Drukuj

Uprzejmie informujemy, że decyzją trenerów Kadry Narodowej Kobiet do lat 19 wymienione niżej w komunikacie zawodniczki zostały powołane na MS Cup Koszyce, który odbędzie się w terminie 28.08 – 01.09.2019 r. w Koszycach (Słowacja).

Dojazd: kierunek Nowy Targ.

Terminarz:

28.08.2019r. (środa) – przyjazd zawodniczek do Nowego Targu do godz 18.00
29.09.2019r. (czwartek) – treningi
30.08.2019r. (piątek) – wyjazd do Koszyc
31.08-01.09.2019r. (sobora, niedziela) – udział w turnieju MS Cup Koszyce
01.09.2019r. (niedziela) – powrót do Nowego Targu

Dokumenty:

- dowód osobisty lub paszport!

Sprzęt:

Należy zabrać ze sobą:

- sprzęt sportowy (treningowy) na halę oraz do biegania w terenie,

- bramkarze zabierają swój sprzęt bramkarski,

- kartę zdrowia sportowca z aktualnymi badaniami lub zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w konsultacji.

Finansowanie:

- koszt wyjazdu 100 zł -wpłat proszę dokonać na konto Polskiego Związku Unihokeja – nr konta znajduje się na stronie PZU, potwierdzenie wpłaty zawodniczka zabiera ze sobą na zgrupowanie,

- dojazd do i powrót na koszt własny zawodniczek,

- wyżywienie całodzienne od obiadu 28.08.2019 r. do obiadu w dniu 01.09.2019 r.,

- wszystkie uczestniczki zgrupowania są ubezpieczone od następstw nieszczęśliwych wypadków.

WAŻNE!!!

Zawodniczka która dwukrotnie odmówi udziału w zgrupowaniu bez uzasadnienia zostanie wykreślona z listy zawodniczek Kadry Narodowej!!!

Trenerzy proszą zawodniczki o potwierdzenie udziału w zgrupowaniu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms tel. 696 002 753 do 30.06.2019r.

U w a g a !!!

Na wyjazd zawodniczki niepełnoletnie zabierają ze sobą wypełnione oświadczenia rodziców.

Oświadczenie RODO zawodniczka wypełnia tylko raz!

 

DO POBRANIA W ZAŁĄCZENIU: OŚWIADCZENIA

Lista zawodniczek powołanych na turniej w MS Cup Koszyce

w terminie 28.08-01.09.2019 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

1.

Pudzisz Zuzanna

MMKS Podhale Nowy Targ

2.

Osmala Anna

 

3.

Gajewska Wiktoria

 

4.

Pysz Gabriela

 

5.

Dominika Buczek

1.SC Vitkovice

6.

Słonina Katarzyna

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

7.

Waszkowiak Kinga

PKS MOS Zbąszyń

8.

Kotecka Kamila

 

9.

Kaczanowska Magdalena

MLUKS Jedynka Trzebiatów

10.

Kluczyńska Zuzanna

 

11.

Kotelnicka Nikola

 

12.

Wójcik Gabriela

Dzikie Gęsi Ziolonka

13.

Gajewska Zuzanna

 

14.

Matera Wiktoria

 

15.

Abramczyk Zuzanna

 

16.

Zakojan Zemfira

 

17.

Krason Daria

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

18.

Ryszewska Patrycja

 

19.

Sumisławska Martyna

 

20.

Szymańska Maria

 

21.

Madejska Karolina

 

22.

Tamborek Kamila

 

23.

Braś Aleksandra

TKKF Jadberg Pionier Tychy

 

 

W przypadku braku potwierdzeń trenerzy mogą powołać

zawodniczki z listy rezerwowej.

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

1.

Opic Julia

PKS MOS Zbąszyń

2.

Pietrzyk Natalia

Dzikie Gęsi Ziolonka

3.

Mamak Ewelina

MMKS Podhale Nowy Targ

4.

Kozłowska Weronika

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

5.

Bieniasz- Krzywiec Marta

 

6.

Zielna Weronika

 

7.

Sumisławska Luiza

 

8.

Madej Paulina

 

9.

Bernacka Patrycja

 

10.

Chruszcz Weronika

Aligator UKS Chwarzno Gdynia

11.

Kluza Kamila

 

12.

Tybura Hanna

 

13.

Roszak Maria

UKS Junior Kębłowo

14.

Stochaj Daria

 

15.

Skiba Natalia

 

16.

Przybyła Paulina

 

17.

Herzog Klaudia

 

18.

Żurowska Aleksandra

MLUKS Jedynka Trzebiatów

19.

Ludwikowska Roksana

 

20.

Urwan Marzena

 

21.

Pabis Weronika

PUKS Trzebinia

22.

Stępowska Natalia

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio