Facebook Twitter Google Plus

statystyki - Ekstraliga mężczyzn

Najlepsi zawodnicy poprzednich sezonów

Sezon 2015/2016

Drużyna ALL-STARS  

lewy napastnik  środkowy prawy napastnik
Michał Kozubal  Bartłomiej Augustyn  Mateusz Antoniak
 Fenomen Babimost  Szarotka Nowy Targ  MUKS Zielonka
     
lewy obrońca    prawy obrońca
Michał Sieńko    Filip Łukaszewski
 MUKS Zielonka    Fenomen Babimost
     
  bramkarz  
  Maciej Jastrzębski   
  Szartoka Nowy Targ  
     

Lider klasyfikacji strzelców

zawodnik  bramki asysty razem
Mateusz Antoniak 29 17 49
Piotr Kostela 29 16 48

Lider klasyfikacji najlepiej asystujących

zawodnik asysty bramki razem
Andrzej Kryński 21 21 42

Lider klasyfikacji kanadyjskiej

zawodnik  bramki asysty razem
 Mateusz Antoniak 29 17 49

 

Sezon 2014/2015

Drużyna ALL-STARS  

lewy napastnik środkowy  prawy napastnik
Adrian Rudnik  Łukasz Chlebda  Mateusz Antoniak
 MUKS Zielonka Szarotka Nowy Targ   MUKS Zielonka
     
lewy obrońca    prawy obrońca
Karol Pelczarski   Michał Sieńko
 Górale Nowy Targ    MUKS Zielonka
     
  bramkarz  
  Jakub Pawlik  
   Górale Nowy Targ  
     

Lider klasyfikacji strzelców

zawodnik  bramki asysty razem
 Mateusz Antoniak 63 23  86 

Lider klasyfikacji najlepiej asystujących

zawodnik asysty bramki razem
Michał Sieńko 36 33 69
Andrzej Kryński 36 19 55

Lider klasyfikacji kanadyjskiej

zawodnik  bramki asysty razem
 Mateusz Antoniak 63 23  86 

 

Sezon 2013/2014

Drużyna ALL-STARS 

lewy napastnik  środkowy prawy napastnik
Michał Sieńko Łukasz Chlebda  Mateusz Antoniak
 MUKS Zielonka Szarotka Nowy Targ  MUKS Zielonka
     
lewy obrońca    prawy obrońca
Michał Dziurdzik   Bartosz Gotkiewicz
Szarotka Nowy Targ    Górale Nowy Targ
     
  bramkarz  
  Jakub Pawlik  
   Górale Nowy Targ  
     

Lider klasyfikacji strzelców

zawodnik  bramki asysty razem
Łukasz Chlebda  46 24  70

Lider klasyfikacji najlepiej asystujących

zawodnik asysty bramki razem
Grzegorz Diaków 33 22 55

Lider klasyfikacji kanadyjskiej

zawodnik  bramki asysty razem
Piotr Kostela  44 28 72

 

 


Edycje rozgrywek 1998/2016 - mężczyźni

 

Edycje rozgrywek 1998/2016 - Mężczyźni

Edycja Sezon Mistrzostwo Wicemistrzostwo III miejsce
1 liga mężczyzn
I 1997/1998  Dajar's Team Warszawa  Old Boys Podhale Nowy Targ  KS Szarotka Nowy Targ
II 1998/1999  Podhale Nowy Targ  KS Szarotka Nowy Targ  Old Boys Nowy Targ
III 1999/2000  KS Szarotka Nowy Targ  Podhale Nowy Targ  Elhok Elbląg
IV 2000/2001  KS Szarotka Nowy Targ  UKS Absolwent Siedlec  Elhok Elbląg
V 2001/2002  KS Szarotka Nowy Targ  UKS Absolwent Siedlec  KS Górale Nowy Targ
VI 2002/2003  KS Szarotka Nowy Targ  UKS Absolwent Siedlec  KS Gorce Nowy Targ
VII 2003/2004  KS Szarotka Nowy Targ  UKS Absolwent Siedlec  KS Górale Nowy Targ
VIII 2004/2005  KS Szarotka Nowy Targ  KS Górale Nowy Targ  UKS Absolwent Siedlec
IX 2005/2006  KS Szarotka Nowy Targ  KS Górale Nowy Targ  UKS Orły Suwałki
X 2006/2007  KS Szarotka Nowy Targ  KS Górale Nowy Targ  TKKF Jadberg Pionier Tychy
XI 2007/2008  KS Szarotka Nowy Targ  KS Górale Nowy Targ  UKS Absolwent Siedlec
XII 2008/2009  KS Szarotka Nowy Targ  KS Górale Nowy Targ  UKS Absolwent Siedlec
 
Ekstraliga mężczyzn
XIII 2009/2010  KS Szarotka Nowy Targ  KS Górale Nowy Targ  MUKS Zielonka
XIV 2010/2011  KS Górale Nowy Targ  KS Szarotka Nowy Targ  UKS Absolwent Siedlec
XV 2011/2012  KS Górale Nowy Targ  KS Szarotka Nowy Targ  MUKS Zielonka
XVI 2012/2013  KS Górale Nowy Targ  MUKS Zielonka  KS Szarotka Nowy Targ
XVII 2013/2014  MUKS Zielonka  KS Szarotka Nowy Targ  KS Górale Nowy Targ
XVIII 2014/2015  KS Górale Nowy Targ  MUKS Zielonka  KS Szarotka Nowy Targ
XIX 2015/2016  KS Górale Nowy Targ  KS Szarotka Nowy Targ  MUKS Zielonka
XX 2016/2017      

 

Bilans klubów 1997-2016 

L.p. Drużyna Mistrzostwo Wicemistrzostwo III miejsce Razem
1.  KS Szarotka Nowy Targ  11  5 3 19
2.  KS Górale Nowy Targ 5 6 3 14
3.  MUKS Zielonka 1 2 3 6
4.  Podhale Nowy Targ 1 1   2
5.  Dajar's Team Warszawa 1     1
6.  UKS Absolwent Siedlec   4 4 8
7.  Old Boy's Podhale Nowy Targ   1   1
8.  Elhok Elbląg     2 2
9.  Old Boy's Nowy Targ     1 1
   KS Gorce Nowy Targ     1 1
   UKS Orły Suwałki     1 1
   TKKF Jadberg Pionier Tychy     1 1