Obsady sędziowskie na poszczególne spotkania w sezonie 2018/2019.

Opracowuje:

Krzysztof Krawczyk

krzysztof.krawczyk@pzunihokeja.pl

Koordynator ds. obsad sędziowskich


16-18.11.2018 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
I Liga Juniorek Starszych
KJ 19, 22 Dzikie Gęsi Zielonka - MMKS Podhale Nowy Targ Błażej Rusiecki
Bartosz Wytrykowski
KJ 15, 18 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Aligator Chwarzno Gdynia Dobromir Cirocki
Jakub Krawczyk
I Liga Juniorów Starszych
MJ 33, 37 ULKS Józefina - UKS Bankówka Zielonka Szymon Ruszczyk
Kamil Serocki
MJ 35, 39 TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Błyskawica Niechanowo Radosław Gapski
Maja Stenka
MJ 34, 38 Aligator Chwarzno Gdynia - SKS Olimpia Łochów Dobromir Cirocki
Jakub Krawczyk
MJ 36, 40 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - UKS Absolwent Siedlec Mateusz Jarysz
Jakub Kamiński 

10-11.11.2018 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 09, 13 KS Górale Nowy Targ - LUCE Bielsko-Biała Tomasz Baraniec
Patrycja Gurgul

03-04.11.2018 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 27, 31 MLUKS SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
KSE 28, 32 PKS MOS Zbąszyń - UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. Krzysztof Krawczyk
Mateusz Jarysz
KSE 25, 29 PUKS Trzebinia - KS Górale Nowy Targ Mirosław Michna
Szymon Ruszczyk
KSE 26, 30 LUCE Bielsko-Biała - MMKS Podhale Nowy Targ Sędziowie z Czech:
Mašurka- Mašurka
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 44, 46 MUKS Zielonka - SKS Olimpia Łochów Dobromir Cirocki
Wojciech Czarnecki
MSE 43, 45 ULKS Józefina - TLU Kala-Izolacje Toruń Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
MSE 15, 21 UKS Prus Żary - KS Wejherowo Sędziowie z Czech:
Hála Pavel i Patrik Mik
I Liga Juniorów Starszych
MJ 30, 32 UKS Absolwent Siedlec - UKS Błyskawicy Niechanowo Mateusz Jarysz
Miron Łata
MJ 29, 31 UKS Fenomen Babimost - I LO Floorball Gorzów Wielkopolski Jakub Krawczyk
Krzysztof Krawczyk

27-28.10.2018 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 36, 40 KS Górale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ Sędziowie ze Słowacji
w ramach programu EOTO
MSE 37, 41 SKS Olimpia Łochów - ULKS Józefina Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
MSE 38, 42 AZS Politechnika Łódzka - MUKS Zielonka Krzysztof Krawczyk
Bartosz Burek
MSE 35, 39 TRAVEL.PL Wilki Sanok - TKKF Jadberg Pionier Tychy Radosław Gapski
Maciej Konieczka
I Liga Juniorek Starszych
KJ 14
KJ 17
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Szymon Ruszczyk
Błażej Rusiecki
KJ 13
KJ 16
Dzikie Gęsi Zielonka - UKS Junior Kębłowo Kamil Serocki
Miron Łata
I Liga Juniorów Starszych
MJ 26
MJ 28
TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Absolwent Siedlec Jakub Krawczyk
Wojciech Czarnecki
MJ 25
MJ 27
UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Fenomen Babimost Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
Liga Juniorów Młodszych
Turniej Eliminacyjny w Gdyni Szymon Ruszczyk - sędzia główny
Błażej Rusiecki


20.10.2018 r.:

Miejsce rozgrywania turnieju Sędziowie
Liga Juniorek Młodszych
Turniej Eliminacyjny w Wejherowie Monika Kraus - sędzia główny
Kamil Serocki
Turniej Eliminacyjny w Zielonce Maciej Konieczka - sędzia główny
Bartek Wytrykowski
Magdalena Strzała
Turniej Eliminacyjny w Mrzeżynie Dobromir Cirocki - sędzia główny
Jakub Kamiński
Kacper Stolarczyk
Turniej Eliminacyjny w Morągu Błażej Rusiecki - sędzia główny
Weronika Kutryb
Liga Juniorów Młodszych
Turniej Eliminacyjny w Łochowie Szymon Ruszczyk - sędzia główny
Monika Fijałkowska
Turniej Eliminacyjny w Tychach Kamil Kozieł - sędzia główny
Paulina Pilszek
Turniej Eliminacyjny w Siedlcu Jędrzej Strzyż - sędzia główny
Krzysztof Krawczyk

 


13-14.10.2018 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 19
KSE 23
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
KSE 20
KSE 24
UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. - PKS MOS Zbąszyń Mateusz Sosnowski
Kamil Sierocki
KSE 18
KSE 22
MMKS Podhale Nowy Targ - LUCE Bielsko-Biała Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
KSE 17
KSE 21
KS Górale Nowy Targ - PUKS Trzebinia Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
I Liga Juniorów Starszych
MJ 20
MJ 23
I LO Floorball Gorzów Wlkp. - TLU Kala-Izolacje Toruń Piotr Wojciechowski
Jędrzej Strzyż
MJ 19
MJ 22
UKS Fenomen Babimost - UKS Absolwent Siedlec Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
MJ 18
MJ 21
Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Bankówka Zielonka Dobromir Cirocki
Monika Kraus

06-07.10.2018 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 27, 33 I LO Floorball Gorzów Wielkopolski - KS Wejherowo Krzysztof Krawczyk
Mateusz Jarysz
MSE 28, 34 UKS Fenomen Babimost - UKS Prus Żary Dobromir Cirocki
Piotr Wojciechowski
MSE 26, 32 TLU Kala-Izolacje Toruń - AZS Politechnika Łódzka Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
MSE 24, 30 KS Górale Nowy Targ - TRAVEL.PL Wilki Sanok Bartosz Burek 
Wojciech Czarnecki
MSE 23, 29 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - TKKF Jadberg Pionier Tychy Wojciech Czarnecki
Bartosz Burek
MSE 25, 31 ULKS Józefina - MLUKS Zielonka Maciej Konieczka
Michał Górski
I Liga Juniorek Starszych
KJ 08, 11 Interplastic Olimpia Gdańsk - SUS Travel MLUKS Jedynka Trzebiatów Monika Kraus
Szymon Ruszczyk
KJ 09, 12 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - Interplastic Olimpia Gdańsk II Monika Kraus 
Szymon Ruszczyk
KJ 07, 10 UKS Junior Kębłowo - MMKS Podhale Nowy Targ Agata Arendarczyk
Anna Borkowska

 28-30.09.2018 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 11
KSE 15
PKS MOS Zbąszyń - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Piotr Wojciechowski
Mateusz Jarysz
KSE 12
KSE 16 
UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. - MLUKS SUS Travel Jedynka Trzebiatów Dobromir Cirocki
Krzysztof Krawczyk
KSE 10
KSE 14
PUKS Trzebinia - MMKS Podhale Nowy Targ Mirosław Michna
Szymon Ruszczyk
I Liga Juniorów Starszych
MJ 09
MJ 13
SKS Olimpia Łochów - UKS Bankówka Zielonka Dobromir Cirocki
Krzysztof Krawczyk
MJ 11
MJ 15
TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Fenomen Babimost Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
MJ 10
MJ 14
Aligator UKS Chwarzno Gdynia - ULKS Józefina Jakub Krawczyk
Monika Kraus
MJ 12
MJ 16
I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - UKS Błyskawica Niechanowo Mateusz Sosnowski
Michał Górski

 

22.09.2018 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 02 LUCE Bielsko-Biała - PUKS Trzebinia Tomasz Baraniec
Kamil Kozieł
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 01 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - TRAVEL.PL Wilki Sanok Maciej Konieczka
Michał Frankiewicz
MSE 13 AZS Politechnika Łódzka - ULKS Józefina Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
MSE 14 TLU Kala-Izolacje Toruń - SKS Olimpia Łochów Radosław Gapski
Wojciech Czarnecki
MSE 16 UKS Fenomen Babimost - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski Michał Górski
Jakub Krawczyk
I Liga Juniorek Starszych
KJ 01 MMKS Podhale Nowy Targ - Dzikie Gęsi Zielonka Maciej Konieczka
Michał Frankiewicz
KJ 02 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Maja Stenka
Monika Kraus
KJ 03 MLUKS SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Aligator UKS Chwarzno Gdynia Łukasz Kurczak (!)
Jakub Kamiński

23.09.2018 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość   Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 06 LUCE Bielsko-Biała - PUKS Trzebinia   Tomasz Baraniec
Kamil Kozieł
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 07 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - TRAVEL.PL Wilki Sanok   Maciej Konieczka
Michał Frankiewicz
MSE 19 AZS Politechnika Łódzka - ULKS Józefina   Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
MSE 20 TLU Kala-Izolacje Toruń - SKS Olimpia Łochów   Radosław Gapski
Wojciech Czarnecki
MSE 22 UKS Fenomen Babimost - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski   Michał Górski
Jakub Krawczyk
I Liga Juniorek Starszych
KJ 04 MMKS Podhale Nowy Targ - Dzikie Gęsi Zielonka   Maciej Konieczka
Michał Frankiewicz
KJ 05 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II   Maja Stenka
Monika Kraus
KJ 06 MLUKS SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Aligator UKS Chwarzno Gdynia Łukasz Kurczak (!)
Kacper Stolarczyk

 


15.09.2018 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 01 MMKS Podhale Nowy Targ - KS Górale Nowy Targ Tomasz Baraniec
Tomasz Hojna
KSE 04 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. Bartosz Burek
Michał Górski
I Liga Juniorów Starszych
MJ 02 SKS Olimpia Łochów - Aligator UKS Chwarzno Gdynia Szymon Ruszczyk
Krzysztof Mielewczyk
MJ 01 UKS Bankówka Zielonka - ULKS Józefina Sebastian Sternicki
Maciej Konieczka
MJ 03 UKS Błyskawica Niechanowo - TLU Toruń Mateusz Sosnowski
Piotr Wojciechowski
MJ 04 UKS Absolwent Siedlec - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski Jakub Krawczyk
Mateusz Jarysz

16.09.2018 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Kobiet
KSE 05 MMKS Podhale Nowy Targ - KS Górale Nowy Targ Tomasz Baraniec
Tomasz Hojna
KSE 08 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. Bartosz Burek
Michał Górski
I Liga Juniorów Starszych
MJ 06 SKS Olimpia Łochów - Aligator UKS Chwarzno Gdynia Szymon Ruszczyk
Krzysztof Mielewczyk
MJ 05 UKS Bankówka Zielonka - ULKS Józefina Sebastian Sternicki
Maciej Konieczka
MJ 07 UKS Błyskawica Niechanowo - TLU Toruń Mateusz Sosnowski
Piotr Wojciechowski
MJ 08 UKS Absolwent Siedlec - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski Jakub Krawczyk
Mateusz Jarysz

08.09.2018 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 03 AZS Politechnika Łódzka - ULKS Olimpia Łochów Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
MSE 04 MUKS Zielonka - TLU Kala-Izolacje Toruń Radosław Gapski
Wojciech Czarnecki
MSE 05 UKS Prus Żary - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. Krzysztof Krawczyk
Mateusz Jarysz
MSE 06 KS Wejherowo - UKS Fenomen Babimost Mateusz Sosnowski
Michał Frankiewicz

09.09.2018 r.:

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Salming Ekstraliga Mężczyzn
MSE 09 AZS Politechnika Łódzka - ULKS Olimpia Łochów Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
MSE 10 MUKS Zielonka - TLU Kala-Izolacje Toruń Radosław Gapski
Wojciech Czarnecki
MSE 11 UKS Prus Żary - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. Krzysztof Krawczyk
Mateusz Jarysz
MSE 12 KS Wejherowo - UKS Fenomen Babimost Mateusz Sosnowski
Michał Frankiewicz

 

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje