Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

Autor:

Zespoły zgłoszone do rozgrywek :

 

  1. UKS Absolwent Siedlec  ( WIELKOPOLSKIE )

  2. UKS Fenomen Babimost ( LUBUSKIE )

  3. UKS Grześ Hrubieszów ( LUBELSKIE )

  4. UKS Jedynka Orzysz ( WARMIŃSKO - MAZURSKIE )

  5. UKS Lech Gdańsk ( POMORSKIE )

  6. UKS Orzeł Żagań ( LUBUSKIE )

  7. MUKS Zielonka ( MAZOWIECKIE )

 

 

 


 

   Tabela końcowa

 

 Poz.

Nazwa zespołu

  
     1.                       MUKS Zielonka
     2.                    UKS Jedynka Orzysz
     3.                UKS Fenomen Babimost
     4.                      UKS Orzeł Żagań
     5.                UKS Absolwent Siedlec
     6.                UKS Grześ Hrubieszów
     7.                    UKS Lech Gdańsk
  

 

               


 

 

Tabela po III rundzie ( Finał A )

 

 

Poz.

Drużyna

Mecze

Pkt.

Z

R

P

Bramki

        
1.  MUKS Zielonka3521027 - 18
2.  UKS Jedynka Orzysz3420119 - 21
2.  UKS Fenomen Babimost3311123 - 23
3.  UKS Orzeł Żagań3000321 - 28
        

 

 

                        FINAŁ A ( ZIELONKA )                          

 22.04.2007

      

( MJ 45 ) MUKS Zielonka - Fenomen Babimost  7 : 7 ( 5 - 5, 0 - 0, 2 - 2 )

strzały na bramkę   

( MJ 44 ) Orzeł Żagań - Jedynka Orzysz  5 : 8 ( 0 - 1, 3 - 4, 2 - 3 )

          strzały na bramkę  21 : 28 ( 3 - 8, 7 - 10, 11 - 10 )             

       


21.04.2007

( MJ 43 ) Orzeł Żagań - MUKS Zielonka  8 : 10 ( 3 - 3, 2 - 5, 3 - 2 )

strzały na bramkę  22 : 32 ( 8 - 9, 7 - 14, 7 - 9 )   

( MJ 42 ) Jedynka Orzysz - Fenomen Babimost  8 : 6 ( 1 - 2, 5 - 3, 2 -1 )

strzały na bramkę  24 : 25 ( 6 - 9, 13 - 7, 5 - 9 )


20.04.2007

( MJ 41 ) MUKS Zielonka - Jedynka Orzysz  10 : 3  ( 1 - 1, 5 - 1, 4 - 1 )

strzały na bramkę  34 : 29 ( 13 - 11, 11 - 8, 12 - 12 )   

( MJ 40 ) Fenomen Babimost - Orzeł Żagań  10 : 8 ( 4 - 4, 3 - 2, 3 - 2 )

strzały na bramkę


 

Tabela po III rundzie ( Finał B )

 

 

Poz.

Drużyna

Mecze

Pkt.

Z

R

P

Bramki

        
1.  UKS Absolwent Siedlec2210123 - 19
2.  UKS Grześ Hrubieszów2210117 - 16
3.  UKS Lech Gdańsk2210113 - 18
        

 

           FINAŁ B ( HRUBIESZÓW )             

 22.04.2007

      

( MJ 39 ) Grześ Hrubieszów - Absolwent Siedlec  12 : 10 ( 3 - 3, 3 - 3 6 - 4 )

strzały na bramkę   


21.04.2007

( MJ 38 ) Lech Gdańsk - Grześ Hrubieszów  6 : 5 ( 2 - 1, 3 - 2, 1 - 2 )

strzały na bramkę   

 


20.04.2007

 

( MJ 37 ) Absolwent Siedlec - Lech Gdańsk  13 : 7  ( 2 - 1, 6 - 4, 5 - 2 )

strzały na bramkę 

 


 

 

Tabela końcowa rundy zasadniczej  ( Grupa A )

 

 

Poz.

Drużyna

Mecze

Pkt.

Z

R

P

Bramki

        
1.  MUKS Zielonka81470161 - 33
2.  UKS Jedynka Orzysz8941348 - 44
3.  UKS Grześ Hrubieszów8101733 - 65
        
        

 

 

 

Tabela końcowa rundy zasadniczej ( Grupa B )

 

 

Poz.

Drużyna

Mecze

Pkt.

Z

R

P

Bramki

        
1. UKS Fenomen Babimost1219912109 - 71
2. UKS Orzeł Żagań121260689 - 83
3. UKS Absolwent Siedlec121151685 - 93
4. UKS Lech Gdańsk12630971 - 107
        

 

XIV kolejka

  4.03.2007  

 

( MJ 36 ) Lech Gdańsk - Fenomen Babimost  5 : 12 ( 0 - 1, 2 - 5, 3 - 6 )

strzały na bramkę  41 : 58 ( 9 - 14, 12 - 18, 20 - 26 )   

( MJ 35 ) Orzeł Żagań - Absolwent Siedlec  7 : 9 ( 1 - 2, 1 - 6, 5 - 1 )

strzały na bramkę

( MJ 34 )  Jedynka Orzysz - Grześ Hrubieszów  8 : 8 ( 1 - 4, 3 - 2, 4 - 2 )

strzały na bramkę

  


 XIII kolejka

  3.03.2007  

 

( MJ 33 ) Lech Gdańsk - Fenomen Babimost  9 : 8 ( 1 - 2, 3 - 2, 5 - 4 )

strzały na bramkę  37 : 44 ( 14 - 17, 10 - 12, 13 - 15 )   

( MJ 32 ) Orzeł Żagań - Absolwent Siedlec  12 : 8 ( 4 - 4, 5 - 4, 3 - 0 )

strzały na bramkę

( MJ 31 )  Jedynka Orzysz - Grześ Hrubieszów  7 : 4 ( 1 - 0, 3 - 3, 3 - 1 )

strzały na bramkę

  


 

XII kolejka

  4.02.2007  

 

( MJ 30 ) Fenomen Babimost - Orzeł Żagań  9 : 5 ( 3 - 2, 3 - 3, 3 - 0 )

strzały na bramkę  29 : 30 ( 12 - 7, 10 - 15, 7 - 8 )   

( MJ 29 ) Absolwent Siedlec - Lech Gdańsk  10 : 8  ( 4 - 3, 0 - 4, 6 - 1 )

strzały na bramkę  28 : 20 ( 8 - 5, 7 - 8, 13 - 7 )

( MJ 28 )  Grześ Hrubieszów - MUKS Zielonka  5 : 9 ( 0 - 4, 2 - 4, 3 - 1 )

strzały na bramkę  77 : 55 ( 19 - 17, 19 - 17, 39 - 21 )

  


XI kolejka

  3.02.2007  

 

( MJ 27 ) Fenomen Babimost - Orzeł Żagań  8 : 6 ( 4 - 3, 2 - 2, 2 - 1 )

strzały na bramkę  30 : 26 ( 9 - 9, 12 - 9, 9 - 9 )   

 

( MJ 26 ) Absolwent Siedlec - Lech Gdańsk  9 : 4 ( 3 - 0, 3 - 1, 3 - 3 )

strzały na bramkę  31 : 26 ( 12 - 5, 7 - 10, 12 - 11 )

 

( MJ 25 )  Grześ Hrubieszów - MUKS Zielonka  4 : 9 ( 2 - 1, 2 - 3, 0 - 5 )

strzały na bramkę  34 : 37 ( 9 - 8, 16 - 15, 19 - 14 )

  


 

X kolejka

  14.01.2007  

 

( MJ 24 ) Lech Gdańsk - Orzeł Żagań  10 : 6 ( 2 - 5, 3 - 1, 5 - 0 )

strzały na bramkę  47 : 49 ( 19 - 15, 12 - 13, 16 - 15 )   

 

( MJ 23 ) Fenomen Babimost - Absolwent Siedlec  10 : 10 ( 4 - 2, 2 - 3, 4 - 5 )

strzały na bramkę  39 : 39 ( 11 - 7, 14 - 15, 14 - 17 )

 

( MJ 22 )  Jedynka Orzysz - MUKS Zielonka  7 : 6 ( 2 - 4, 3 - 1, 2 - 1 )

strzały na bramkę  35 : 28 ( 12 - 10, 12 - 8, 11 - 10 )

  


IX kolejka

          13.01.2007            

 

( MJ 21 ) Lech Gdańsk - Orzeł Żagań  5 : 10 ( 4 - 5, 1 - 1, 0 - 4 )

strzały na bramkę  47 : 67 ( 24 - 29, 12 - 19, 11 - 19 )  

 

( MJ 20 ) Fenomen Babimost - Absolwent Siedlec  8 : 6 ( 1 - 2, 4 - 1, 3 - 3 )

strzały na bramkę  42 : 26 ( 12 - 9, 17 - 5, 13 - 12 )

 

( MJ 19 )  Jedynka Orzysz - MUKS Zielonka  6 : 7 ( 0 - 1, 4 - 2, 2 - 4 )

strzały na bramkę  29 : 28 ( 5 - 7, 12 - 8, 12 - 13 )

  


 

VIII kolejka

3.12.2006  

 

( MJ 18 ) Fenomen Babimost - Lech Gdańsk  11 : 6 ( 2 - 2, 3 - 4, 8 - 7 )

strzały na bramkę  27 : 24 ( 10 - 7, 9 - 10, 8 - 7 )

 

( MJ 17 ) Absolwent Siedlec - Orzeł Żagań  8 : 3 ( 3 - 1, 3 - 1, 2 - 1 ) 

strzały na bramkę  29 : 29 ( 9 - 8, 13 - 9, 7 - 12 ) 

 

( MJ 16 ) Grześ Hrubieszów - Jedynka Orzysz  1 : 7 ( 0 - 2, 0 - 2, 1 - 3 )

strzały na bramkę

  


 

VII kolejka

          2.12.2006            

 

( MJ 15 ) Fenomen Babimost - Lech Gdańsk  9 : 4 ( 1 - 1, 4 - 3, 4 - 0 )

strzały na bramkę  26 : 14 ( 7 - 4, 14 - 6, 5 - 4 )

 

( MJ 14 ) Absolwent Siedlec - Orzeł Żagań  6 : 7 ( 0 - 2, 2 - 3, 4 - 2 )

strzały na bramkę  25 : 15 ( 9 - 3, 7 - 6, 9 - 6 )

 

( MJ 13 ) Grześ Hrubieszów - Jedynka Orzysz  6 : 7 ( 0 - 0, 3 - 3, 3 - 4 )

strzały na bramkę

  


        

VI kolejka

  19.11.2006  

 

( MJ 12 ) MUKS Zielonka - Jedynka Orzysz  5 : 3 ( 3 - 1, 1 - 2, 1 - 0 )

strzały na bramkę

  


 

V kolejka

           18.11.2006            

 

( MJ 11 ) MUKS Zielonka - Jedynka Orzysz  7 : 3 ( 1 - 1, 5 - 0, 1 - 2 )

strzały na bramkę

  


        

IV kolejka

29.10.2006 

 

( MJ 10 ) Orzeł Żagań - Fenomen Babimost  9 : 7 ( 0 - 1, 2 - 4, 7 - 2 )

strzały na bramkę 

 

( MJ 9 ) Lech Gdańsk - Absolwent Siedlec  7 : 8 ( 2 - 3, 2 - 3, 3 - 2 )

strzały na bramkę

 

( MJ 8 ) MUKS Zielonka - Grześ Hrubieszów  9 : 2 ( 3 - 1, 3 - 0, 3 - 1 )

strzały na bramkę

  


 

  III kolejka

   28.10.2006 

 

( MJ 7 ) Orzeł Żagań - Fenomen Babimost  5 : 8 ( 1 - 3, 3 - 2, 1 - 3 )

strzały na bramkę

 

( MJ 6 ) Lech Gdańsk - Absolwent Siedlec  8 : 5 ( 3 - 1, 4 - 3, 1 - 1 )

strzały na bramkę

 

( MJ 5 ) MUKS Zielonka - Grześ Hrubieszów 9 : 3 ( 2 - 1, 5 - 1, 2 - 1 )

strzały na bramkę

  


 

    II kolejka

       8.10.2006    

 

( MJ 2 ) Absolwent Siedlec - Fenomen Babimost  4 : 10 ( 3 - 3, 0 - 4, 1 - 3 )

strzały na bramkę  17 : 36 ( 5 - 12, 4 - 11, 8 - 13 )

 

( MJ 4 ) Orzeł Żagań - Lech Gdańsk 9 : 1 ( 3 - 0, 2 - 1, 4 - 0 )

strzały na bramkę                       

  


 

I kolejka

7.10.2006

 

( MJ 1 ) Absolwent Siedlec - Fenomen Babimost  2 : 9 ( 0 - 2, 0 - 2, 2 - 5 )

strzały na bramkę  34 : 40 ( 11 - 15, 6 - 13, 17 - 12 )

 

( MJ 3 ) Orzeł Żagań - Lech Gdańsk  10 : 4 ( 4 - 1, 3 - 1, 3 - 2 )

strzały na bramkę