejewski
  • 7Grzegorz Burzyński
    Krystian Ochota
  • 8Maciej Kaczanowski
    Michał Pawlak
  • 9Kacper Antkowiak
    Oskar Szewczyk
  • 10Michał Ząbkiewicz
    Dominik Piątyszek
  • 11Mateusz Skemski
    Jan Sowa
  • 12Maciej Kaczorowski
     
  • 13Marcel Czerwiński
     
  • 14Julian Datta
     
  • 15Szymon Mierzejewski
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Michał Gużyński
    Marek Przygocki