Obsady sędziowskie na poszczególne spotkania w sezonie 2019/2020.

Opracowuje:

Michał Górski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator ds. obsad sędziowskich


14-15.12.2019

Liga U19 Juniorów Starszych
MJS26/29 SKS Olimpia Łochów - UKS Bankówka Zielonka Ruszczyk Szymon
Radoslaw Gapski
MJS25/28 UKS Fenomen Babimost - UKS Absolwent Siedlec Arkadiusz Kalwasiński
Górski Michał
MJS27/30 Spartakus Sicienko TLU Toruń - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski Strzyż Jędrzej
Krzysiek Krawczyk
Liga U19 Juniorek Starszych
KJS11/12 MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Prus Żary  Karol Ankutowicz
Miejscowy zawodnik/zawodniczka

 

07-08.12.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 56

SKS Olimpia Łochów - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

Marcin Rozmiarek
Michał Górski
EM 50

UKS Absolwent Siedlec - UKS Prus Żary 

Mateusz Jarysz
Jędrzej Strzyż
EM 51

UKS Bankówka Zielonka - TKKF Pionier Tychy 

Marcin Rozmiarek
Michał Górski
EM54

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Fenomen Babimost 

Radek Vybihal (CZE)
Jirka Vecerk (CZE)
EM 52

KS Lokomotiv Czerwieńsk - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 

Mateusz Jarysz
Jędrzej Strzyż

 


30.11.-01.12.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 46

KS Lokomotiv Czerwieńsk - UKS Fenomen Babimost

Arkadiusz Kalwasiński
Mateusz Jarysz
Ekstraliga Kobiet
EK 9 MMKS Podhale Nowy Targ - KS Gryf Rybarzowice
(Mecz odbędzie się w Rybarzowicach. Przełożony z 12.01.2020)
Martin Petřík
Tomáš Podlesný
EK 3 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - PUKS Trzebinia Przełożony
Liga U19 Juniorów Starszych
MJS15/18 UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Bankówka Zielonka  Jakub Kamiński
Karol Ankutowicz
MJS14/17 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - Aligator UKS Chwarzno Gdynia Krzysztof Krawczyk
Agata Arendarczyk
Liga U19 Juniorek Starszych
KJS17/18 UKS Prus Żary - UKS Junior Kębłowo (Mecz rozgrywany w Czerwieńsku) Arkadiusz Kalwasiński
Mateusz Jarysz
KJS13 Interplatic Olimpia Osowa Gdańsk II - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
(Na wniosek Komisji Obsad mecz rozgrywany o godzinie 19:15)
Marcin Rudziński
Robert Sawicki
KJS15 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - Inteplastic Olimpia Osowa Gdańsk
(Na wniosek Komisji Obsad mecz rozgrywany o godzinie 16:30)
Marcin Rudziński
Robert Sawicki
KJS14 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
(Na wniosek Komisji Obsad mecz rozgrywany o godzinie 11:00.
Możliwe drobne opóźnienie spowodowane transportem sędziów pomiędzy Gdynią, a Gdańskiem)
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
KJS16 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - Inteplastic Olimpia Opsowa Gdańsk
(Na wniosek Komisji Obsad mecz rozgrywany o godzinie 9:00)
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk

 

23-24.11.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM45

UKS Bankówka Zielonka - AZS Politechnika Łódzka

Mecz przełożony
EM47

KS Górale Nowy Targ - TRAVEL.PL Wilki Sanok 

Marek Drienka (SVK)
Jozef Majer (SVK)
EM48

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.

Marek Drienka (SVK)
Jozef Majer (SVK)
EM43 TLU Kala-Izolacje Toruń - TKKF Pionier Tychy  Bartosz Burek 
Jędrzej Strzyż
EM44 UKS Abolwent Siedlec - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk  Krzysztof Mielewczyk
Anna Borkowska
EM22 UKS Prus Żary - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk  Krzysztof Mielewczyk
Anna Borkowska
EM53 KS Górale Nowy Targ - Politechnika Łódzka Mateusz Jarysz 
Tomasz Baraniec
Ekstraliga Kobiet
EK15 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - KS Górale Nowy Targ  Marcin Rozmiarek 
Trwa ustalanie drugiego sędziego
EK27 PUKS Trzebinia - SUS Travel Jedynka Trzebiatów  Arkadiusz Kalwasiński 
Kamil Serocki
EK28 PKS MOS Zbąszyń - KS Górale Nowy Targ  Mecz przełożony
EK26 Dziekie Gęsi Zielonka - MMKS Podhale Nowy Targ (mecz rozgrywany w Łochowie) Sebastian Sternicki 
Cezary Grotkowski
EK16 MMKS Podhale Nowy Targ - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Mateusz Jarysz 
Tomasz Baraniec
Liga U16 Juniorów Młodszych
I Turniej Eliminacyjny w Łochowie  Sebastian Sternicki 
Cezary Grotkowski
I Turniej Eliminacyjny w Gdyni Wojciech Czarnecki 
Robert Sawicki
I Turniej Eliminacyjny w Babimoście Krzysztof Mielewczyk
Anna Borkowska

16-17.11.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 41

TKKF Pionier Tychy - UKS Absolwent Siedlec

Petrik Martin
Masurka Milan
EM 37

TRAVEL.PL Wilki Sanok - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Mirosław Michna 
Brak Drugiego Sędziego
EM 42

UKS Prus Żary - TLU Kala Izolacje Toruń

Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
EM 38 UKS Fenomen Babimost - KS Górale Nowy Targ Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
EM 40 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Bankówka Zielonka Wojciech Czarnecki 
Radosław Gapski
EM 39 AZS Politechnika Łódzka - KS Lokomotiv Czerwieńsk Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
Ekstraliga Kobiet
EK 24 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - KS Górale Nowy Targ Arkadiusz Kalwasiński 
Kamil Serocki
EK 22 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - PUKS Trzebinia  Wojciech Czarnecki 
Radosław Gapski
EK 23 MMKS Podhale Nowy Targ - PKS MOS Zbąszyń Brak Sędziów
EK 21, EK 49 KS Gryf Rybarzowice - Dzikie Gęsi Zielonka  Patrik Mik
Viktor Kubala
Liga U16 Juniorek Młodszych
Turniej Eliminacyjny w Orzyszu Szymon Ruszczyk - Sędzia Główny
Bartosz Wytrykowski
Liga U19 Juniorów Starszych
MJS 19, MJS 20 UKS Błyskawica Niechanowo - SKS Olimpia Łochów  Krzysztof Krawczyk
Jędrzej Strzyż

09.11.2019

Liga U16 Juniorek Młodszych
Turniej Eliminacyjny w Mrzeżynie Justyna Krzywak
Jakub Kamiński
Turniej Eliminacyjny w Kębłowie Arkadiusz Kalwasiński
Robert Sawicki

02-03.11.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 33

AZS Politechnika Łódzka - UKS Absolwent Siedlec

Mateusz Jarysz 
Kamil Serocki
EM 29

SKS Olimpia Łochów - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Radoslaw Gapski 
Szymon Ruszczyk
EM 35

TKKF Pionier Tychy - UKS Prus Żary 

Sędziowie z Czech
EM 31

TRAVEL.PL Wilki Sanok - KS Lokomotiv Czerwieńsk

Górski Michał
Arkadiusz Kalwasiński
EM 32

UKS Fenomen Babimost - UKS Bankówka Zielonka 

Wojciech Czarnecki 
Marcin Rudziński
EM 34

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - TLU Kala - Izolacje Toruń 

Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
EM 30

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - KS Górale Nowy Targ 

Mateusz Jarysz 
Kamil Serocki
Ekstraliga Kobiet
EK 17 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Gryf Rybarzowice  BRAK KOMUNIKATU
EK 19 PKS MOS Zbąszyń - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Wojciech Czarnecki 
Marcin Rudziński
EK 20 PUKS Trzebinia - Dzikie Gęsi Zielonka
Tomasz Hojna
Mirosław Michna 
EK 18 KS Górale Nowy Targ - MMKS Podhale Nowy Targ  Górski Michał
Arkadiusz Kalwasiński

26-27.10.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 20

AZS Politechnika Łódzka - UKS Prus Żary

Górski Michał 
Gapski Radosław
EM 21

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - TKKF Pionier Tychy

Czarnecki Wojciech
Burek Bartosz
Ekstraliga Kobiet
EK 13 KS Gryf Rybarzowice - PUKS Trzebinia (Mecz rozgrywany w Trzebinii) Michna Mirosław 
Wytrykowski Bartosz
EK 14 Dzikie Gęsi Zielonka - PKS MOS Zbąszyń Rozmiarek Marcin
Mielewczyk Krzysztof
Liga U19 Juniorek Starszych
KJS 7, 8 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Czarnecki Wojciech 
Burek Bartosz
KJS 9, 10 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Krzywak Justyna 
Frankiewicz Michał
Liga U19 Juniorów Starszych
MJS 8, 11 UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - Spartakus Sicienko TLU Toruń Jarysz Mateusz
Ruszczyk Szymon
MJS 9, 12 SKS Olimpia Łochów - UKS Bankówka Zielonka (mecze rozgrywane w Zielonce) Rozmiarek Marcin 
Mielewczyk Krzysztof
MJS 7, 10 UKS Absolwent Siedlec - UKS Fenomen Babimost Jarysz Mateusz
Ruszczyk Szymon

12-13.10.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 25

UKS Bankówka Zielonka - TRAVEL.PL Wilki Sanok

Mecz przełożony
EM 26

KS Lokomotiv Czerwieńsk - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.

Jarysz Mateusz
Serocki Kamil
EM 27

KS Górale Nowy Targ - SKS Olimpia Łochów

Michna Mirosław
Tomasz Hojna
EM 24

UKS Absolwent Siedlec - UKS Fenomen Babimost

Górski Michał
Strzyż Jędrzej
EM 23

TLU Kala-Izolacje Toruń - AZS Politechnika Łódzka

Gapski Radosław
Konieczka Maciej
Ekstraliga Kobiet
EK 5 PKS MOS Zbąszyń - Gryf Rybarzowice Górski Michał
Strzyż Jędrzej
EK 33 PKS MOS Zbąszyń - Gryf Rybarzowice Serocki Kamil
Jarysz Mateusz
Liga U19 Juniorek Starszych
KJS 2, KJS 5 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Krzywak Justyna
Frankiewicz Michał

 

05-06.10.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 18

TRAVEL.PL Wilki Sanok - UKS Absolwent Siedlec

Michna Mirosław 
Baraniec Tomasz
EM 19

UKS Fenomen Babimost - TLU Kala-Izolacje Toruń

Gapski Radosław 
Krawczyk Krzysztof
EM 16

SKS Olimpia Łochów - KS Lokomotiv Czerwieńsk

Górski Michał 
Kalwasiński Arkadiusz
EM 17

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - UKS Bankówka Zielonka

Rozmiarek Marcin 
Mielewczyk Krzysztof
Ekstraliga Kobiet
EK 10 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Rozmiarek Marcin 
Mielewczyk Krzysztof
EK 12 PKS MOS Zbąszyń - PUKS Trzebinia Gapski Radosław 
Krawczyk Krzysztof

28-29.09.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 8

TKKF Pionier Tychy - AZS Politechnika Łódzka

Martin Petrik
Milan Masurka
EM 14

KS Górale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Arkadiusz Kalwasiński
Marcin Rozmiarek
Liga U19 Juniorów Starszych
MJS3 UKS Bankówka Zielonka - UKS Błyskawica Nichanowo Szymon Ruszczyk
Sebastian Sternicki
MJS1 UKS Fenomen Babimost - UKS Refleks Gorzyce Wielkie ODWOŁANY
MJS2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski Monika Kraus
Michał Górski
Liga U19 Juniorek Starszych
KJS1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Justyna Krzywak
Marcin Rudziński
KJS3 UKS Junior Kębłowo - MMKS Podhale Nowy Targ Jędrzej Strzyż
Krzysztof Krawczyk

 


21-22.09.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Kobiet
EK 6

PUKS Trzebinia - KS Górale Nowy Targ

Baraniec Tomasz
Michna Mirosław
EK 8

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - MMKS Podhale Nowy Targ

Rozmiarek Marcin
Mielewczyk Krzysztof
EK 7

Dzikie Gęsi Zielonka - SUS Travel Jedynka Trzebiatów

Gapski Radosław
Ruszczyk Szymon
Ekstraliga Mężczyzn
EM 11

UKS Absolwent Siedlec - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.

Górski Michał
Strzyż Jędrzej
EM 10

TLU Kala-Izolacje Toruń - TRAVEL.PL Wilki Sanok

Jarysz Mateusz
Krawczyk Jakub
EM 12

UKS Bankówka - SKS Olimpia Łochów

Gapski Radosław
Ruszczyk Szymon

14-15.09.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Kobiet
EK 2

MMKS Podhale Nowy Targ - Dzikie Gęsi Zielonka

Serocki Kamil
Ruszczyk Szymon
EK 1
EK 25

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Gryf Rybarzowice

Rudziński Marcin
Wytrykowski Bartosz
Ekstraliga Mężczyzn
EM 6

AZS Politechnika Łódzka - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

Czarnecki Wojciech
Jarysz Mateusz
EM 3

SKS Olimpia Łochów - UKS Absolwent Siedlec

Burek Bartosz
Gapski Radosław
EM 4

TRAVEL.PL Wilki Sanok - UKS Prus Żary

Michna Mirosław
Hojna Tomasz
EM 7 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - TLU Kala-Izolacje Toruń Czarnecki Wojciech
Jarysz Mateusz
EM 2 MUKS Zielonka - UKS Bankówka Zielonka Gospodarze nie wysłali komunikatu meczowego