Facebook Twitter Google Plus

Nadzwyczajny Walny Zjazd Delegatów PZUnihokeja

Autor: PZUnihokeja

Zarząd Polskiego Związku Unihokeja, działając na podstawie §21 Statutu, na wniosek Komisji Rewizyjnej, zwołuje Nadzwyczajny Walny Zjazd Delegatów, który odbędzie się w dniu 04 listopada 2017 roku w Warszawie (Aula Szkoły Podstawowej nr 85, ul. Narbutta 14)

W oparciu o §21 statutu, Zarząd wyznaczył dwa terminy rozpoczęcia obrad:

  • I termin – godz. 11.00 – w przypadku obecności co najmniej połowy delegatów,
  • II termin – godz. 11.15 – bez względu na ilość przybyłych delegatów.

Porządek obrad:

1. Rozliczenie wszystkich działań (podejmowanych przez PZUnihokeja) zarówno pod względem finansowym, jak i osiągniętych celów w roku 2016.
2. Przedstawienie wszystkich Uchwał Walnych Zjazdów i Zarządu PZU oraz rozliczenia ich realizacji od 2014 r.
3. Rozpatrzenie wniosku Komisji Rewizyjnej ws. odwołania Władz Polskiego Związku Unihokeja i wybór nowych Władz.
4. Wybór firmy audytorskiej w celu wyboru podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych.

Ze względu na sprawy organizacyjne, prosimy o potwierdzenie udziału drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 1 listopada 2017 roku.

Udział w Nadzwyczajnym Walnym Zjeździe Delegatów mogą brać:

  • delegaci członków Polskiego Związku Unihokeja – posiadający opłaconą składkę członkowską oraz uchwałę Zarządu klubu w sprawie wyboru delegata na Nadzwyczajny Walny Zjazd Delegatów Polskiego Związku Unihokeja,
  • Delegaci wybrani przez zebrania członków Okręgowych Związków – posiadający opłaconą składkę członkowską oraz uchwałę w sprawie wyboru delegata na Nadzwyczajny Walny Zjazd Delegatów Polskiego Związku Unihokeja,
  • członkowie Zarządu i Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Unihokeja z głosem doradczym,
  • członkowie honorowi z głosem doradczym,
  • zaproszeni goście z głosem doradczym.

Lista delegatów:

  1. AKS Politechnika Wrocław,
  2. EUKS Spartakus Sicienko,
  3. KS Dzikie Gęsi Zielonka,
  4. KS Górale Nowy Targ,
  5. KS Olimpia Osowa,
  6. KS Szarotka Nowy Targ,
  7. MLUKS Jedynka Trzebiatów,
  8. MMKS Podhale Nowy Targ,
  9. MUKS Zielonka,
  10. PKS MOS Zbąszyń,
  11. PUKS Trzebinia,
  12. Stowarzyszenie Sanocki Unihokej,
  13. TKKF Jadberg Pionier Tychy,
  14. TLU Toruń,
  15. UKS 85 Mokotów Warszawa,
  16. UKS Absolwent Siedlec,
  17. UKS Bankówka Zielonka,
  18. UKS Błyskawica Niechanowo,
  19. UKS Chwarzno Gdynia,
  20. UKS Feniks Kramarzyny,
  21. UKS Fenomen Babimost,
  22. UKS Floorball Gorzów Wielkopolski,
  23. UKS Gladiator 23 Katowice,
  24. UKS Jedynka Orzysz,
  25. UKS Junior Kębłowo,
  26. UKS Kołaczkowo,
  27. UKS Maratończyk Płociczno,
  28. UKS Multi – 75 Killers Kraków,
  29. UKS Nolet Żabi Róg,
  30. UKS Nowa Łódź,
  31. UKS Ołtarzew Ożarów Mazowiecki,
  32. UKS Orlęta Warszawa,
  33. UKS Orły Glinianka,
  34. UKS Ósemka Wejherowo,
  35. UKS Prus Żary,
  36. UKS Refleks Gorzyce Wielkie,
  37. UKS Victoria Gułtowy,
  38. UKS Wiatr Ludźmierz,
  39. ULKS Józefina,
  40. ULKS Olimpia Łochów,
  41. UMKS SPG Grzmiąca,
  42. WSU Wierzchowo,
  43. Wilki Sosnowiec,
  44. Małopolski OZU,
  45. Małopolski OZU,
  46. Pomorski OZU,
  47. Pomorski OZU,
  48. Wielkopolski OZU,
  49. Wielkopolski OZU.