Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

Autor:

Zespoły zgłoszone do rozgrywek :

 

  1. UKS Absolwent Siedlec  ( WIELKOPOLSKIE )

  2. Aligator UKS Chwarzno Gdynia ( POMORSKIE )

  3. UKS Baza Królewo ( MAZOWIECKIE )

  4. GGS Energa Olimpia Osowa ( POMORSKIE )

  5. UKS Junior Kębłowo ( WIELKOPOLSKIE )

  6. UKS Luxolar Gródek ( PODLASKIE )

  7. MKS Malta Poznań ( WIELKOPOLSKIE )

  8. UKS Multi 75 Killers Kraków ( MAŁOPOLSKIE )

  9. EUKS Spartakus Sicienko ( KUJAWSKO - POMORSKIE )

 

 

 


 

 

Tabela końcowa

 

 

Poz.

Drużyna

   
1.   UKS Multi 75 Killers Kraków
2.   Aligator UKS Chwarzno Gdynia
3.   UKS Baza Królewo
4.   UKS Junior Kębłowo
5.   MKS Malta Poznań
6.   UKS Absolwent Siedlec
7.   UKS Spartakus Sicienko
8.   UKS Luxolar Gródek
9.   GGS Energa Olimpia Osowa Gdańsk
   

 

 

 

 

       Tabela końcowa ( Finał A )

 

 

Poz.

Drużyna

Mecze

Pkt.

Z

R

P

Bramki

               
1.   UKS Multi 75 Killers Kraków 3 6 3 0 0 18 - 7
2.   Aligator UKS Chwarzno Gdynia 3 2 1 0 2 18 - 13
3.   UKS Baza Królewo 3 2 1 0 2 10 - 12
4.   UKS Junior Kębłowo 3 2 1 0 2 9 - 22
               

 

 

                        FINAŁ A ( Nowe Miasto )                          

 

 03.06.2007

      

( MJ 76 ) Aligator Gdynia - Multi 75 Kraków  5 : 6 ( 1 - 3, 2 - 1, 2 - 2 )

strzały na bramkę  23 : 27 ( 6 - 8, 11 - 9, 6 - 10 )   

 

( MJ 75 ) Junior Kębłowo - Baza Królewo  6 : 4 ( 3 - 2, 1 - 1, 2 - 1 )

          strzały na bramkę  19 : 25 ( 5 - 9, 7 - 8, 7 - 8 )             

       


02.06.2007

 

( MJ 74 ) Junior Kębłowo - Aligator Gdynia  3 : 10 ( 0 - 2, 2 - 2, 1 - 6 )

strzały na bramkę  16 : 28 ( 3 - 10, 7 - 4, 6 - 14 )   

 

( MJ 73 ) Baza Królewo - Multi 75 Kraków  1 : 4 ( 0 - 1, 1 - 1, 0 - 2 )

strzały na bramkę  14 : 16 ( 5 - 6, 6 - 4, 3 - 6 )

 


01.06.2007

 

( MJ 72 ) Aligator Gdynia - Baza Królewo  3 : 5 ( 1 - 4, 2 - 0, 0 - 1 )

strzały na bramkę  11 : 29 ( 2 - 12, 5 - 7, 4 - 10 )   

 

( MJ 71 ) Multi 75 Kraków - Junior Kębłowo  8 : 1 ( 4 - 1, 3 - 0, 1 - 0 )

strzały na bramkę  22 : 16 (9 - 6, 7 - 5, 6 - 5 )

 


 

 

 

 

Tabela końcowa ( Finał B )

 

 

Poz.

Drużyna

Mecze

Pkt.

Z

R

P

Bramki

               
1.   MKS Malta Poznań 3 6 3 0 0 23 - 11
2.   UKS Absolwent Siedlec 3 4 2 0 1 17 - 15
3.   UKS Spartakus Sicienko 3 2 1 0 2 14 - 16
4.   UKS Luxolar Gródek 3 0 0 0 3 15 - 27

 

 

 

 

           FINAŁ B ( Sochocin )             

 

 03.06.2007

      

( MJ 70 ) Spartakus Sicienko - Malta Poznań  1 : 8 ( 1 - 2, 0 - 4, 0 - 2 )

strzały na bramkę  20 : 37 ( 7 - 8, 7 - 14, 6 - 15 )   

 

( MJ 69 ) Absolwent Siedlec - Luxolar Gródek  7 : 6 ( 1 - 2, 2 - 4, 4 - 0 )

strzały na bramkę  38 : 24 ( 14 - 11, 12 - 8, 12 - 5 )             

       


02.06.2007

 

( MJ 68 ) Absolwent Siedlec - Spartakus Sicienko  4 : 2 ( 1 - 2, 2 - 0, 1 - 0 )

strzały na bramkę  30 : 17 ( 10 - 7, 9 - 3, 11 - 7 )   

 

( MJ 67 ) Luxolar Gródek - Malta Poznań  4 : 9 1 - 2, 1 - 4, 2 - 3 )

strzały na bramkę  14 : 24 (6 - 5, 3 - 9, 2 - 3 )


01.06.2007

 

( MJ 66 ) Spartakus Sicienko - Luxolar Gródek  11 : 5 ( 3 - 2, 1 - 1, 7 - 2 )

strzały na bramkę  36 : 22 ( 11 - 7, 10 - 7, 15 - 8 )   

 

( MJ 65 ) Malta Poznań - Absolwent Siedlec  7 : 6 ( 0 - 2, 5 - 2, 2 - 2 )

strzały na bramkę  23 : 22 ( 5 - 5, 12 - 7, 6 - 10 )

 


 

                        

Aktualna tabela ( Grupa A )

 

 

Poz.

Drużyna

Mecze

Pkt.

Z

R

P

Bramki

               
1.   Aligator UKS Chwarzno Gdynia 16 25 12 1 3 107 - 76
2.   UKS Baza Królewo 16 22 10 2 1 80 - 64
3.   EUKS Spartakus Sicienko 16 16 7 2 7 100 - 90
4.   UKS Luxolar Gródek 16 14 7 0 9 85 - 93
5.   GGS Energa Olimpia Osowa 16 3 1 1 14 48 - 102

 


 

 

Aktualna tabela ( Grupa B )

 

 

Poz.

Drużyna

Mecze

Pkt.

Z

R

P

Bramki

               
1.   UKS Multi 75 Killers Kraków 12 16 7 2 3 73 - 55
2.   UKS Junior Kębłowo 12 13 5 3 4 58 - 47
3.   MKS Malta Poznań 12 10 5 0 7 55 - 74
4.   UKS Absolwent Siedlec 12 9 4 1 7 46 - 56
               

 

 

XXIV kolejka

27.05.2007

 

( KJ 64 ) Aligator Gdynia - Spartakus Sicienko  7 : 6 ( 2 - 2, 3 - 1, 2 - 3 )

strzały na bramkę  26 : 25 ( 9 - 8, 9 - 7, 8 - 10 )

 


 

XXIII kolejka

26.05.2007

 

( KJ 63 ) Spartakus Sicienko - Aligator Gdynia  13 : 10 ( 3 - 4, 5 - 4, 5 - 2 )

strzały na bramkę  31 : 29 ( 10 - 12, 8 - 6, 13 - 11 )

 


 

XXII kolejka

25.05.2007

 

( KJ 62 ) Spartakus Sicienko - Aligator Gdynia  10 : 6 ( 1 - 2, 6 - 2, 3 - 2 )

strzały na bramkę  36 : 22 ( 15 - 6, 10 - 7, 11 - 9 )

 


 

XXI kolejka

22.04.2007

 

 ( KJ 61 ) Baza Królewo - Spartakus Sicienko  6 : 6 ( 1 - 1, 4 - 1, 1 - 4 )

strzały na bramkę  29 : 40 ( 13 - 15, 8 - 9, 8 - 16 )

 

( KJ 60 ) Aligator Gdynia - Energa Osowa  4 : 3 ( 1 - 1, 2 - 0, 1 - 2 )

strzały na bramkę  27 : 33 ( 8 - 11, 11 - 10, 8 - 12 )

 

( KJ 59 ) Malta Poznań - Multi Kraków  4 : 3 ( 2 - 0, 0 - 1, 2 - 2 )

strzały na bramkę

 

( KJ 58 ) Junior Kębłowo - Absolwent Siedlec  5 : 3  ( 0 - 1, 2 - 0, 3 - 2 )

strzały na bramkę  37 : 24 ( 10 - 6, 10 - 8, 17 - 10 )     

 


 

XX kolejka

21.04.2007

 

 ( KJ 57 ) Baza Królewo - Spartakus Sicienko  2 : 14 ( 1 - 4, 0 - 2, 1 - 8 )

strzały na bramkę  22 : 43 ( 10 - 12, 6 - 14, 6 - 17 )

 

( KJ 56 ) Aligator Gdynia - Energa Osowa  8 : 4 ( 1 - 2, 3 - 0, 4 - 2 )

strzały na bramkę  25 : 22 ( 4 - 8, 9 - 8, 12 - 6 )

 

( KJ 55 ) Malta Poznań - Multi Kraków  3 : 9  ( 2 - 2, 1 - 3, 0 - 4 )

strzały na bramkę

 

( KJ 54 ) Junior Kębłowo - Absolwent Siedlec  4 : 5 ( 1 - 2, 3 - 2, 0 - 1 )

strzały na bramkę  30 : 20 ( 8 - 9, 15 - 4, 7 - 3 )  

  


 

XIX kolejka

15.04.2007

 

 ( KJ 53 ) Luxolar Gródek - Baza Królewo  3 : 4 ( 1 - 4, 0 - 0, 2 - 0 )

strzały na bramkę

 


 

XVIII kolejka

14.04.2007

 

 ( KJ 52 ) Luxolar Gródek - Baza Królewo  5 : 4 ( 0 - 2, 2 - 0, 3 - 2 )

strzały na bramkę

 


 

XVII kolejka

25.03.2007

 

 ( KJ 51 ) Baza Królewo - Luxolar Gródek  4 : 3 ( 0 - 0, 1 - 1, 3 - 2 )

strzały na bramkę  16 : 14 ( 6 - 4, 4 - 4, 6 - 6 )

 


 

XVI kolejka

24.03.2007

 

 ( KJ 50 ) Baza Królewo - Luxolar Gródek  6 : 0 ( 1 - 0, 4 - 0, 1 - 0 )

strzały na bramkę  24 : 12 ( 9 - 4, 8 - 4, 7 - 4 )

 


 

XV kolejka

25.03.2007

 

( KJ 49 ) Aligator Gdynia - Spartakus Sicienko  5 : 0 ( walkower )

strzały na bramkę

 


 

XIV kolejka

4.03.2007

 

 ( KJ 48 ) Baza Królewo - Energa Osowa  3 : 0 ( 0 - 0, 0 - 0, 3 - 0 )

strzały na bramkę

 

( KJ 47 ) Luxolar Gródek - Spartakus Sicienko  9 : 3 ( 4 - 1, 1 - 1, 4 - 1 )

strzały na bramkę  76 : 35 ( 26 - 12, 15 - 9, 35 - 14 )

 

( KJ 46 ) Malta Poznań- Junior Kębłowo  4 : 3 ( 0 - 1, 0 - 1, 4 - 1 )

strzały na bramkę  34 : 33 ( 10 - 12, 11 - 10, 13 - 11 )

 

( KJ 45 ) Multi Kraków - Absolwent Siedlec  9 : 3 ( 4 - 0, 3 - 1, 2 - 2 )

strzały na bramkę  40 - 38 ( 12 - 9, 13 - 11, 15 - 18 )     

 


 

XIII kolejka

3.03.2007

 

 ( KJ 44 ) Baza Królewo - Energa Osowa  5 : 0 ( 1 - 0, 2 - 0, 2 - 0 )

strzały na bramkę  20 : 12 ( 7 - 4, 8 - 4, 5 - 4 )

 

( KJ 43 ) Luxolar Gródek - Spartakus Sicienko  1 : 7 ( 0 - 2, 0 - 2, 1 - 3 )

strzały na bramkę  39 : 60 ( 13 - 20, 16 - 22, 10 - 18 )

 

( KJ 42 ) Malta Poznań - Junior Kębłowo  3 : 5 ( 0 - 2, 1 - 1, 2 - 2 )

strzały na bramkę  49 : 54 ( 11 - 15, 13 - 18, 21 - 21 )

 

( KJ 41 ) Multi Kraków - Absolwent Siedlec  5 : 4 ( 1 - 0, 1 - 2, 3 - 2 )

strzały na bramkę  33 : 35 ( 7 - 12, 11 - 11, 15 - 10 )     

 


 

XII kolejka

25.02.2007

 

 ( KJ 40 ) Aligator Gdynia - Luxolar Gródek  9 : 3 ( 3 - 0, 4 - 2, 2 - 1 )

strzały na bramkę  23 : 28 ( 10 - 8, 6 - 8, 7 - 12 )

 

( KJ 39 ) Spartakus Sicienko - Energa Osowa  7 : 2 ( 1 - 1, 2 - 1, 4 - 0 )

strzały na bramkę  58 : 41 ( 19 - 14, 16 - 19, 23 - 8 )

 


 

XI kolejka

24.02.2007

 

 ( KJ 38 ) Aligator Gdynia - Luxolar Gródek  9 : 6 ( 3 - 4, 3 - 1, 3 - 1 )

strzały na bramkę  23 : 24 ( 11 - 11, 7 - 4, 5 - 9 )

 

( KJ 37 ) Spartakus Sicienko - Energa Osowa  8 : 5 ( 2 - 1, 3 - 1, 3 - 3 )

strzały na bramkę  50 : 44 ( 14 - 16, 15 - 13, 21 - 15 )

 


 

X kolejka

4.02.2007

 

 ( KJ 36 ) Energa Osowa - Baza Królewo  2 : 6 ( 1 - 3, 1 - 0, 0 - 3 )

strzały na bramkę  28 : 29

 

( KJ 35 ) Spartakus Sicienko - Luxolar Gródek  5 : 8 ( 1 - 2, 3 - 2, 1 - 4 )

strzały na bramkę  42 : 41 ( 17 - 11, 10 - 12, 15 - 18 )

 

( KJ 34 ) Multi Kraków - Junior Kębłowo  1 : 6 ( 1 - 1, 0 - 2, 0 - 3 )

strzały na bramkę  17 : 21 ( 8 - 6, 3 - 9, 6 - 6 )

 

( KJ 33 ) Malta Poznań - Absolwent Siedlec  2 : 4 ( 0 - 1, 2 - 2, 0 - 1 )

strzały na bramkę  25 : 20 ( 9 - 4, 7 - 8, 9 - 8 )     

 


 

IX kolejka

3.02.2007

 

 ( KJ 32 ) Energa Osowa - Baza Królewo  4 : 7  ( 2 - 3, 0 - 2, 2 - 2 )

strzały na bramkę  18 : 26

 

( KJ 31 ) Spartakus Sicienko - Luxolar Gródek  8 : 10 ( 2 - 1, 1 - 5, 5 - 4 )

strzały na bramkę  67 : 44 ( 16 - 15, 25 - 10, 26 - 19 )

 

( KJ 30 ) Multi Kraków - Junior Kębłowo  6 : 6  ( 0 - 2, 5 - 1, 1 - 3 )

strzały na bramkę  39 : 41 ( 10 - 9, 16 - 14, 13 - 18 )

 

( KJ 29 ) Malta Poznań - Absolwent Siedlec  4 : 5  ( 0 - 1, 2 - 3, 0 - 1 )

strzały na bramkę  17 : 19 ( 8 - 11, 3 - 5, 6 - 3 )     

 


 

VIII kolejka

21.01.2007

 

 ( KJ 28 ) Aligator Gdynia - Baza Królewo  6 : 6 ( 0 - 2, 5 - 3, 1 - 1 )

strzały na bramkę  22 : 28 ( 5 - 9, 8 - 10, 9 - 9 )

 

( KJ 27 ) Energa Osowa - Luxolar Gródek  1 : 14 ( 0 - 3, 0 - 8, 1 - 3 )

strzały na bramkę  35 : 53

 


 

VII kolejka

20.01.2007

 

 ( KJ 26 ) Aligator Gdynia - Baza Królewo  5 : 4 ( 2 - 1, 1 - 2, 2 - 1 )

strzały na bramkę  10 : 21 ( 5 - 4, 3 - 9, 2 - 8 )

 

( KJ 25 ) Energa Osowa - Luxolar Gródek  6 : 3 ( 3 - 1, 1 - 0, 2 - 2 )

strzały na bramkę  29 : 24

 


 

VI kolejka

14.01.2007

 

 ( KJ 16 ) Baza Królewo - Aligator Gdynia  5 : 2 ( 2 - 0, 2 - 0, 1 - 2 )

strzały na bramkę

 

( KJ 15 ) Luxolar Gródek - Energa Osowa  7 : 6 ( 4 - 2, 2 - 1, 1 - 3 )

strzały na bramkę

 

( KJ 14 ) Junior Kębłowo - Multi Kraków  7 : 4 ( 3 - 2, 3 - 1, 1 - 1 )

strzały na bramkę  39 : 38 ( 13 - 12, 15 - 13, 11 - 12 )

 

( KJ 13 ) Absolwent Siedlec - Malta Poznań  10 : 4 ( 1 - 2, 3 - 1, 6 - 1 )

strzały na bramkę     

 


 

V kolejka

13.01.2007

 

 ( KJ 12 ) Baza Królewo - Aligator Gdynia  5 : 6 ( 1 - 4, 2 - 0, 2 - 2 )

strzały na bramkę

 

( KJ 11 ) Luxolar Gródek - Energa Osowa  6 : 5 ( 0 - 4, 3 - 1, 3 - 0 )

strzały na bramkę

 

( KJ 10 ) Junior Kębłowo - Multi Kraków  4 : 4 ( 2 - 2, 1 - 0, 1 - 2 )

strzały na bramkę  37 : 38 ( 13 - 14, 12 - 11, 12 - 13 )

 

( KJ 9 ) Absolwent Siedlec - Malta Poznań  3 : 5 ( 0 - 1, 1 - 2, 2 - 2 )

strzały na bramkę  17 : 26 ( 5 - 8, 4 - 8, 8 - 10 )     

 


 

IV kolejka

17.12.2006

 

 ( KJ 24 ) Luxolar Gródek - Aligator Gdynia  3 : 8 ( 1 - 1, 1 - 4, 1 - 3 )

strzały na bramkę

 

( KJ 23 ) Energa Osowa - Spartakus Sicienko  2 : 5 ( 1 - 2, 0 - 1, 1 - 2 )

strzały na bramkę  33 : 17 ( 13 - 8, 11 - 6, 9 - 3 )

 

( KJ 22 ) Junior Kębłowo - Malta Poznań  5 : 8  ( 0 - 5, 3 - 1, 2 - 2 )

strzały na bramkę  36 : 25 ( 11 - 11, 13 - 5, 12 - 9 )

 

( KJ 21 ) Absolwent Siedlec - Multi Kraków  3 : 4 ( 1 - 1, 2 - 1, 0 - 2 )

strzały na bramkę  24 : 25 ( 5 - 9, 10 - 6, 9 - 10 )     

 


 

III kolejka

   16.12.2006   

 

    ( KJ 20 ) Luxolar Gródek - Aligator Gdynia  4 : 8 ( 1 - 2, 1 - 1, 1 - 5 )

strzały na bramkę

 

( KJ 19 ) Energa Osowa - Spartakus Sicienko  4 : 4 ( 1 - 2, 1 - 2, 2 - 0 )

strzały na bramkę  34 : 16 ( 14 - 7, 10 - 4, 10 - 5 )

 

( KJ 18 ) Junior Kębłowo - Malta Poznań  5 : 6 ( 2 - 2, 2 - 1, 1 - 3 )

strzały na bramkę  18 : 22 ( 5 - 8, 8 - 8, 5 - 6 )

 

( KJ 17 ) Absolwent Siedlec - Multi Kraków  3 : 6 ( 2 - 3, 0 - 0, 1 - 3 )

strzały na bramkę  20 : 35 ( 7 - 12, 5 - 6, 8 - 17 )     

 


 

II kolejka

22.10.2006 

 

( KJ 8 ) Baza Królewo - Spartakus Sicienko  4 : 1 ( 0 - 1, 3 - 0, 1 - 0 )

strzały na bramkę  49 : 24 ( 14 - 7, 15 - 4, 20 - 13 )

 

( KJ 7 ) Energa Osowa - Aligator Gdynia  3 : 7 ( 1 - 1, 1 - 2, 1 - 4 ) 

strzały na bramkę  37 : 36 ( 10 - 9, 15 - 12, 12 - 15 )

 

( KJ 6 ) Multi Kraków - Malta Poznań  12 : 6 ( 3 - 1, 4 - 2, 5 - 3 )

strzały na bramkę

 

( KJ 5 ) Absolwent Siedlec - Junior Kębłowo  1 : 6 ( 0 - 2, 1 - 2, 0 - 2 )

strzały na bramkę 21 : 15 ( 5 - 5, 6 - 4, 10 - 6 )                 

  


 

I kolejka

21.10.2006

 

( KJ 4 ) Baza Królewo - Spartakus Sicienko  9 : 3 ( 3 - 0, 3 - 0, 3 - 3 )

strzały na bramkę  70 : 29 ( 16 - 7, 23 - 9, 31 - 13 )

 

( KJ 3 ) Energa Osowa - Aligator Gdynia  1 : 8 ( 0 - 4, 1 - 1, 0 - 3 )

strzały na bramkę  50 : 51 ( 16 - 18, 18 - 14, 16 - 19 )

 

( KJ 2 ) Multi Kraków - Malta Poznań  10 : 6 ( 5 - 1, 2 - 3, 3 - 2 )

strzały na bramkę

 

( KJ 1 ) Absolwent Siedlec - Junior Kębłowo  2 : 2 ( 1 - 0, 0 - 0, 1 - 2 )

strzały na bramkę 25 : 14 ( 10 - 5, 8 - 3, 7 - 6 )