Facebook Twitter Google Plus

statystyki - Ekstraliga kobiet

Edycje rozgrywek 2001/2016 - kobiety

 

Edycje rozgrywek 2001/2016 - Kobiety 

Sezon Mistrzostwo Wicemistrzostwo III miejsce
1 liga kobiet
2001  UKS Multi - 75 Killers Kraków /  Skalny  Nowy Targ  UNO Gdynia  UKS Jedynka Orzysz
2001/2002  UNO Gdynia  UKS Multi - 75 Killers Kraków /  Skalny  Nowy Targ  UKS Absolwent Siedlec
2002/2003  UKS Multi - 75 Killers Kraków /  Absolwent Siedlec  KS Szarotka Nowy Targ  UNO Gdynia
2003/2004  KS Szarotka Nowy Targ  UKS Aligator Chwarzno Gdynia  UKS Absolwent Siedlec
2004/2005  UKS Aligator Chwarzno Gdynia  KS Szarotka Nowy Targ  GGS Olimpia Osowa Gdańsk
2005/2006  UKS Multi - 75 Killers Kraków  UKS Aligator Chwarzno Gdynia  UKS Luxolar Gródek
2006/2007  UKS Aligator Chwarzno Gdynia  UKS Multi - 75 Killers Kraków  KS Gorce Nowy Targ
2007/2008  UKS Absolwent Siedlec  UKS Aligator Chwarzno Gdynia  KS Gorce Nowy Targ
2008/2009  Energa Olimpia Osowa Gdańsk  UKS Absolwent Siedlec  KS Gorce Nowy Targ
2009/2010  Energa Olimpia Osowa Gdańsk  MMKS Podhale Nowy Targ  UKS Absolwent Siedlec
2010/2011  Energa Olimpia Osowa Gdańsk  UKS Absolwent Siedlec  MMKS Podhale Nowy Targ
2011/2012  Energa Olimpia Osowa Gdańsk  UKS Absolwent Siedlec  Dzikie Gęsi Zielonka
 
Ekstraliga kobiet
2012/2013  UKS Absolwent Siedlec  Energa Olimpia Osowa Gdańsk  Dzikie Gęsi Zielonka
2013/2014  Energa Olimpia Osowa Gdańsk  MMKS Podhale Nowy Targ  MLUKS "Jedynka" Trzebiatów
2014/2015  MMKS Podhale Nowy Targ  MLUKS "Jedynka" Trzebiatów  Energa Olimpia Osowa Gdańsk
2015/2016  Energa Olimpia Osowa Gdańsk  MLUKS "Jedynka" Trzebiatów  MMKS Podhale Nowy Targ
2016/2017      

 

Bilans klubów 2001-2016 

L.p. Drużyna Mistrzostwo Wicemistrzostwo III miejsce Razem
1.  Energa Olimpia Osowa Gdańsk  6  1 3 10
2.  UKS Absolwent Siedlec 3 3 3 9
3.  UKS Multi - 75 Killers Kraków 3 2   5
4.  UKS Aligator Chwarzno Gdynia 2 3   5
5.  MMKS Podhale Nowy Targ 1 2 2 5
6.  KS Szarotka Nowy Targ 1 2   3
7.  UNO Gdynia 1 1 1 3
8.  UKS Skalny Nowy Targ 1 1   2
9.  MLUKS "Jedynka" Trzebiatów   2 1 3
10.  KS Gorce Nowy Targ     3 3
11.  Dzikie Gęsi Zielonka     2 2
12.  UKS Jedynka Orzysz     1 1
   UKS Luxolar Gródek     1 1