Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Mężczyzn

Końcowa klasyfikacja sezonu 2017/2018:

Miejsce Drużyna
I KS Górale Nowy Targ 
II  MUKS Zielonka
III  KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
IV Bieszczady24.pl Wilki Sanok 
V  ULKS Olimpia Łochów
VI UKS Fenomen Babimost 
VII  UKS Wiatr Ludźmierz
VIII  UKS Nowa Łódź
IX TKKF Jadberg Pionier Tychy 
X ULKS Józefina 
XI UKS Prus Żary 
XII TLU Kala-Izolacje Toruń 
1. Miejsce
3. Miejsce
5. Miejsce
7. Miejsce
9. Miejsce
11. Miejsce
1/2 finału - rewanże
1/2 finału
Miejsca 5-8
Miejsca 9-11
1/4 finału - rewanże
1/4 finału
1/8 finału - rewanże
1/8 finału

Grupa A

Poz
Drużyna
M W P RZ RP Bramki Pkt
1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 12 12 0 0 0 137 - 32 36
2 UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź 12 7 5 0 0 82 - 70 21
3 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 12 4 8 0 0 64 - 108 12
4 TLU Kala-Izolacje Toruń 12 1 11 0 0 42 - 115 3

Grupa B

Poz
Drużyna
M W P RZ RP Bramki Pkt
1 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 12 12 0 0 0 120 - 47 36
2 ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów 12 7 4 1 0 81 - 65 23
3 Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok 12 2 8 1 1 58 - 90 9
4 ULKS Józefina ULKS Józefina 12 1 10 0 1 51 - 108 4

Grupa C

Poz
Drużyna
M W P RZ RP Bramki Pkt
1 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 12 9 2 0 1 87 - 68 28
2 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 12 8 3 1 0 106 - 63 26
3 UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 12 4 6 1 1 69 - 78 15
4 TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 12 1 11 0 0 62 - 115 3


Kolejki spotkań

XII kolejka
XI kolejka
X kolejka
IX kolejka
VIII kolejka
VII kolejka
VI kolejka
V kolejka
IV kolejka
III kolejka
II kolejka
I kolejka

Statystyki najlepszych 7 zawodników

Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
[min]
Ilość rozegranych spotkań
Mateusz Antoniak MUKS Zielonka 73 49 24 38 18
Rafał Fijałkowski Nowa Łódź 57 30 27 14 19
Łukasz Chlebda Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 52 31 21 8 18
Krzysztof Malasiewicz Fenomen Babimost 48 41 7 4 17
Jakub Łyskawa Fenomen Babimost 44 29 15 10 15
Mateusz Kołodziejski Nowa Łódź 43 29 14 6 19
Jakub Jarosz ULKS Józefina 41 24 17 24 18

Zobacz więcej...


 

06-07.01.18   7 Play off
  MSE61 1.    A2-B4 W1                        L1
  MSE62 2.    B2-C4 W2                        L2
  MSE63 3.    B3-A3 W3                        L3
  MSE64 4.    C3-A4 W4                        L4

 

21-22.01.18   8 Play off
  MSE65 1.    A2-B4 W1                        L1
  MSE66 2.    B2-C4 W2                        L2
  MSE67 3.    B3-A3 W3                        L3
  MSE68 4.    C3-A4 W4                        L4

 

17-18.02.18   9  
  MSE69 A1-W3 W5                        L5
  MSE70 B1-W4 W6                        L6
  MSE71 C1-W1 W7                        L7
  MSE72 C2-W2 W8                        L8
  MSE73 L1-L3 W9                        L9
  MSE74 L2-L4 W10                      L10

 

03-04.03.18   10  
  MSE75 A1-W3 W5                        L5
  MSE76 B1-W4 W6                        L6
  MSE77 C1-W1 W7                        L7
  MSE78 C2-W2 W8                        L8
  MSE79 L1-L3 W9                        L9
  MSE80 L2-L4 W10                      L10

 

17-18.03.18   11  
  MSE81 W5-W7 W11                      L11
  MSE82 W6-W8 W12                      L12
  MSE83 L5- L7 W13                      L13
  MSE84 L6- L8 W14                      L14
  MSE93 W9-W10 o miejsce 9
  MSE94 L9- L10 o miejsce 11

 

07-08.04.18   12  
  MSE85 W5-W7 W11                      L11
  MSE86 W6-W8 W12                      L12
  MSE87 L5- L7 W13                      L13
  MSE88 L6- L8 W14                      L14