Wydział Sędziowski

l.p. nazwisko imię kategoria
1   Czarnecki   Wojciech A
2   Burek   Bartosz A
3   Cirocki   Dobromir A
4   Kurczak   Łukasz A
5   Mielewczyk   Krzysztof A
6   Rozmiarek   Marcin A
7   Baraniec   Tomasz B
8   Frankiewicz   Michał B
9   Gapski   Radosław B
10   Górski   Michał B
11   Hojna   Tomasz B
12   Jarysz   Mateusz B
13   Kalwasiński   Arkadiusz B
14   Konieczka   Maciej B
15   Krawczyk   Krzysztof B
16   Michna   Mirosław B
17   Rudziński   Marcin B
18   Sosnowski   Mateusz B
19   Wojciechowski   Piotr B
20   Arendarczyk   Agata C
21   Borkowska   Anna C
22   Kraus   Monika C
23   Krawczyk   Jakub C
24   Serocki   Kamil C
25   Smoła   Justyna C
26   Stenka   Maja C
27   Sternicki   Sebastian C
28   Strzyż   Jędrzej C
29   Ruszczyk   Szymon C
30   Wytrykowski   Bartosz C
31   Bajon   Adrianna D
32   Baer   Miłosz D
33   Fijałkowska   Monika D
34   Głębocki   Paweł D
35   Gurgul   Damian D
36   Gurgul   Patrycja D
37   Hernacki   Tadeusz D
38   Herzog   Klaudia D
38   Jung   Gracjan D
40   Kamiński   Jakub D
41   Kotecka   Kamila D
42   Kozieł   Kamil D
43   Kutryb   Weronika D
44   Łata   Miron D
45   Malon   Magdalena D
46   Moleń   Krystian D
47   Nowak   Ewelina D
48   Pliszek   Paulina D
49   Przybyła   Paulina D
50   Przyborowski   Piotr D
51   Rusiecki   Błażej D
52   Sowa   Jan D
53   Stolarczyk   Kacper D
54   Strzała   Magdalena D

 

Obsady sędziowskie na poszczególne spotkania w sezonie 2018/2019.

Opracowuje:

Krzysztof Krawczyk

krzysztof.krawczyk@pzunihokeja.pl

Koordynator ds. obsad sędziowskich


 

25-26.05.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Finał Mistrzostw Polski kat. młodziczki - Mrzeżyno
Finał

Dzikie Gęsi Zielonka

GKS Kasztelania Brudzew

LUKS Nolet Żabi Róg

Floorball Club Banino

UKS Feniks Kramarzyny

MLUKS Jedynka Trzebiatów

UKS Radzevia Radzewo

TKKF Jadberg Pionier Tychy

Sędzia główny - Dobromir Cirocki

Kacper Stolarczyk, Jakub Kamiński


27.04.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 123

UKS Fenomen Babimost - AZS Politechnika Łódzka

Strzyż Jędrzej
Krawczyk Jakub

MSE 128

I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - TRAVEL.PL Wilki Sanok

Jarysz Mateusz
Cirocki Dobromir


13.04.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
Salming Ekstraliga Mężczyzn

Super Finał Unihokeja 2019

Wojciech Czarnecki
Dobromir Cirocki
Marcin Rozmiarek
Arkadiusz Kalwasiński
Krzysztof Krawczyk
Bartosz Burek
Krzysztof Mielewczyk
Michał Górski

06-07.04.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 66

UKS AMBRA OŁTARZEW Ożarów Maz. - LUCE Bielsko-Biała 

Szymon Ruszczyk
Bartosz Wytrykowski
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 111

UKS PRUS Żary - TKKF JADBERG PIONIER Tychy

Dobromir Cirocki
Krzysztof Krawczyk
I Liga Juniorów Starszych
 

Finał A - Babimost 

Radosław Gapski - sędzia główny
Mateusz Jarysz
Jakub Krawczyk
Maciej Konieczka
 

Finał B - Toruń

Michał Górski - sędzia główny
Monika Kraus

30-31.03.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 132, ew. 134

KS Górale Nowy Targ - SKS Olimpia Łochów

Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
MSE 131, ew. 133

MUKS Zielonka - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Bartosz Burek
Wojciech Czarnecki
MSE 122, 126, ew. 128

UKS Fenomen Babimost - TRAVEL.PL Wilki Sanok

Arkadiusz Kalwasiński
Michał Górski
MSE 125, ew. 127

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - AZS Politechnika Łódzka

Mateusz Jarysz
Marcin Rudziński

Salming Ekstraliga Kobiet

KSE 68 PUKS Trzebinia - PKS MOS Zbąszyń Mirosław Michna
Tomasz Baraniec
I Liga Juniorek Starszych

Finał A - Nowy Targ

Marcin Rozmiarek- sędzia główny
Krzysztof Mielewczyk
Monika Kraus
Szymon Ruszczyk

Finał B - Kębłowo

W trakcie kompletowania obsady

23-24.03.2019

Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 129

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - MUKS Zielonka

Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
MSE 130

SKS Olimpia Łochów - KS Górale Nowy Targ

Radosław Gapski
Krzysztof Krawczyk
MSE 112

TLU Kala-Izolacje Toruń - KS Wejherowo

Bartosz Burek
Wojciech Czarnecki
MSE 106

KS Wejherowo - ULKS Józefina 

Arkadiusz Kalwasiński
Michał Górski
MSE 121

Politechnika Łódzka - ILO Floorball Gorzów Wielkopolski

Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
Liga Juniorów Młodszych

Półfinał Tychy

Mirosław Michna - sędzia główny
Tomasz Baraniec
Tomasz Hojna

Półfinał Orzysz 

Szymon Ruszczyk - sędzia główny
Bartosz Wytrykowski
Jakub Krawczyk
Liga Juniorek Młodszych

Półfinał Gdańsk

Monika Kraus - sędzia główny
Piotr Wojciechowski
Maja Stenka

Półfinał Zielonka

Jędrzej Strzyż - sędzia główny
Krzysztof Krawczyk
Magdalena Strzała

15-17.03.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 61, ew. 67

MMKS Podhale Nowy Targ - SUS TRAVEL Jedynka Trzebiatów

Para czeska
KSE 60, ew. 66

INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk - KS GÓRALE Nowy Targ

Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
KSE 62, 64, ew. 68

PKS MOS Zbąszyń - LUCE Bielsko-Biała

Krzysztof Mielewczyk
Piotr Wojciechowski
KSE 65, ew. 69

PUKS Trzebinia - UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Mazowiecki

Mirosław Michna
Tomasz Baraniec
I Liga Juniorów Starszych
 

PÓŁFINAŁ ŁOCHÓW

Radosław Gapski - sędzia główny
Sebastian Sternicki
Szymon Ruszczyk
 

PÓŁFINAŁ SIEDLEC

Mateusz Jarysz - sędzia główny
Jakub Krawczyk
Kamil Serocki

08-10.03.2019

Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 118, ew. MSE 122

MUKS Zielonka - Travel.pl Wilki Sanok

Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
MSE 117, ew. MSE 121

KS Szarotka Nowy Targ - UKS Fenomen Babimost 

Maciej Konieczka
Michał Frankiewicz
MSE 119, ew. MSE 123

KS Górale Nowy Targ - AZS Politechnika Łódzka 

Maciej Konieczka
Michał Frankiewicz
MSE 120, ew. MSE 124

I LO Floorball Gorzow Wielkopolski - SKS Olimpia Łochów

Bartosz Burek
Wojciech Czarnecki
MSE 114

UKS Prus Żary - KS Wejherowo

Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk 
MSE 105

TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Prus Żary

Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
I Liga Juniorów Starszych
MJ 67

TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Absolwent Siedlec

Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk

I Liga Juniorek Starszych

  Półfinał Juniorek Starszych w Mrzeżynie Jakub Kamiński
Bartosz Wytrykowski
  Półfinał Juniorek Starszych w Gdańsku Dobromir Cirocki - sędzia główny
Monika Kraus
Szymon Ruszczyk 

01-03.03.2019 r.:

Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 104

TRAVEL.PL Wilki Sanok - MUKS Zielonka

Tomasz Hojna
Tomasz Baraniec
MSE 115

AZS Politechnika Łódzka - KS Górale Nowy Targ

Michał Górski
Jakub Krawczyk
MSE 116

SKS Olimpia Łochów - I LO Floorball Gorzów Wielkopolski

Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
MSE 102

UKS Fenomen Babimost - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Dobromir Cirocki
Krzysztof Krawczyk
MSE 108

ULKS Józefina - UKS Prus Żary

Radosław Gapski
Mateusz Jarysz
MSE 110

ULKS Józefina - TLU Kala-Izolacje Toruń 

Radoslaw Gapski
Mateusz Jarysz
MSE 107 TKKF Jadberg Pionier Tychy - TLU KALA IZOLACJE Toruń

 

Sędziowie z Czech
I Liga Juniorów Starszych
MJ 66

UKS Absolwent Siedlec - UKS Aligator Chwarzno Gdynia

Dobromir Cirocki
Krzysztof Krawczyk
MJ 65

TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Aligator Chwarzno Gdynia 

Kamil Serocki
Michał Górski

I Liga Juniorek Starszych

KJ 26, 29 MLUKS SUS TRAVEL JEDYNKA TRZEBIATÓW - INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk Kuba Kamiński
Kacper Stolarczyk
Liga Juniorek Młodszych

Ćwierćfinał MP Juniorek Młodszych - Zbąszyń

Jędrzej Strzyż - sędzia główny
Agata Arendarczyk

23-24.02.2019 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 59

SUS TRAVEL JEDYNKA Trzebiatów - MMKS PODHALE Nowy Targ

Bartosz Burek
Mateusz Jarysz
KSE 58

KS Górale Nowy Targ - Interplastic Olimpia Nowy Targ

Mirosław Michna
Tomasz Hojna
KSE 63

UKS Ambra Ołtarzew Ozarow Mazowiecki - PUKS Trzebinia

Radosław Gapski
Bartosz Wytrykowski
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 106

KS Wejherowo - ULKS Józefina

Arkadiusz Kalwasiński
Michał Górski

SKŁAD WYDZIAŁU SĘDZIOWSKIEGO
POLSKIEGO ZWIĄZKU UNIHOKEJA

1. Wojciech Czarnecki

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewodniczący Wydziału

2. Krzysztof Krawczyk

krzysztof.krawczyk@pzunihokeja.pl

Koordynator ds. obsad sędziowskich

3. Maciej Konieczka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Referent ds. Przepisów i Współpracy Międzynarodowej

4. Marcin Rozmiarek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Przewodniczący okręgu
północno-wschodniego:

(pomorskie, warmińsko – mazurskie, podlaskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie)

5. Bartosz Burek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewodniczący okręgu
północno-zachodniego:

(kujawsko - pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie)

 

 

Przewodniczący okręgu
południowego:

(opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

Oryginały protokołów meczowych należy przesyłać na adres WGiD, tj. 
WGiD
ul. K.P. Tetmajera 56
34-471 Ludźmierz

Wydział Sędziowski PZUnihokeja z przyjemnością informuje oraz zaprasza kandydatów na sędziów, jak i obecnych sędziów na szkolenia sędziowskie przygotowujące do sezonu 2015/2016.