Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Unihokeja przyjmuje zgłoszenia drużyn do rozgrywek prowadzonych w ramach Polskiego Związku Unihokeja, w sezonie 2018/2019.

Szczegółowe informacje dotyczące systemu rozgrywek znajdują się w dołączonych załącznikach.

Formularz o nadanie licencji dla klubu powinien zostać złożony w formie elektronicznej (SKAN) bezpośrednio do WGiD (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz do Biura PZUnihokeja (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do 6 lipca br. Dodatkowo wydrukowany i opieczętowany formularz powinien zostać wysłany do Biura PZUnihokeja drogą pocztową w nieprzekraczalnym terminie do 31 lipca br. Zastosowanie się do powyższych wskazań jest gwarancją prawidłowej rejestracji klubu. Postępowanie inne od wskazanego może spowodować niezarejstrowanie drużyny w sezonie 2018/2019!

Klub wystawiający drużyny w kilku kategoriach wiekowych, uiszcza opłatę wpisową w pełnej wysokości dla drużyn wystawionych w dwóch najwyższych kategoriach. Opłata wpisowego za pozostałe zgłoszone drużyny uiszcza się w wysokości 50% opłaty określonej w Regulaminie Opłat. 

UWAGA! ZGŁOSZENIA PODMIOTÓW POSIADAJĄCYCH JAKIEKOLWIEK ZALEGŁOŚCI FINANSOWE WOBEC PZUNIHOKEJA BĘDĄ AUTOMATYCZNIE ODRZUCANE!

 

OBOWIĄZUJĄCE TERMINY

a) do 6 LIPCA br. – TERMIN ZGŁOSZEŃ: Salming Ekstraliga Mężczyzn/Kobiet, Juniorzy Starsi, Juniorki Starsze, 
b) do 30 lipca br. – opłata wpisowego w w/w kategoriach (Regulamin Opłat – tutaj)
c) do 10 sierpnia – dopracowanie i publikacja ostatecznego systemu rozgrywek w w/w kategoriach
d) do 15 września br.TERMIN ZGŁOSZEŃ: Juniorzy Młodsi, Juniorki Młodsze.