MSE 62 : TKKF Jadberg Pionier Tychy 6 : 12 ULKS Olimpia Łochów

  • Mecz
  • Składy

Live 1/8 finału Hala sportowa Gim. 3, Tychy ul. Borowa 123, 06-01-2018 20:00 Liczba widzów: 53

Koniec meczu

Sędziowie: Mašurka Milan / Mik Patrik

TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 6:12 (4-1,0-8,2-3) ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
  • Krzysztof Carina (Grzegorz Diaków) 1
  • Łukasz Pacura (Grzegorz Diaków) 2
  • Marcin Szydłowski (Kamil Kozieł) 3
  • 1 Michał Skura
  • Grzegorz Diaków (Mariusz Kolanowski) 4
  • 2 Michał Skura
  • 3 Paweł Chrupek
  • 4 Emil Filipowicz
  • 5 Paweł Chrupek (Maciej Baran)
  • 2 min. kary - Łukasz Pacura201
  • 201 2 min. kary - Grzegorz Marszał
  • 6 Paweł Chrupek (Michał Skura)
  • 7 Emil Filipowicz (Dawid Skura)
  • 8 Piotr Kaniuk (Dawid Skura)
  • 9 Grzegorz Marszał
  • Michał Karski (Łukasz Biesiada) 5
  • 10 Paweł Chrupek (Michał Skura)
  • 216 2 min. kary - Łukasz Sadolewski
  • Krystian Malasiewicz (Krzysztof Carina)PP 6
  • 11 Grzegorz Marszał
  • 2 min. kary - Mariusz Kolanowski216
  • 12 Karol Miszczuk

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Krzysztof Burda 67.86 % (9/19)
Przemysław Wójcikowski 72.73 % (3/8) 83.78 % Mariusz Sosnowski (6/31)

Najlepsi zawodnicy

Diaków Grzegorz Chrupek Paweł

Składy drużyn

  • 1Grzegorz Diaków
    Mariusz Sosnowski
  • 2Krzysztof Carina
    Grzegorz Marszał
  • 3Mariusz Kolanowski
    Emil Filipowicz
  • 4Marcin Kozic
    Dawid Skura
  • 5Łukasz Biesiada
    Maciej Baran
  • 6Artur Sajewicz
    Rafał Guzek
  • 7Kamil Kozieł
    Karol Miszczuk
  • 8Jacek Jakubiec
    Michał Skura
  • 9Krystian Malasiewicz
    Sebastian Sternicki
  • 10Przemysław Wójcikowski
    Piotr Kaniuk
  • 11Marcin Szydłowski
    Sebastian Gąsiorek
  • 12Marcin Krzysteczko
    Paweł Chrupek
  • 13Łukasz Pacura
    Łukasz Sadolewski
  • 14Piotr Stolecki
     
  • 15Roman Jadamus
     
  • 16Maciej Kowcun
     
  • 17Rafał Pogrzeba
     
  • 18Michał Karski
     
  • 19Krzysztof Burda
     
  • 20Perttu Tiilikainen
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Artur Sajewicz
    Janusz Sternicki
  • 2Grzegorz Diaków
    Wierzchołowski Kacper
  • 3Marcin Kozic