Drukuj

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym (28 czerwca 2019 r.) wystartował konkurs na zaprojektowanie nowego logo Polskiego Związku Unihokeja.

Konkurs przeprowadzany jest za pośrednictwem platformy fajnelogo.pl i według regulaminu tego serwisu. Uproszczony Regulamin (wytyczne dla grafików) zamieszczamy poniżej:

Konkurs na logo Polskiego Związku Unihokeja

1. Organizatorem konkursu jest Polski Związek Unihokeja.

2. Konkurs polega na zaprojektowaniu 1 logo głównego i 2 logo pokrewnych, przedstawiających polski unihokej:

I. Logo podstawowe (główne), przedstawione docelowo w wersji: kolorowej na białym tle, białej na czerwonym tle, monochromatycznej - w formatach .png oraz edytowalnym i wektorowym .pdf lub/i .ai (niedopuszczalny .cdr). Logo powinno zawierać: sygnet nawiązujący do Polski i unihokeja (dokładne wytyczne opisane w pkt. 4) oraz logotyp/napis “Polski Unihokej”.
II. Wzorowane na logo podstawowym logo oficjalnych rozgrywek męskich (składowe logo: sygnet wzorowany na logo podstawowym oraz napisy „Ekstraliga mężczyzn” i „sezon 2019/2020”), 
III. Wzorowane na logo podstawowym logo oficjalnych rozgrywek żeńskich (składowe logo: sygnet wzorowany na logo podstawowym oraz napis „Ekstraliga kobiet” oraz „sezon 2019/2020”). 

3. Kryteria, punktowane w konkursie, które należy uwzględnić przy projektowaniu wszystkich wersji logo:
a. Nawiązanie do kraju - Polski: 0-5 punktów,
b. Nawiązanie do dyscypliny - unihokeja: 0-5 punktów, 
c. Prostota projektu, pozwalająca na dostosowanie go do wielu obszarów eksploatacji: 0-10 punktów,
d. Estetyka wykonania: 0-10 punktów.

4. Oceny prac, jak i wyboru zwycięzcy dokona powołane na potrzeby konkursu jury. Wynik danego uczestnika będzie sumą punktów przyznanych przez poszczególnych członków jury (według punktacji z pkt. 4) podzieloną przez liczbę osób głosujących (członkowie jury). Każdy członek jury będzie miał równe prawo do głosowania. W skład jury wejdą:
a. Marek Chomnicki - Prezes Polskiego Związku Unihokeja,
b. Jacek Michalski - Członek Zarządu Polskiego Związku Unihokeja,
c. Jakub Udziela - Media Manager Polskiego Związku Unihokeja,
d. Michał Karski, 
e. Katarzyna Rogala.


Szczegóły na stronie https://fajnelogo.pl/html/contest/view/id/3061. Zapraszamy wszystkich chętnych grafików do udziału w konkursie!

Joomla SEF URLs by Artio