Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Kobiet

Ćwierćfinały
Ćwierćfinały - rewanże

Grupa A

Poz
Drużyna
M W P RZ RP Bramki Pkt
1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 12 11 1 0 0 87 - 32 33
2 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 12 6 5 0 1 59 - 56 19
3 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 12 6 6 0 0 64 - 64 18
4 UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 12 0 11 1 0 39 - 97 2

Grupa B

Poz
Drużyna
M W P RZ RP Bramki Pkt
1 MMKS Podhale Nowy Targ II MMKS Podhale Nowy Targ II 12 8 3 1 0 172 - 40 26
2 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 12 7 3 1 1 199 - 46 24
3 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 12 7 4 0 1 152 - 55 22
4 LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała 12 0 12 0 0 5 - 387 0


Kolejki spotkań

XII kolejka
XI kolejka
X kolejka
IX kolejka
VIII kolejka
VII kolejka
VI kolejka
V kolejka
IV kolejka
III kolejka
II kolejka
I kolejka

Statystyki najlepszych 7 zawodników

Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
[min]
Ilość rozegranych spotkań
Agnieszka Timek Podhale Nowy Targ II 55 37 18 4 12
Maja Masztaler PUKS Trzebinia 53 37 16 14 13
Katarzyna Fuła Podhale Nowy Targ 49 23 26 11 13
Katarzyna Rogala Podhale Nowy Targ 48 25 23 0 13
Wioleta Białoń Podhale Nowy Targ 47 31 16 12 13
Anna Kubowicz Podhale Nowy Targ 43 23 20 0 12
Karolina Rozmus PUKS Trzebinia 40 25 15 2 13

Zobacz więcej...


 

10-11.02.18   7 Play off
  KSE41 A1-B4 W1               L1
  KSE42 A2-B3 W2               L2
  KSE43 A3-B2 W3               L3
  KSE44 A4-B1 W4               L4

 

24-25.02.18   8  
  KSE45 A1-B4 W1               L1
  KSE46 A2-B3 W2               L2
  KSE47 A3-B2 W3               L3
  KSE48 A4-B1 W4               L4

 

10-11.03.18   9  
  KSE49 W1-W3 W5                L5
  KSE50 W2-W4 W6                L6
  KSE51 L1-L3 W7                L7
  KSE52 L2-L4 W8                L8

 

24-25.03.18 10    
  W1-W3 W5                L5 KSE53
  W2-W4 W6                L6 KSE54
  L1-L3 W7                L7 KSE55
  L2-L4 W8                L8 KSE56