Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Mężczyzn

Grupa A

Poz
Drużyna
M W P RZ RP Bramki Pkt
1 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 2 2 0 0 0 15 - 10 6
2 UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4 TLU Toruń TLU Toruń 2 0 2 0 0 10 - 15 0

Grupa B

Poz
Drużyna
M W P RZ RP Bramki Pkt
1 ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów 2 1 0 1 0 14 - 9 5
2 Bieszczady24.pl Wilki Sanok Bieszczady24.pl Wilki Sanok 2 0 1 0 1 9 - 14 1
3 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4 ULKS Józefina ULKS Józefina 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Grupa C

Poz
Drużyna
M W P RZ RP Bramki Pkt
1 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 2 2 0 0 0 11 - 3 6
2 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 2 1 1 0 0 16 - 16 3
3 TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 2 1 1 0 0 16 - 16 3
4 UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 2 0 2 0 0 3 - 11 0


Kolejki spotkań

I kolejka
II kolejka
III kolejka
IV kolejka
V kolejka
VI kolejka
VII kolejka
VIII kolejka
IX kolejka
X kolejka
XI kolejka
XII kolejka

Statystyki najlepszych 7 zawodników

Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
[min]
Ilość rozegranych spotkań
Grzegorz Diaków Pionier Tychy 11 4 7 2 2
Bartłomiej Fliegner Prus Żary 7 3 4 0 2
Jakub Korczak Górale Nowy Targ 7 4 3 4 2
Krzysztof Carina Pionier Tychy 6 4 2 0 2
Mariusz Kolanowski Pionier Tychy 6 5 1 0 2
Piotr Kostela Górale Nowy Targ 6 4 2 0 2
Mateusz Gałek Prus Żary 5 4 1 0 2

Zobacz więcej...


 

06-07.01.18   7 Play off
  MSE61 1.    A2-B4 W1                        L1
  MSE62 2.    B2-C4 W2                        L2
  MSE63 3.    B3-A3 W3                        L3
  MSE64 4.    C3-A4 W4                        L4

 

21-22.01.18   8 Play off
  MSE65 1.    A2-B4 W1                        L1
  MSE66 2.    B2-C4 W2                        L2
  MSE67 3.    B3-A3 W3                        L3
  MSE68 4.    C3-A4 W4                        L4

 

17-18.02.18   9  
  MSE69 A1-W3 W5                        L5
  MSE70 B1-W4 W6                        L6
  MSE71 C1-W1 W7                        L7
  MSE72 C2-W2 W8                        L8
  MSE73 L1-L3 W9                        L9
  MSE74 L2-L4 W10                      L10

 

03-04.03.18   10  
  MSE75 A1-W3 W5                        L5
  MSE76 B1-W4 W6                        L6
  MSE77 C1-W1 W7                        L7
  MSE78 C2-W2 W8                        L8
  MSE79 L1-L3 W9                        L9
  MSE80 L2-L4 W10                      L10

 

24-25.03.18   11  
  MSE81 W5-W7 W11                      L11
  MSE82 W6-W8 W12                      L12
  MSE83 L5- L7 W13                      L13
  MSE84 L6- L8 W14                      L14
  MSE93 W9-W10 o miejsce 9
  MSE94 L9- L10 o miejsce 11

 

07-08.04.18   12  
  MSE85 W5-W7 W11                      L11
  MSE86 W6-W8 W12                      L12
  MSE87 L5- L7 W13                      L13
  MSE88 L6- L8 W14                      L14