KSE 52 : UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 5 : 16 MMKS Podhale Nowy Targ II

  • Mecz
  • Składy

Live 1/4 finału , 10-02-2018 17:00 Liczba widzów: 0

Trwa III tercja

Sędziowie: Górski Michał / Kalwasiński Arkadiusz

UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 5:16 (0:6,2:6,3:4) MMKS Podhale Nowy Targ II MMKS Podhale Nowy Targ II
  • 1 Magdalena Mamak (Justyna Florczak)
  • 2 Gabriela Pysz
  • 3 Justyna Florczak
  • 4 Justyna Florczak
  • 5 Anna Osmala (Dominika Buczek)
  • 2 min. kary - Wiktoria Zalech201
  • 6 Anna Osmala (Gabriela Pysz)
  • 7 Justyna Florczak (Ewelina Mamak)
  • 8 Anna Osmala (Dominika Buczek)
  • 9 Magdalena Mamak (Ewelina Mamak)
  • 10 Gabriela Pysz (Dominika Buczek)
  • 11 Dominika Buczek (Anna Osmala)
  • Angelika Makowska (Paulina Łętowska) 1
  • 12DP Justyna Florczak
  • Dagmara Zadrożna (Wiktoria Zalech) 2
  • 201 2 min. kary - Dominika Buczek
  • -MPS Ewelina Mamak
  • 2 min. kary - Daria Ziółkowska226
  • 13 Justyna Florczak (Agnieszka Timek)
  • 2 min. kary - Wiktoria Zalech201
  • 14PP Gabriela Pysz (Agnieszka Timek)
  • Dagmara Zadrożna (Paulina Łętowska) 3
  • 15 Dominika Buczek (Gabriela Pysz)
  • Paulina Łętowska (Monika Rozynek) 4
  • Daria Ziółkowska 5
  • 2 min. kary - Angelika Makowska201
  • 16 Magdalena Mamak (Justyna Florczak)
  • 201 2 min. kary - Wiktoria Gajewska
  • 2 min. kary - Daria Ziółkowska201

Przerwa na żądanie

55:52

Statystyki bramkarzy

Karina Trojan 71.79 % (11/28) 68.75 % Magdalena Hobot (5/11)
Agnieszka Kędziora 61.54 % (5/8) 100.00 % Anna Dynda (0/3)

Najlepsi zawodnicy

Makowska Angelika Florczak Justyna

Składy drużyn

  • 1Agnieszka Kędziora
    Agnieszka Timek
  • 2Kamila Rozynek
    Justyna Florczak
  • 3Patrycja Marchlewska
    Magdalena Mamak
  • 4Monika Rozynek
    Zuzanna Krzystyniak
  • 5Dagmara Zadrożna
    Gabriela Pysz
  • 6Paulina Łętowska
    Ewelina Mamak
  • 7Karolina Stankiewicz
    Wiktoria Gajewska
  • 8Daria Ziółkowska
    Dominika Buczek
  • 9Karina Trojan
    Zuzanna Pudzisz
  • 10Angelika Makowska
    Anna Dynda
  • 11Katarzyna Knet
    Anna Osmala
  • 12Natalia Kozłowska
    Magdalena Hobot
  • 13Wioletta Szustak
     
  • 14Delfina Stempin
     
  • 15Wiktoria Zalech
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Lucyna Bielecka
    Arkadiusz Pysz
  • 2Zalech Jolanta
    Mamak Włodzimierz