Czy Górale i Zielonka pozostaną niepokonani? 

Fot.  Leszek Łopuszyński

GRUPA A

 

 

GRUPA A
VS

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Mecz 1 - LIVE
Mecz 2 - LIVE

TKKF Jadberg Pionier Tychy

Data i godzina spotkań: 06.10.2018 r., godz. 16:00
07.10.2018 r., godz. 12:00
Miejsce spotkań:

HALA SPORTOWA W NOWYM TARGU OS. NIWA 4

SP NR 4

W grupie A co kolejkę mamy do czynienia ze spotkaniami, które śmiało można określić potyczkami potentatów krajowego unihokeja. W drugiej serii spotkań będzie bardzo ciekawie. Po pierwszych dwumeczach możemy śmiało wskazać niezadowolonych z boiskowych rozstrzygnięć. Pionier Tychy nie zdołał niestety nawiązać walki z Mistrzem Polski. Teoretycznie teraz poprzeczka powinna być zawieszona przynajmniej ciut niżej. Ale czy tak jest w rzeczywistości? Tyszanom przyjedzie rywalizować na wyjeździe z KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - trzecią drużyna ubiegłego sezonu. Dodatkowo ekipa z pod Tatr jest podrażniona sportowymi rozstrzygnięciami w pierwszej serii gier. Porażka w Nowym Targu z Wilkami Sanok nie była brana pod uwagę, a lokalna prasa nazwała ją falstartem. Jak Szarotki mogą poprawić humory swoim kibicom? Pewnie wygrywając z Pionierami. Warto jednak pamiętać, że latem obie ekipy dokonały solidnych rozszad w składzie. Pionierzy treningi zaczęli później, wydaje się że ich formacje powinny zgrywać się coraz lepiej, z kolei atut własnego parkietu  nie został ostatnio wykorzystany przez Szarotke. Zapraszamy do kibicowania!

 

GRUPA A
VS

KS Górale Nowy Targ

Mecz 1 - LIVE
Mecz 2 - LIVE

TRAVEL.PL Wilki Sanok

Data i godzina spotkań: 06.10.2018 r., godz. 19:00
07.10.2018 r., godz. 9:00
Miejsce spotkań:

HALA SPORTOWA W NOWYM TARGU OS. NIWA 4

SP NR 4

W drugim starciu w tej grupie do rywalizacji staną zespoły "wygrane" w pierwszej serii gier. Górale sprostali presji faworyta i wywieźli komplet punktów z Tych. Z kolei Wilki swoim charakterem, walką i determinacją stworzyły piękne i widowiska i zainkasowały 3 punkty w Nowym Targu - na terenie Szarotki. Tym razem Watahe czeka delegacja do ... Nowego Targu. Ta sama hala, ale inny przeciwnik. Czy ponownie uda się powalczyć o niespodziankę? Radzę bacznie obserwować sanocką drużynę, czynią bardzo regularne postępy - zapowiadają się świetne zawody!

 


GRUPA B

 

 

GRUPA B
VS

ULKS Józefina

Mecz 1 - LIVE
Mecz 2 - LIVE

MUKS Zielonka

Data i godzina spotkań: 06.10.2018 r., godz. 19:00
07.10.2018 r., godz. 10:00
Miejsce spotkań:

HALA SPORTOWA W OJRZANOWIE, UL. SZKOLNA 1

W grupie B pierwszy dwumecz ma jasnego faworyta. MUKS Zielonka powinna zdobyć 6 punktów. Zawodnicy z Józefiny muszą przede wszystkim poprawić frekwencję w dniu meczowym, bo ta z Łodzi nie pozwoli im nawiązać walki z rywalem. Przyjezdni mimo niezadowolenia z przestojów w grze, w konforntacjach z Toruniem zdobyli komplet oczek. Od tego czasu minęło sporo czasu. Jak przepracowali ten okres Wicemistrzowie Polski? Przekonamy się już w weekend. Zapraszamy do kibicowania!

 

GRUPA B
VS

TLU Kala-Izolacje Toruń

Mecz 1 - LIVE
Mecz 2 - LIVE

AZS Politechnika Łódzka

Data i godzina spotkań: 06.10.2018 r., godz. 16:00
07.10.2018 r., godz. 10:00
Miejsce spotkań:

HALA SPORTOWA IV LO TORUŃ, UL. WARSZAWSKA 1/5,

W drugim starciu w tej grupie do rywalizacji staną zespoły znajdujące się na przeciwnych biegunach ligowej tabeli. Lider z Łodzi udaje się do Torunia, gdzie TLU Kala-Izolacje chce przełamać passę 4 ligowych porażek z rzędu. Faworytem spotkania są przyjezdni, którzy w tegorocznych rozgrywkach mają szeroką i wyrównaną kadrę w każdym spotkaniu. W Toruniu dotychczas najczęściej zawodnikiem meczu zostawali bramkarze, czy tym razem skutecznie "zamurują" bramkę "Pierników" i pomogą zdobyć pierwsze punkty? Zapraszamy do hali IV. LO w Toruniu.

 


GRUPA C

 

 

GRUPA C
VS  

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

Mecz 1 - LIVE
Mecz 2 - LIVE

KS Wejherowo

Data i godzina spotkań: 22.09.2018 r., godz. 19:00
23.09.2018 r., godz. 10:00
Miejsce spotkań:

HALA SPORTOWA I LO GORZÓW WIELKOPOLSKI, UL. PUSZKINA 31

W grupie C rywalizacja przebiega najbardziej wyrównanie. Wcześniejsze przeniesienie spotkań Wejherowa z Żarami nie ułatwia oceny potencjału drużyn w tej stawce. W Gorzowie na parkiet wybiegną Gospodarze podrażnieni porażkami derbowymi z Fenomenem. Z kolei KS Wejherowo ma na koncie 4 punkty zdobyte właśnie z babimojską drużyną. Warto jednak pamiętać, że Fenomen przed własną publicznością i w delegacji występował w dość różniącym się składzie. Trudno porównać potencjał obu ekip. Beniaminek versus beniaminek - powinno być wiele walki. Nie zabraknie też raczej jakości, obie ekipy już ją zaprezentowały. Zapraszamy do kibicowania!

 

GRUPA C
VS  

UKS Fenomen Babimost

Mecz 1 - LIVE
Mecz 2 - LIVE

UKS Prus Żary

Data i godzina spotkań: 22.09.2018 r., godz. 18:00
23.09.2018 r., godz. 10:00
Miejsce spotkań:

HALA SPORTOWA OLIMPIA BABIMOST,

UL. ŻWIRKI I WIGURY 10A

UKS Prus Żary chce zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie. Wyzwanie będzie trudne bo jadą do Babimostu. Fenomen po falstarcie w Wejherowie wydaje się, że wrócił na właściwe tory pokonując ekipę z Gorzowa Wielkopolskiego. Czy i tym razem komplet punktów zostanie w hali Olimpia? Unihokeiści z Żar ciężko trenowali i zrobią wszystko by zaskoczyć miejscowych. Zapraszamy na mecz!

 

  • Śledź wyniki NA ŻYWO na naszej stronie oraz bieżące wiadomości z Salming Ekstraligi Mężczyzn na naszym facebook'owym FanPage'u! Zapraszamy szczególnie do zabawy "Liga Typera 2018/2019", w której za poprawnie wytypowane wyniki najbliższej kolejki Salming Ekstraligi Kobiet lub/i Mężczyzn można wygrać wartościowe nagrody firmy Salming Polska! Więcej na naszym Facebook'u, o którym wspominamy wyżej.