Facebook Twitter Google Plus

statystyki - reprezentacja mężczyzn

Reprezentacja mężczyzn U19 - Mistrzostwa Świata

Występy reprezentacji mężczyzn U19 na Mistrzostwach Świata

Czytaj więcej: Reprezentacja mężczyzn U19 - Mistrzostwa Świata


Indywidualne występy mężczyzn w reprezentacji Polski

 TOP 40 według liczby powołań do reprezentacji mężczyzn

l.p zawodnik urodzony M B A kary pozycja obecny klub
1  Piotr Kostela 06.06.1987 50 35 12 16:00 napastnik  KS Górale Nowy Targ
2  Artur Kasperek 23.04.1984 48 20 17 29:00 obrońca  UKS Victoria
3  Lech Jarosław 09.09.1981 46 8 12 49:00 obrońca  KS Szarotka Nowy Targ
4  Tomasz Gaicki 19.10.1976 44 35 19 53:00 napastnik  STB
   Mateusz Antoniak  18.01.1991 44 25 6 12:00 napastnik  MUKS Zielonka
   Piotr Ligas 11.05.1988 44 2 9 34:00 obrońca  KS Szarotka Nowy Targ
7  Michał Dziurdzik 24.05.1987 41 15 21 15:00 obrońca  KS Szarotka Nowy Targ 
8  Łukasz Chlebda 17.12.1991 39 25 12 4:00 napastnik  Szarotka Nowy Targ
9  Łukasz Adamczyk 25.02.1985 38 16 11 4:00 napastnik  UKS Absolwent Siedlec
   Mattias Mikulski 29.11.1984 38 28 41 20:00 obrońca  Nynashamns IBK 
11  Augustyn Bartłomiej 05.11.1987 36 7 19 14:00 napastnik  KS Szarotka Nowy Targ
12  Oliwer Wroński 24.07.1978 34 17 6 6:00 napastnik  Norrköping
13  Przemysław Stażyński 19.10.1990 32 0 1 4:00 bramkarz  UKS Absolwent Siedlec
14  Patryk Hantsch 12.03.1991 26 4 3   obrońca   UKS Absolwent Siedlec
15  Lesław Ossowski 08.04.1981 25 6 10 8:00 obrońca  KS Szarotka Nowy Targ
16  Jakub Pawlik 04.02.1989 24 0 0 0:00 bramkarz  KS Górale Nowy Targ
   Krystian Malasiewicz 06.05.1986 24 8 3 7:00 napastnik  Orlicko Trebovsko
   Adrian Bocheński 15.07.1982 24 13 10 4:00 napastnik  KS Szarotka Nowy Targ
19  Andrzej Kaszkiel 22.02.1976 22 4 8 6:00 obrońca  KS Orły Suwałki
20  Jan Hajdus 20.03.1987 21 24 9 17:00 napastnik  Duvbo IK
   Daniel Girys 23.03.1986 21 13 10 6:00 napastnik  Salems IF
22  Andrzej Kryński 07.03.1986 19 2 4 0:00 napastnik  MUKS Zielonka
   Krzysztof Rybacki 16.06.1989 19 0 0 0:00 bramkarz  London White Sharks
24  Radosław Chlebowski 10.10.1989 16 0 0 0:00 obrońca  UKS Absolwent Siedlec
   Grzegorz Diaków 15.04.1977 16 7 9 8:00 napastnik  Pionier Tychy
26  Damian Girys 23.03.1986 15 2 3 2:00 napastnik  Linköpings FBC
   Maciej Sieńko 14.01.1995  15 6 8 4:00  napastnik   MUKS Zielonka
   Rafał Flienger 15.09.1995  15 0 1   obrońca  TV Eiche Horn Bremen 
29  Wojciech Batkiewicz 26.02.1980 14 0 0 0:00 bramkarz  KS Szarotka Nowy Targ
30  Robert Pitula 15.01.1982 13 0 1 2:00 obrońca  Lby IBK Klippan
   Artur Malczewski 23.08.1982 13 4 4 8:00 napastnik  Olofström
 32  Michał Sieńko  13.06.1996 12 2 6:00  obrońca  MUKS Zielonka 
   Patryk Wronka 28.08.1995 12 3 11  4:00  napastnik   KS Górale Nowy Targ 
   Emil Filipowicz 15.04.1994 12 2 2:00  napastnik   ULKS Olimpia Łochów
35  Tomasz Nosowski 20.08.1979 11 3 1 14:00 obrońca  KS ELHOK Elbląg
   Tomasz Jagodziński 13.03.1976 11 1 3 6:00 obrońca
   Adam Muzacz 26.08.1975 11 1 0 6:00 obrońca
38   Paweł Heyne 17.10.1989 10 0 0:00 obrońca   RD March-Hofe Altendorf
   Bartosz Gotkiewicz 23.08.1985  10 0 0:00 obrońca   KS Górale Nowy Targ 
   Jacek Izdebski 21.06.1982 10 0 0 0:00 bramkarz  FBC Malmö
   Mateusz Podraza 23.01.1984  10 6 8:00  napastnik  KS Górale Nowy Targ
                 

TOP 10 - najlepsi strzelcy

msc. zawodnik bramki mecze średnia
1  Piotr Kostela 35 50 0.70
   Tomasz Gaicki 35 44 0.79
2  Mattias Mikulski 28 38 0.73
3  Mateusz Antoniak 25 44 0.56
   Łukasz Chlebda 25 39 0.64
4  Jan Hajdus 24 21 1.14
5  Artur Kasperek 20 48 0.41
6  Oliwier Wroński 17 34 0.50
7  Łukasz Adamczyk 16 38 0.42
8  Michał Dziurdzik 15 41 0.36
9  Adrian Bocheński 13 24 0.54
   Daniel Girys 13 21 0.62
10  Jarosław Lech 8 46 0.17
   Krystian Malasiewicz 8 24 0.33
         

TOP 10 - najlepsi asystujący

msc. zawodnik asysty mecze średnia
1  Mattias Mikulski 41 38 1.07
2  Michał Dziurdzik 21 41 0.51
3  Tomasz Gaicki 19 44 0.43
   Bartłomiej Augustyn 19 36 0.53
4  Artur Kasperek 17 48 0.35
5  Piotr Kostela 12 50 0.24
   Jarosław Lech 12 46 0.26
   Łukasz Chlebda 12 39 0.31
6  Łukasz Adamczyk 11 38 0.29
   Patryk Wronka 11 12 0.91
7  Lesław Ossowski 10 25 0.40
   Adrian Bocheński 10 24 0.42
   Daniel Girys 10 21 0.48
8  Piotr Ligas 9 44 0.20
   Jan Hajdus 9 21 0.43
   Grzegorz Diaków 9 16 0.56
   Michał Sieńko 9 12 0.75
9  Andrzej Kaszkiel 8 22 0.36
   Maciej Sieńko 8 15 0.53
10  Mateusz Antoniak 6 44 0.14
   Oliwier Wroński 6 34 0.18
   Mateusz Podraza 6 10 0.60
         

TOP 10 według punktacji kanadyjskiej 

msc. zawodnik bramki asysty punkty
1  Mattias Mikulski 28 41 69 
2  Tomasz Gaicki 35 19 54 
3  Piotr Kostela 35 12 47 
4  Artur Kasperek 20 17 37 
   Łukasz Chlebda 25 12 37 
5  Michał Dziurdzik 15 24 36 
6  Jan Hajdus 24 9 33 
7  Mateusz Antoniak 25 6 31 
8  Łukasz Adamczyk 16 11 27 
9  Bartłomiej Augustyn 7 19 26
 10  Adrian Bocheński 13 10 23
   Daniel Girys 13 10 23
         

 Uwaga:

statystyki uwzględniają zawodników powoływanych do reprezentacji Polski od MŚ 2000 r. i są aktualne na dzień 6 lutego 2016 r. po meczu z reprezentacją Szwajcarii. 


Reprezentacja mężczyzn - Mistrzostwa Świata

Występy reprezentacji mężczyzn na Mistrzostwach Świata

Impreza Kraj/Organizator M Z R P Suma +/- Miejsce
WFC 1996   Skellefteå, Sztokholm, Uppsala nie braliśmy udziału
WFC 1998   Brno, Praga nie braliśmy udziału 
WFC 2000   Drammen, Oslo, Sarpsborg 5  2 3 22:18  +4 16. miejsce/4. miejsce dyw. B
WFC 2002    Helsinki 6  3  1 25:18  +8 15. miejsce/5. miejsce dyw. B
WFC 2004   Zurych, Kloten nie braliśmy udziału
WFC 2006    Sztokholm, Malmö, Helsingborg wystąpiliśmy w MŚ dywizji C       
WFC 2008    Praga, Ostrawa  6  5 61:40  +21  12. miejsce/2. miejsce dyw. B
WFC 2010    Helskinki, Vantaa  5 3 0 2 27:31 -4  9. miejsce 
WFC 2012    Berno, Zurych  5 2 0 3 20:42 -22  11. miejsce
WFC 2014   Göteborg nie zakwalifikowaliśmy się    
WFC 2016    Ryga 5 2 1 2 29:21 +8  13. miejsce 
   Razem 32  17 13 184:170  +14   

 

 Mistrzostwa Świata dywizji C

Impreza Kraj/Organizator M Z R P Suma +/- Miejsce
WFC 2006 "C"  Leganés - Madryt 4 3 0 1 48:14 +34 1. miejsce

 

Występy reprezentacji mężczyzn w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata

Impreza Kraj/Organizator M Z R P Suma +/- Miejsce
WFCQ 2010 EUR 1    Babimost, Zbąszyń 4 3 1 0 29:7 +22 2/8 (Q)
WFCQ 2012 EUR 3   Zbąszyń 4 2 2 0 41:13 +28 2/5 (Q)
WFCQ 2014 EUR 1   Łochów  5  3 0 2 42:24 +18 3/6
WFCQ 2016 EUR 3    Łochów 4 2 0 2 26:24  +2 3/5 (Q)
   Razem 17   10 4 130:68 +70