Drukuj

Drużyny zgłoszone to rozgrywek:

1. UKS Absolwent Siedlec ( WIELKOPOLSKIE )
2. Aligator UKS Chwarzno Gdynia ( POMORSKIE )
3. GGS Energa Olimpia Osowa Gdańsk ( POMORSKIE )
4. KS Gorce Nowy Targ ( MAŁOPOLSKIE )
5. UKS Luxolar Gródek ( PODLASKIE )


Aktualna tabela (runda wstępna)

Poz.
Drużyna
Mecze
Pkt
Z
R
P
Bramki
        
1.
 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 163713
0
3
142-68
2.
 UKS Absolwent Siedlec
16361205
102-80
3.
 KS Gorce Nowy Targ1624
8
07
73-74
4.
 GGS Energa Olimpia Osowa Gdańsk16186
010
68-94
5.
 UKS Luxolar Gródek
163
1
01540-109
 


 XX kolejka
16.03.2008

Absolwent Siedlec - pauzuje

( KS 40 ) Gorce Nowy Targ - Aligator Gdynia 4-7 (1-2,2-2,1-3)
strzały na bramkę 23-30 (6-9,7-10,10-11)
 
( KS 39 ) Energa Gdańsk - Luxolar Gródek 5-0 (walkower)
strzały na bramkę   


XIX kolejka
15.03.2008

Absolwent Siedlec - pauzuje

( KS 38 ) Gorce Nowy Targ - Aligator Gdynia 3-7 (1-1,2-4,0-2)
strzały na bramkę 29-27 (11-8,11-8,7-11)
 
( KS 37 ) Energa Gdańsk - Luxolar Gródek 5-0 (walkower)
strzały na bramkę 


 
XVIII kolejka
24.02.2008

Aligator Gdynia - pauzuje

( KS 36 ) Luxolar Gródek - Gorce Nowy Targ 0-5 (walkower)
strzały na bramkę 

( KS 35 ) Absolwent Siedlec - Energa Gdańsk 7-6 (4-0, 2-2, 1-4) 
strzały na bramkę 43-24 (14-6, 12-8, 17-10)   


XVII kolejka
23.02.2008

Aligator Gdynia - pauzuje

( KS 34 ) Luxolar Gródek - Gorce Nowy Targ 0-5 (walkower)
strzały na bramkę 

( KS 33 ) Absolwent Siedlec - Energa Gdańsk 5-3 (2-0,2-0,1-3) 
strzały na bramkę 31-11 (10-3, 13-5, 8-3) 


 
XVI kolejka
10.02.2008

Energa Gdańsk - pauzuje

( KS 32 ) Aligator Gdynia - Luxolar Gródek 5-0 (walkower)
strzały na bramkę 

( KS 31 ) Gorce Nowy Targ - Absolwent Siedlec 5-6 (2-2,3-2,0-2)
strzały na bramkę 


XV kolejka
09.02.2008

Energa Gdańsk - pauzuje

( KS 30 ) Aligator Gdynia - Luxolar Gródek 5-0 (walkower)
strzały na bramkę 

( KS 29 ) Gorce Nowy Targ - Absolwent Siedlec 5-6 (1-3,3-0,1-3)
strzały na bramkę  


 
XIV kolejka
27.01.2008

Gorce Nowy Targ - pauzuje

( KS 28 ) Energa Gdańsk - Aligator Gdynia 5-10 (0-4,1-3,4-3)
strzały na bramkę 24-41 (6-18,6-13,12-10)
 
( KS 27 ) Luxolar Gródek - Absolwent Siedlec 0-5 (walkower)
strzały na bramkę 


XIII kolejka
26.01.2008

Gorce Nowy Targ - pauzuje

( KS 26 )
Energa Gdańsk - Aligator Gdynia 2-15 (1-4,0-4,1-7)
strzały na bramkę 30-25 (15-11,5-4,10-10)
 
( KS 25 ) Luxolar Gródek - Absolwent Siedlec 0-5 (walkower)
strzały na bramkę 


 
XII kolejka
06.01.2008

Luxolar Gródek - pauzuje

( KS 24 ) Absolwent Siedlec - Aligator Gdynia 4-11 (0-5,2-1,2-5)
strzały na bramkę 

( KS 23 ) Energa Gdańsk - Gorce Nowy Targ 9-7 (2-1,3-2,4-4)
strzały na bramkę 28-31 (9-8,11-13,8-10)


XI kolejka
05.01.2008

Luxolar Gródek - pauzuje

( KS 22 ) Absolwent Siedlec - Aligator Gdynia 14-4 (2-1,5-0,7-3)
strzały na bramkę 

( KS 21 ) Energa Gdańsk - Gorce Nowy Targ 1-2 (0-1,1-1,0-0)
strzały na bramkę 20-20 (6-6,6-8,8-6)


 
X kolejka
09.12.2007

Absolwent Siedlec - pauzuje

( KS 20 ) Aligator Gdynia - Gorce Nowy Targ 7-3 (2-0,2-2,3-1)
strzały na bramkę 

( KS 19 ) Luxolar Gródek - Energa Gdańsk 5:7 (3-2,1-4,1-1)
strzały na bramkę 


IX kolejka
08.12.2007

Absolwent Siedlec - pauzuje

( KS 18 ) Aligator Gdynia - Gorce Nowy Targ 5:8 (0-5,2-2,3-1)
strzały na bramkę 

( KS 17 ) Luxolar Gródek - Energa Gdańsk 6:7 (0-3,4-2,2-2)
strzały na bramkę 


 
VIII kolejka
18.11.2007

Aligator Gdynia - pauzuje

(KS 16) Gorce Nowy Targ - Luxolar Gródek  4:7 (1-3,3-0,0-4)
 
strzały na bramkę 21:17 (8-5,9-6,4-6) 

(KS 15) Energa Gdańsk - Absolwent Siedlec  7:3 (2-2,0-0,5-1)
strzały na bramkę  22:29 (6-13,6-6,10-10) 


VII kolejka
17.11.2007

Aligator Gdynia - pauzuje

(KS 14) Gorce Nowy Targ - Luxolar Gródek  8:6 (1-1,2-2,5-3)
strzały na bramkę  15:18 (3-6,5-6,7-6) 

(KS 13) Energa Gdańsk - Absolwent Siedlec  4:5 (3-1,0-4,1-0)
strzały na bramkę  25:33 (10-9,7-16,8-8) 


 
VI kolejka
04.11.2007

Energa Gdańsk - pauzuje

(KS 12) Luxolar Gródek - Aligator Gdynia 3:15 (1-8,1-1,1-6)
 
strzały na bramkę 

(KS 11) Absolwent Siedlec - Gorce Nowy Targ 6:3 (3-0,1-2,2-1)
strzały na bramkę 22:16 (9-3,7-8,6-5) 


V kolejka
03.11.2007

Energa Gdańsk - pauzuje

(KS 10) Luxolar Gródek - Aligator Gdynia 5:9 (2-3,1-2,2-4)
strzały na bramkę 

(KS 9) Absolwent Siedlec - Gorce Nowy Targ 3:4 (1-2,2-1,0-1)
strzały na bramkę 23:20 (8-7,8-9,7-4) 
 

 
IV kolejka
15.10.2007

Gorce Nowy Targ - pauzują

(KS 8) Aligator Gdynia - Energa Gdańsk  10:0 (3-0,4-0,3-0)
 
strzały na bramkę  53:23 (15-6,19-8,19-9) 

(KS 7) Absolwent Siedlec - Luxolar Gródek  8:7 (3-3,3-0,2-4)
strzały na bramkę  35:20 (11-6,9-4,15-10)
 

III kolejka
14.10.2007

Gorce Nowy Targ - pauzują

(KS 6) Aligator Gdynia - Energa Gdańsk
12:3 (3-1,6-1,3-1)
strzały na bramkę  40:28 (13-10,14-6,13-12) 

(KS 5) Absolwent Siedlec - Luxolar Gródek 
11:1 (2-0,3-1,6-0)
strzały na bramkę  40:15 (8-1,16-8,16-6) 


II kolejka
22.09.2007


Luxolar Gródek - pauzuje

(KS 4) Aligator Gdynia - Absolwent Siedlec  6:10 (2-2,3-3,1-5) 
strzały na bramkę  20:27 (5-6,7-9,8-12)

(KS 3) Gorce Nowy Targ - Energa Osowa  3:2 (2-0,1-1,0-1)
strzały na bramkę  23:18 (9-5,9-8,5-5)
 

I kolejka
22.09.2007


UKS Luxolar Gródek - pauzuje

(KS 2) Aligator Gdynia - Absolwent Siedlec  14:4 (3-2,6-1,5-1)
strzały na bramkę  34:28 (7-7,14-8,13-14)

(KS 1) Gorce Nowy Targ - Energa Osowa  4:2 (2-1,0-1,2-0)
strzały na bramkę  26:7 (7-4,7-2,12-1)